Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325926
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καντυ μεσα σε λευκο κολητο φορεμα, συνοδευομενο απο λευκο βρακακι με στρασακια, μαλακι το ξανθυνε παλι αρκετα προς το λευκο, και τις παει τρομερα με αυτο το καθαρο προσωπακι, μπηκε μεσα ξεντυθηκε δεν την προλαβα στα ορθια αλλα γονατιστοι στο κρεβατι ανταλαξαμε σιωπηλα, χαδακια ο ενας στον αλλον, πιπα πολυ καλη αισθησιακη, καραμελωμα ουτε λογος, ξεκινησαμε ιεραποστολικα με διαφορες παραλαγες και κανοντας υπεραθρωπες προσπαθιες να κρατηθω μην χυσω βλεποντας αυτο το πανεμορφο γλυκο προσωπακι της, εχοντας μια απιστευτη καυλα, ηθελα ομως και αλλη σταση, δεχτηκε φιλακια στο λαιμουδακι και ελαφρυ γλυψιματακι απο το αυτι και κατω, το δερματακι της ειναι μεταξενιο .- δεν χορταιναν τα χερια μου να τρεχουν σε ολο το κορμι της, τα βυζακια της αν και μικρομεσαια τα ευχαρηστηθηκα αρκετα, και κανουν στην ακρη πολλα σιλικοντα του ειδους (γουστα) το μουνακι της εκαιγε απο την πρωτη εισοδο, αισθηση μετρια μιας και πρεπει να ηταν προλαδωμενο, αλαγη στα 4αρα, ονειρο αυτος ο κωλος, αεροδρομιο ολος.!! σκεφτηκα να βαρεσω λιγακι και να το γυρισω σε μπρουμητατο μιας και ψιθηκα ασχημα σε θεμα της σαλονικης για αυτη την σταση, αλλα δεν το επραξα να της το ζητησω, για προφανες λογους, αν και επρεπε, δεν θα μου αρνιοταν, η καντυ ειναι κοπελα που προσπαθει, ισως την αλλη φορα, τουλαχιστων αυτο μου εχει διξει στο παρελθον, ετσι λοιπον συνεχισα την προσγειωση με δικη της πολυ καλη συμετοχη, ψιλοκουβεντουλα στο κρεβατακι και καληνυχτησμα με φιλακια στα μαγουλα.
Λαιτ συνευρεση αυτη την φορα με την Καντυ, πεταξαμε με αεροστατο αυτη την φορα, αναμεικτα συναισθηματα φευγοντας, δεν το κυνηγησα και πολυ την αφησα να κανει αυτη παιχνιδι αν και συντομο τα πηγε καλα για αλλη μια φορα, τα Ελληνικα της σαν να βελτιωθηκαν μου φανηκε...η αποδοση της παραμενει σταθερη, αναλογιζοντας ολες τις συνευρεσεις μου με την κοπελα και βγαζοντας την μια 2η φορα μαζι της που με ειχε απογοητευσει, μπωρω να πω οτι για μενα εχει καθιερωθει σε στανταρακι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 19, 2012
Όνομα κοπέλας
Κάντυ
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουνίου, 2012
ωραιος τιτλος....Κουλ
G
gl
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1