Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 44 10
Sex Studio 82607
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καινουρια κοπελα στο καταστημα, Τζουλια απο Πολωνια 18 Μαιων, πολυ ομορφο προσωπακι που σε κερδιζει με το χαμογελο της, μαλακι καστανοξανθο, βυζαρες φυσικες μεγαλες αφρατες, το ενα φιλοξενει ενα ξεθωριασμενο τατουαζ, απαραμιλης ποιοτητας και τα δυο τους.! κωλαρακι μικρο καλο με μικρη λεκανη, γενικα αδυνατο κοριτσακι κοντουλικο αλλα δυνατο ως παρουσια, δεν περναει απαρατηρητο. Το δωματιο αν και ειχα καιρο να επισκεφτω το μαγαζακι, περναει καλως σε ολα τα σταδια, χαρτι χεριων μανιουαλ, υγροσαπουνο και αφροσαπουνο στα συν, κλιματιζομενο και καθαρο δωματιο αν και φοιτιτικο...η τσατσα λιγο κουραστικη οτι και καλα η κοπελα αξιζει με χιλια και ειναι η καλυτερη, ηθελα να ηξερα την πηρε και ξερει.?? Χμμμ; ή οτι ακουει.?? Τεσπα εγω περασα μεσα γιατι δεν ειχε κατι καλυτερο και χωρια οτι τετοια βυζια σπανιζουν, οποτε 30€ για αρχη αν και ειχε προγραμματα τα οποια δεν συγγρατησα.
Η κοπελια ηρθε μεσα, περημενοντας την στα ορθια προσπαθησα να σπασω τον παγο, αλλα δυστηχως δεν ξερει Ελληνικα καθολου και τα Αγγλικα της ειναι χαλια, αλλα συννενοηση βγενει, απο οτι καταλαβα ειναι ενα μηνα στην Ελλαδα και λεει οτι δεν της αρεσει.!!! Money MouthMoney Mouth αφου της εβγαλα το σουτιεν αντικρυσα 2 μεγαλα φυσικα βυζια τα οποια μου τα προσφερε δεοντος για γλυψιμο στα ορθια, αλλα και αρκετα αργοτερα στο κρεβατι, της εβγαλα το μικροσκοπικο βρακακι της στα ορθια και την ξαπλωσα μπρουμυτα στο κρεβατι, το κωλαρακι της ειναι ολα τα λεφτα.!! αλλα κατι μικρα σπυρακια πανω στα κωλομαγουλα της με αποτρεψαν στο να τα δαγκωσω ή να το γλυψω, οπως εκανα με την πλατουλα της, βαζοντας απο κατω το χερι μου και ποιανοντας τις βυζαρες της, της προσφερα πληρες προκαταρτικα μεχρι να μου γινει πετρα χωρις να δυσανασχετισει πουθενα, οσπου ξαπλωσα ανασκελα να αναλαβει αυτη, προσφερε ενα λαιτ ισπανικο βαζοντας τον πουτσο μου αναμεσα απο τα βυζια της και ποιανοντας τα τον ετριψα αρκετα, περασε καποτα σαν καλτσα πολυ ευκολα και εκτελεσε μια κλασικη απλη πιπα χωρις μεγαλη ουσια, με πολυ χρηση δοντιου, παρατηρουσα το σχημα που πηρε το σωματακι της απο τον πλαινο καθρευτη και το ποσο τελειο ειναι, σταματησε μονη της την πιπα και μιας και δεν εκανα κινηση, θελησε να αναιβει απο επανω, αφου ετριψε λιγο το μικρο μουνακι πανω στο κορμο της πουτσα μου, προσπαθησε πολυ δυσκολα να τον βαλει μεσα της, απιστευτα στενο μουνακι, ειχα καιρο να βρω τετοια αντισταση, με ελαφριες κινησεις δεν τον φορμαρισε ολον μεσα της και μετα απο λιγο μιας και την εβλεπα να δυσκολευετε να αναλαβει ρυθμο μιας και το υψος της δεν την βοηθουσε σε σχεση με το σωμα μου, την γυρησα ιεραποστολικα, το μουνακι της πανεμορφο εξωτερικα και παλι θεοστενο, την αφησα να τον καθοδηγησει μονη της να τον βαλει μεσα της παρατηροντας το βλεμα της μου εβγαλε ενα παραξενο συναισθημα οτι η ολη κατασταση δεν ηταν απλα μια συναλαγη, τον εβαλα μεσα της και αργα αργα αρχισα να καυλωνω, ενωσα τα ποδαρακια της και βλεποντας το βλεμα της που ειχε καρφωθει στο δικο μου εχυσα μεσα της, κινηση να της δωσω ενα φιλακι στο μαγουλο πριν τον βγαλω και αποφυγη δικια μου, τελευταια στιγμη μιας και νωμιζε οτι ηθελα να την φιλισω στο στομα, της εδωσα ενα μαγουλοφιλο...πληθηκε στον νυπτυρα ντυθηκε και με αποχερετησε με μια αγγαλια.
Αξιζε το μικρο θα ελεγα, αν ημουν ανθυγγανος και παντρεμενος απο τα 15 θα μπορουσε να ειναι κορη μου.!!! ...σκεφτηκα φευγοντας.! εμφανησιακα εκτος απο το υψος εχει ολα τα προσοντα να παει μπροστα, μια απειρια την βγαζει αλλα ειναι πληρως συνεργασιμη και προς το παρον καθοδηγησιμη, παντα χαμογελαστη, πεντακαθαρη, προς το παρον αποτελει εκπληξη και η παροδος του χρονου θα διξει αν μεταμορφοθει...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 15, 2012
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.137
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού