Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο μικρη αποχη απο το σπορ επανηλθα . Η πρωινη βαρδυα ειναι κατα την ταπεινη μου αποψη η καλυτερη καθοτι ο χωρος ειναι ακομα καθαρος , οι κοπελες ξεκουραστες και ο κοσμος λιγοτερος . Αφου λοιπον εκανα μια μικρη βολτα στα μαγαζια της Κεραμεικου και τησ Κολωνου ( τιποτα το ιδιαιτερο εκτος απο το Κολωνου 30Α που ειχε ενα μικρο πιπινι αλλα αβυζο στα 10 € )μπηκα στο κλασσικο μαγαζακι . Μετα το face control στην πορτα απο την χαβαλετζου και φιλικοτατη κυρια της υποδοχης περασα στο σαλονι . Εκει η υποδοχη αφου εξηγησε σε εμενα και εναν αλλο συναγωνιστη οτι δεν δεχονται πακιστανους , μαυρους και αλλους αλλοδαπους ( το ειχα βεβαιωσει απο πριν οταν 3 παρεες απο πακιδες εφυγαν αμα τη αφιξει τους απο το ιδρυμα ) μας παρουσιασε τις 2 κοπελες και ανακοινωσε τιμη προγραμματος στα 15 € . Ζητησα αρχικα την Ντιανα γιατι την Γκαμπι την ειχα παρει την προηγουμενη φορα ( ειχα μεινει απολυτα ικανοποιημενος αλλα ηθελα να δοκιμασω και κατι νεο ) . Το δωματιο που περασα ηταν πεντακαθαρο και με φρεσκα σεντονια και παρα το οτι δεν δουλευε το κλιματιστικο ηταν δροσερο ενεκα το αερακι . Στο μεταξυ στο σαλονι η υποδοχη εδιωξε αλλη μια φουρνια πακιστανια . Οταν ηρθε η υποδοχη για την πληρωμη αποφασισα να παρω και τις 2 κοπελες και εδωσα τα 30 € . Αφου περιμενα 15 λεπτα χτυπησε η πορτα και η κυρια της υποδοχης μου ζητησε συγνωμη για την καθυστερηση αλλα ειπε οτι πριν απο μενα ηταν ενας αλλος νεαρος που ειχε παρει και τις δυο κοπελες και ενω αργουσε να τελειωσει δεν ηθελε να τον διακοψει . Μετα απο λιγο ηρθαν τα κοριτσια που αφου γδυθηκαν με εβαλαν στη μεση και αρχισαν να τριβονται επανω μου και να με φιλανε σε ολο το σωμα . Η Γκαμπι αρχισε τις θωπειες και η Ντιανα τα φιλια . Η ανταποκριση τους στα χαδια μου θετικοτατη χωρις να ειναι υπερβολικη ωστε να φαινεται ψευτικη . Μετα απο λιγο η Ντιανα περασε το λαστιχο στο σκληρο μοριο και αρχισε ενα αψογο στοματικο για 2 λεπτα πριν ανεβει επανω μου και αρχισει ενα πολυ καλο κουνημα . Στο μεταξυ η Γκαμπι σαν υποστηριξη ηταν αψογη ενω οταν της χαιδεψα την κλιτοριδα απαντησε με διακριτικους αναστεναγμους πολυ ρεαλιστικους . Μετα η Ντιανα γυρισε στα 4 που επεσε σφυροκοπημα ενω η Ντιανα μου χουφτωνε τα @@ και η γκαμπι με φιλουσε και δεχοταν τα φιλια μου . 2-3 λεπτα μετα ειχαμε αλλαγη φρουρας με την Γκαμπι να περναει στις επαλξεις και την Ντιανα στο support . Και οι δυο αψογες στους ρολους τους . Η Γκαμπι αρχικα στοματικο , μετα απο πανω , και επειδη την ηθελα πολυ την γυρισα ιεραποστολικο με τα ποδια ψηλα οπου μετα απο εντονο σφυροκοπημα τελειωσα . Ακολουθησε μικρη περιοδος χαλαρωσης και οι κοπελες αφου με φιλησαν εφυγαν .
Το συγκεκριμενο μαγαζι στις μεχρι τωρα 2 επισκεψεις μου με κερδισε τοσο με τον επαγγελματισμο του οσο και με την καθαριοτητα αλλα και την ευγενεια . Οι κοπελες αν και δεν ειναι σουπερ ειναι απο τις πιο διεγερτικες παρουσιες του χωρου . Συμμετεχουν τοσο ωστε να μην φαινεται ψευτικο αλλα να σε φτιαχνει . Και εχουν σκανδαλιστικες φατσουλες . Λιαν συντομως θα ξαναπαω για να δοκιμασω μονο την Ντιανα αν και φοβαμαι οτι θα μπω στον πειρασμο να τις ξαναπαρω και τις 2 . Παντως με 30 € περασα πολυ καλυτερα απο οτι εχω περασει με 80 και 100 € σε στουντιο . Και εδω ειχα δυο κοπελες που με ταξιδεψαν στον παραδεισο .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 19, 2012
Όνομα κοπέλας
Γκαμπριέλα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Ντιάνα
Μέλος
Εγγραφή:
12 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
14
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού