Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 145 10
Sex Studio 287329
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η επίσκεψή μου έγινε ένα απόγευμα Πέμπτης μετά την δουλειά. Είχα ακούσει τόσα πολλά για τη Λάουρα που μου ήταν αδύνατον να αντισταθώ. Κάποια στιγμή λοίπόν θα πήγαινα, έστω και έτσι, κάπως κουρασμένος μετά τη δουλειά.
Μετρό λοιπόν, κατεβαίνω στο Νέο Κόσμο και γραμμή για το Η.Ηλιού 82. Μου άνοιξε η τσατσα (αδιάφορη) και μου παρουσίασε τη Λάουρα: Η υπέροχη Ρωσσίδα, είναι όπως ακριβώς στις φωτο, αλλά με κοτσιδάκια. Χωρίς να το σκεφτώ καθόλου πέρασα με full 80 ευρώ.
Εδώ έγινε ένα άκυρο: Η τσατσα δεν μου είχε πει ότι η Λάουρα είχε και πριν έναν πελάτη και έτσι χρειάστηκε να την ρωτήσω εγώ (μου το είπε κατόπιν εορτής. Τεσπα, εκμεταλλεύτηκα την ευκαιρία και έκανα και ένα τηλέφωνο που ήθελα ;)
Μετα από μισή περίπου ώρα λοιπόν, νάσου η Λαουρίτσα: Γλύκα και σέξι. Το κορίτσι είναι ευγενέστατο. Αρχίσαμε με γλύψιμο των υπέροχων βυζιών της ( σχετικά μικρών αλλά με αίσθηση μεταξένια). Γενικά, όλο το κορμί της είναι υπέροχο στην αίσθησή του. Έχει μόνο ένα ανεπαίσθητο χνούδι. Αφού λοιπόν το φχαριστήθηκα στο χαίδεμα και το γλύψιμο, εκείνη άρχισε να μου γλείφει τα αρχίδια. Είναι πάρα πολύ καλή και σε αυτό. Σειρά είχε το ερωτικό σόου. Έβγαλε έναν ευμεγέθη δονητή και άρχισε να τον βάζει και να τον βγάζει από το μουνάκι της με μανία. Άλλαξε και στάσεις μάλιστα. Η θέα ήταν άκρως καυλωτική και η στύση δεν άργησε να επέλθει Χαμόγελο Πέρασμα σκούφου με το στοματάκι της (έχει πολύ ωραία τσιμπουκόχειλα). Υπέροχο τσιμπούκι σε στάση 69, ενώ περιποιούμουν το μουνάκι της. Μετά εκείνη από επάνω, και στην συνέχεις για πολύ ώρα πισωκολλητό όπου και έχυσα.
Οι εντυπώσεις μου από την κοπέλα είναι οι καλύτερες. Υπέροχο κορμί, φαίνεται να καυλώνει μάλιστα και χωρίς αυτά τα ψεύτικα βογγητά που ξενερώνουν. Γενικά μια απο τις καλύτερες που έχω πάει. Και φυσικά θα επιδιώξω να ξαναπάω Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 14, 2012
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
asximos100
Μέλος
Εγγραφή:
5 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
69
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού