Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 52 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντηση πριν αρκετο καιρο(κανα 2 βδομαδες πριν).
Η συναντηση κλειστηκε πολυ ευκολα δεδομενου οτι μιλαει παρα πολυ καλα ελληνικα. Χαμόγελο
Την πηρα απ το σπιτι της μεσημερακι και πηγαμε σε ξενοδοχειο Καλλιθεα.
Δεν ηξερα τι θα αντικρυσω για ναμαι ειλικρινης. Εχω διαβασει αρκετα εδω μεσα.
Και δεν κρυβω οτι εκλεισα αυτο το ραντεβου λογω περιεργειας κυριως. Χμμμ;
Για μενα τα πραγματα εχουν ως εξης. Προσωπο συμπαθητικο προς απλα οκ(με + τα ματια της).
Σωμα καλο για την ηλικια της(45? καπου εκει), αρκετα σφιχτο.
Μικρο στηθος αλλα με μεγαλη ρωγα. Πισω οψη οκ.
Σαφως και υπαρχουν πολυ ωραιοτερες τυπισσες εκει εξω που κανουν αυτη την δουλεια.

Συνεχιζω με τα του χαρακτηρα της. Το μεγαλο της οπλο. Ευγενεστατη, πολυ επικοινωνιακη. Με αισθηση χιουμορ. Νιωθεις ανετα σχεδον αμεσως ρε παιδι μου. Μεγαλο συν αυτο. Μεγάλο χαμόγελο

Και φτανουμε στα ουσιωδη. Μπαινουμε στο δωματιο, ξεντυνομαστε και παμε ενας ενας για ντουζ. Ξεκιναει η φαση με πιπα. Εξαιρετικη. Πολυ ωρα αφιερωσε στα @...@ μου(πραγμα που τα @....@ μου εκτιμησαν δεοντως οπως απεδειξε η συνεχεια), ολιγον απο deep throat(μια χαρα χωρις ναναι και η Tory Lane)...γενικα το στοματικο το εχει για πλακα. Μετα απο κανα δεκαλεπτο κι αφου ειχα γινει turbo, περασμα καποτας και πρωτη σταση...reverse cowgirl. +1. Καμια αλλη τυπισσα δεν εχει ξεκινησει ετσι απ οσες εχω παει cg, studio κλπ.
Φωναζει αρκετα εως πολυ τολμω να πω, και σε συνδυασμο με την τσοντα που επαιζε η τηλεοραση του δωματιου(την οποια εβαλε αυτη), αν περναγε κανεις εξω απ το δωματιο ειλικρινα δεν ξερω τι θα ελεγε Γλώσσα
Μετα απο καποια λεπτα, αλλαζουμε. Στηνεται στα 4 κι ξενικαω. Το ζουσε τοσο πολυ που με καβλωνε ολο και περισσοτερο. Ντροπή
Οποτε με τα πολλα, αρχισα να δινω παρα πολυ δυνατα. Παροτι εδειξε 1-2 φορες οτι πονεσε, μου ειπε να μην σταματησω. Ολο και πιο δυνατα εγω, ολο και πιο πολυ φωναζε αυτη. Στα ρωσικα! Πανικος λεμε. Συνεχεια με μενα ανασκελα και αυτην απο πανω οπου μπορω να πω οτι εκανα τις ρωγες της κουμπι ραδιοφωνου(χωρις να την ποναω εννοειται...).....οπου λιγο μετα απλα ηρθε η ωρα για τελειωμα. Στο στομα, αφησε αρκετα να τρεξουν στο πηγουνι της πραγμα που ηταν πολυ ερεθιστικο. Βουρ για ντουζ.
Χρησιμοποιει αντιβακτηριακο για το στομα μαζι με ενα ακομα μπουκαλακι για την περιοχη του αιδειου το οποιο δεν ξερω τι περιειχε, αλλα η γενικοτερη εντυπωση για την καθαριοτητα της ειναι απο τις θετικοτερες που θα αποκομισει καποιος Χαμόγελο

Αραγμα, τσιγαρο, και συζητηση περι πολλων και διαφορων. Απο τη κατασταση σε Ελλαδα και Ρωσια, μεχρι τα εργασιακα μας και αλλα πολλα. Στο 10λεπτο ημουν και παλι ετοιμος Γλώσσα
Και ειχα ορεξη να γλειψω και να φαω νινακι Γλώσσα Οπερ και εγενετω. Εδειξε να το απολαμβανει(εγω σιγουρα το απολαμβανα) αφου μετα απο λιγο αρχισε να φωναζει παλι στα ρωσικα(τι καβλα γλωσσα κι αυτη...).......μην τα πολυλογω, τελειωσε στο στομα μου. Χωρις σταματημο συνεχιζω μονο που τωρα πια γυρισα κι εγω ωστε να γινει 69 η φαση. Κουλ Τελεια. Τα @....@ μου τα ειχε κανει μπιμπερο. Ξαναειπα οτι ειναι απιστευτη στο στοματικο? Γλώσσα Ενα δεκαλεπτο εκει σιγουρα.
Εγινα τουμπανο, φοραω καποτα. Ετσι οπως ηταν ξαπλα, της σηκωνω το ενα ποδι σε πλαγια φαση και αρχιζω το πιο δυνατο σφυροκοπημα που εχω κανει εδω και παρα πολυ καιρο. Φωνη αυτη, φωνη εγω, φωνη και η τσοντα της τηλεορασης...της πορνης γενικα. Σε καποια φαση φωναζει δυνατα 2-3 φορες 'χυνω', οποτε δεν αργησα κι εγω να πω το ιδιο Ντροπή
Τελειωμα παντου.....οπου την πετυχαν τα σκαγια. Προσωπο, στομα, στηθος, ποδι. Panic λεμε.


Ξαπλα για κανα 2λεπτο-3λεπτο να βρουμε τις ανασες μας, ντουζ παλι, 5 λεπτα μαλακιουλες, ντυσιμο και αναχωρηση.
Την πηγα σπιτι της, συζητωντας στο αμαξι παλι περι πολλων και διαφορων.
Με το που βγηκε, τοπθετησα στο cd τους αγαπημενους μου Hypocrisy και το μιζερο αθηναικο απγευμα στην κινηση της συγγρου, μεταμορφωθηκε σε death metal προσκυνημα.
ΠΛΗΡΟΤΗΤΑ.

Συνοπτικα. Η ολη φαση κοστισε 70ευρω(50 η αναστασια και 20 το ξενοδοχειο) για περιπου 1ωρα και 10λεπτα.
Θα βρειτε πολυ ωραιοτερες κοπελες. Ελαχιστες ομως σε αυτην την τιμη, με αυτην την συμμετοχη, αυτη την επικοινωνια και αυτη την αισθηση ΠΛΗΡΟΤΗΤΑΣ που θα νιωσετε μετα το ραντεβου. Μαζι με την Ελλη, η κορυφαια συναντηση που ειχα μεχρι στιγμης. Θα την ξανασυνατησω? Ισως. Σπανια παω δευτερη φορα με την ιδια και αν γινει πρεπει να μου αρεσει πολυ και να χω περασει γαματα. Η Αναστασια πληρει σιγουρα το δευτερο κριτηριο. Χαμόγελο



..........κι επειδη to site δεν με αφηνει να βαλω την βαθμολογια που εγω θελω, ιδου η πραγματικη:


Εμφάνιση (πρόσωπο): 6
Εμφάνιση (σώμα): 6
Γενική συμπεριφορά: 9
Επικοινωνία: 9
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχη: 10
Σχέση απόδοσης/τιμής: 10

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
kazabuburas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
645
Πόντοι:
376
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουνίου, 2012
Μην αγχώνεσαι. Εκεί στο Ροζα, όλοι για την ίδια δουλειά πάμε Σπασίκλας
19 Ιουλίου, 2012
καλησπερα
θα μπορουσες φιλαρακο σε προσωπικο μηνυμα να μου στειλεις τηλεφωνο αλλα και που μπορω να δω φωτο της ευχαριστω!!!
24 Αυγούστου, 2012
Συγνωμη ρε παιδια μηπως εχουμε το τηλ της και αν μπορειτε να μου το στειλετε σε μηνυμα;;
28 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

παιδια μπορει να μου στειλει καποιος τον αριθμο της???
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4