Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 72 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ετυχε και πέρασα απο αυτο το δοξασμένο-ιστορικό και παλαιό ημιυπογειο μπουρδελάκι την περασμένη εβδομάδα.
σε αυτο το σπίτι την δεκαετία του 90 παρελασαν ιεροδουλες που αφησαν ιστορια, ελληνίδες κυριώς αλλα και κάποιες λιγες αλλοδαπες.
Τωρα πλεον στην απογευματινη βάρδια έχει ξεμεινει απο τότε η Νανά, ξεπεσεμένη-απαξιωμένη, ενα ανθρώπινο ρετάλι, ενα σκουριασμένο σκευός ηδονής , να θυμιζει τις άλλοτε ενδοξες εποχες προ 20 ετιας....
τσατσα προς εκπληξη μου ηταν η ελληνιδα τσατσα του φυλης 200, αυτη που μιλα συνεχεια και καπνιζει το ενα τσιγαρο μετα το αλλο..
μου παρουσιασε την ψιλη ρωσιδα μιλφ Λαρίσα.Ενα στουντιοκοριτσο που πριν λιγους μηνες την βρισκαμε στο Κωσ/λεως 61...
Ωιλη με μακρια καστανα μαλλια, αδυνατη, με ποδαρες, ασχημο προσωπο και σαγόνι., και μικρο φυσικο στηθος.
Ειναι εντυπωσιακη λογω υψους , αλλα το προσωπο της δεν μου αρεσει καθολου.
μιας ομως και βαριομουνα να κανω αλλο τσαρκα και μην εχωντας δει στα αλλα μπουρδελα κατι πιο αξιολογο ειπα να περασω. εδωσα το 20 αρικο και μπηκα στο δωματιακη με τη συρομενη πορτα.

ηρθε η Λαρισα συστηθηκε και ξεκινησε λιγο τριψιμο στα σωμα μου και ενα αδιαφορο στοματικο χωρις προφυλακτικο (το μαγαζι προσφερει εδω και χρονια αφιλτρα τσιμπουκια). εβαζε πολυ σαλιο στο τσιμπουκι, τοσο που στο ενα χερι κραταγε το καυλι μου και στο αλλο κραταγε ενα μωρομαντηλο με το οποιο σκουπιζε απο τα αρχιδια μου τα σάλια...!!!!
την σταματησα και ξεκινησαμε σεξ, τιποτα ιδιατερο απο συμμετοχη. τυπικη επαγγελματιας, εκτελουσε τα παντα μηχανικα και καπως βαριεστημενα. ενω δεν ελεγε σε κατι οχι σου εδινε την εντυπωση οτι ειναι αλλου, και οτι βαριεται γενικα, κανενας ερωτισμος στην ατμοσφαιρα. τελειωσα με τα χιλια ζορια...

δεν ξερω αν σε καποιους θα αρεσει σαν εμανιση ή σαν υπηρεσιες, αλλα με 20 ευρω σιγουρα σημερα βρισκεις πολυ καλυτερες εμφανιακα κοπελες που κανουν πολυ καλυτερο προγραμμα στο δωματιο..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 16, 2012
Όνομα κοπέλας
Λαρίσα
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.477
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουνίου, 2012
Μία λύσις θα ήταν να τοποθετούσατε μιά σαλιάρα κάτω από τ' αρχίδια σας.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1