Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 100 10
Sex Studio 108053
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ψαχνοντας για 2η καταθεση βραδυας, το μυαλο μου ειχε κολησει και παλι στην Τανια, την ειχα παρει στην Κωλετη ενα βραδυ αφηνοντας μου καλες εντυπωσεις (μεγαλα βυζια) Μεγάλο χαμόγελο και γυρησα πισω για την Τανια. Φοροντας ενα μαυρο σετακι απο εσωρουχα και αλαζοντας τα μαλια της, τα ξανθυνε λιγακι και τα εδωσε ενα τονο μπουκλας που της πηγανε αρκετα θα ελεγα, προγραμματα απο 30€ και να ακουω καμπανακι οτι με 40€ χυνεις στα βυζια της το σκεφτηκα μιας δεν το εχω πραξει ποτε αυτο με κοπελες του χωρου.
Η Τανια ηρθε σχετικα γρηγορα μεσα και η πρωτη επιθεση εγινε στα ορθια, το χαμογελο της με σκλαβωνε οπως και η ευγενια της, ξαπλωσαμε στο κρεβατι και δεχτηκα ενα βυζομασαζ σε ολο μου το σωμα συνοδευομενο απο πεταχτα ψιλια στο σωμα μου, προσπαθησα να βαλω χερι στην μουναρα της αλλα επτακτικα με αποτρεψε, περασμα του σκουφου και μια καλη αργη πιπα με τα βυζια της να κρεμονται ωραια αλλα σε σχετικα μεγαλη αποσταση απο εμενα μιας και ειχε καβαλησει το ενα μου ποδι τριβοντας την μουναρα της πανω σε αυτο, σταματησε και κινηθηκε προς τα εμενα τριβοντας τα βυζια της πανω μου και ξεκινησαμε απο επανω αυτη και τις βυζαρες της μεσα στο πεδιο μου, μου της προσφερε για γλυψιμο, βυζι που δεν το χορταινει καθολου.! δεν ηθελα να κατεβει ποτε.!! αλλα αλαγη στα 4αρα μιας και αυτη το θελησε, η κωλαρα της με εκανε να φαντασιωνομαι αεροπλανα να προσγειονονται σε αυτην.!! την χτυπησα 1-2 φορες στα κωλομαγουλα και την εβαλα μεσα της, ο ρυθμος αναιβηκε αισθητα φερνοντας με στο ποθητο σημειο, σταματησα και της ζητησα το βυζοχυσιμο, με ξαπλωσε ανασκελα, μπηκε αναμεσα απο τα ποδια μου, τραβηξα την καποτα και ενωσε τα βυζια της ενω τραβουσα μαλακια τα εφερνε ισα ισα να ακουμπαω πανω σε αυτα εχυσα πανω στις βυζαρες της προσπαθοντας αυτη να περισυλεξει και την τελευταια σταγονα να μην πεσει εξω απο αυτα...σηκωθηκε και κατευθηνθηκε στον νυπτηρα οπου πληθηκε με το υγροσαπουνο, σταθηκα διπλα της και βλεποντας την να πλενει τις βυζαρες τις, μπλοκαρα θα ελεγα.!! ...και ημουν ετοιμος για 3ο γυρο, μιας και εβλεπα τον μικρο χαμηλα να μην θελει να αποβαλει την αιματοση του.! απορησα με τον εαυτο μου...Χμμμ; ...ντυθηκε και αποχωρησε με ενα πλατυ χαμογελο.
Για αλλη μια φορα με δικαιωσε η Τανια, δεν ξερω μου βγαζει κατι εκφυλο η γκομενα οταν την βλεπω στο σαλονι, το οποιο δεν το εχει σε μεγαλο βαθμο μεσα στο δωματιο, σιγουρα θα υπαρξει και συνεχεια με την δεσποινης, δεν ειναι κατι τρελο σε αποδοση αλλα τα βασικα και τα προβλεπομενα τα κανει και με το παραπανω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 15, 2012
Όνομα κοπέλας
Τανια
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού