Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488340
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αρχιζω την κριτικη μου με τα εξης,ηταν η πρωτη μου φορα σε αυτο το στουντιο και με χαλασε λιγο το μερος καθως ειναι περικυκλωμεμο απο πολυκατοικιες
και με ειδαν αρκετοι και αρκετες κατα την εισοδο εξοδο απο το στουντιο..
το παρκινγκ με αυτοκινητο θα ειναι λιγο δυσκολο εγω δεν ειδα καμμια θεση εκει κοντα αλλα ημουν με μηχανακι.
Επελεξα το ''μικρο φουλ προγραμμα'' στα 70ε οπως ανακοινωθηκε απο την υπηρεσια με περισσοτερο χρονο,ισαπνικο,69.
Εμεινα στο δωματιο 25 λεπτα.
Η Σονια ειναι μια κοπελα απο Ισπανια 23 χρονων καινουρια στο στουντιο,δεν μιλαει καθοοοοολου ελληνικα,
εχει μετριο προσωπο μοιαζει με ελληνιδα,ειναι 1,72 υψος και αρκετα υψηλοτερη πανω στις γοβες.
Ειναι οπως στις φωτο με πολυ ωραια κωλαρα αλλα εμφανιζει σε μερικα σημεια κυτταριτιδα οταν κατεβαινει απο τις γοβες.Ειναι αρκετα λευκη οχι μαυρισμενη.
Το μουνακι της μερικων μερων αξυριστο αλλα περιποιημενο,με τσιμπαγε στη γλωσσα λιγακι στο γλειψμο.
Η Σονια ειναι πολυ δυνατη στα προκαταρκτικα καθως επεσε επανω μου αρχισε να μου γλειφει και να μου δαγκωνει το αυτι και το λαιμο
να μου προσφερει το πλουσιο φυσικο στηθος της για γλειψιμο,να με αγκαλιιαζει σφιχτα και να με παροτρυνει να την χουφτωνω.
Η πιπα της με σκουφο απο τεχνικης αποψης μετρια αλλα με καυλωνε που μιλαγε κατα την διαρκεια αυτης ισπανικα και να βγαζει ωραια επιφωνηματα,
ανεβασμα της απο πανω μου με ωραια καθισματα με αποτελεσμα να μπαινω τερμα μεσα της,γυρισμα στα 4 οπου ακολουθησαν σφυροκοπηματα χωρις να παραπονεθει,
η θεα της κωλαρα της πολυ ωραια..
Αλλαγη σε συζυγικο να με τυλιγει με τα ποδια της να με αγκαλιαζει σφιχτα και να φωναζει fuck me hard .......μετα ηρθε το χυσιμο.
Ελπιζω να περασετε το ιδιο ωραια με εμενα αν την επιλεξετε..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 16, 2012
Όνομα κοπέλας
Σόνια
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
59.997
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, sotis99, LanciaRallye037 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού