Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488369
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παλληκάρια, τι γίνεται, μέχρι στιγμής έχω βρει μόνο 1 review για την Νάνσυ;;;; Μόνον; Για διαβάστε τα παρακάτω!
Κάθομαι, το λοιπόν, στο καναπέ (στο δωμάτιο, ήδη)… Ανοίγει η πόρτα… Μπαίνει ένα πράγμαααα… Εντωμεταξύ, έχω σηκωθεί να την χαιρετίσω, αλλά μόλις είδα μια θεά μπροστά μου, - έκατσα πάλι. Σαν να ήμουν στο «the Matrix” και το κεντρικό Mainframe μου δημιούργησε την εικόνα μιας Τέλειας Γυναίκας… είχε και το βλέμμα του στιλ: «Θέλω να με γαμήσεις, τώρα!»
Έ, εκεί το όπλο έπαθε εμπλοκή… Η Νανσυ έκανε απίστευτη δουλειά, με χαλάρωσε, σαν να ήξερε τι κουβέντα να πει, την κατάλληλη στιγμή και με ποιον τρόπο.. Έλεγα και εγώ κάτι καλαμπούρια και γέλαγε. Τι, να πω, πέρασε μια βδομάδα, όμως ακόμη είμαι εντυπωσιασμένος...Πάντως, να μην σας κουράζω με τις ίδιες «άχρηστες» λεπτομέρειες… μα τι λέω; Σαν ένας νορμάλ, δηλαδή τελείως κομπλεξικός άντρας, οφείλω να πω, ότι μετά από την πρώτη μου αποτυχία και την δεύτερη της πίπα (μου κοίταζε στα μάτια), χαλάρωσα και εκείνη την στιγμή έγινα τούμπανο και την πήρα από πίσω στα τέσσερα… Μετά την «έκρηξη, - ήμουν έτοιμος να συνεχίσω (αφού, είναι τόσο όμορφο, το μουνάκι της), εκεί, δυστυχώς έπρεπε να σταματήσω, και απευθύνοντας στην πούτσα μου, λέω: «τώρα ξύπνησες, βρε μαλάκα…» - πάλι, γέλασε… κάναμε και λίγη κουβέντα πριν ξαφνιστεί πίσω από την πόρτα του δωματίου… τούτο το αγγελάκι…
Τώρα, πείτε μου, παρακαλώ, έχω τρελαθεί; Η μήπως φταίει το γεγονός, ότι είμαι παντρεμένος σε διάσταση και μετά από 3 ατελείωτα χρόνια γάμου, άρχισα να κάνω τα πρώτα μου βήματα στον δρόμο προς την ελευθερία; Εννοώντας, βέβαια την καινούρια μου φιλενάδα, την μμμ Νάνσυυυυ…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 18, 2012
Όνομα κοπέλας
Νάνσυ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουνίου, 2012
"Τώρα, πείτε μου, παρακαλώ, έχω τρελαθεί; Η μήπως φταίει το γεγονός, ότι είμαι παντρεμένος σε διάσταση και μετά από 3 ατελείωτα χρόνια γάμου, άρχισα να κάνω τα πρώτα μου βήματα στον δρόμο προς την ελευθερία; Εννοώντας, βέβαια την καινούρια μου φιλενάδα, την μμμ Νάνσυυυυ…"

Μαλλον το οτι εισαι σε διασταση Χαμόγελο
Δεν αμφιβαλλω οτι μπορει να περασες εξαιρετικα και οτι μπορει η Νανσυ ναταν μια χαρα μαζι σου. Κρινοντας ωστοσο απο την εμπειρια αρκετων εδω μεσα(εμου συμπεριλαμβανομενου) η συγκεκριμενη ενω ειναι κουκλα ειναι και απο τα μεγαλυτερα 'ψυγεια' που παιζουν σε studio. Πολυ ψυχρη και διεκπεραιωτικη. Ο καθενας βεβαια την πετυχαινει σε αλλη φαση(εγω την ειχα πετυχει στο Illusion στην Κροκεων). Και μπορει και να καταλαβε 2-3 πραγματα εκτοτε. Οπως και να χει, μπραβο σου που το ευχαριστηθηκες και καλη λευτερια! Μεγάλο χαμόγελο
23 Ιουνίου, 2012
ο γάμος σκοτώνει τον έρωτα!!!Κουλ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2