Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Επίσκεψη στην Μαρίνα μετα απο τις σχετικά καλές κριτικές που διάβασα. Θα είμαι σύντομος. Δεν ξέρω τι έκανε με τους άλλους αλλα σε εμένα ήταν τελείως χάλια.

Ξεκινόντας θα πώ οτι μου παρουσίασαν δύο κοπελούδες. Την Μαρίνα (ψηλή με γυμνασμένο κορμί, πρόστυχο προσωπάκι, στητό βυζι και μάυρο μαλλι μεχρι σχεδόν τον κώλο) και την Αννα (εξίσου ψηλή με μεγαλύτερα βυζιά και κάπως πιο νεαρή στην ηλικία). Την Αννα δεν την ήξερα οπότε επέλεξα Μαρίνα.

Το δωμάτιο είναι σχετικά καθαρό, με ωραίο φωτισμό και γενικά καλαίσθητο μιας και θυμίζει δωμάτιο πορνοξενοδοχείου. Είχε νιπτήρα και κωλόχαρτο. Ασχετο αλλα την τελευταία φορά που είχα πατησει σε αυτο το σπιτάκι ήταν πρίν την ανακαίνιση του.

Η Μαρίνα δεν άργησε να έρθει. Μπήκε μέσα με αέρα πορνοστάρ και με ρώτησε αν είχα ξαναπεράσει με αυτήν. Το στύλ της μου έδινε την εντύπωση οτι θα ξεσκιστούμε στο πήδημα. Αντίθετα έβαλε αμέσως καπότα στον ψιλοπεσμένο πούτσο μου και ξεκίνησε μετρια πίπα χωρίς να γλύφει τίποτε αλλο απο την γύρω περιοχή. Επίσης είχε τοποθετίσει έτσι το σώμα της που δεν μπορούσα να κάνω τίποτε άλλο εκτός απο το να χουφτώνω λίγο.

Η πίπα δεν άργησε να τελείωσει αλλα ο πούτσος δεν είχε την απαραίτητη στύση. Παρόλα αυτά απτόητη με ρώτησε πως το ήθελα (μελάτο η σφιχτό) και στήθηκε για στάση ιεραπόστολου. Μπήκα μέσα της και προσπάθησα να κάνω το αντρικό μου καθήκον αλλα με την μέτρια στύση τι να κάνεις. Η ίδια συμμετείχε τελείως τυπικά με λίγα χαδάκια.

Οφείλω να ομολογήσω οτι παρόλο που ήθελα να σταματήσω την διαδικασία στάθηκα άξιος του ονόματος μου και τελείωσα κανονικά. Εκείνη μάλλον χάρηκε, με χαιρέτησε και εφυγε.

Συμπερασματικά; Τεμπέλα, τσάμπα η κορμάρα και ξεπέτα. Μακρυά πατριώτες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 15, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
141
Likes:
47
Πόντοι:
4.215
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού