Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Νασια,175-180 υψος,σιγουρα παραπανω με τα κοκκινα τακουνια που βγηκε στην υποδοχη Κουλ,καστανα ισια μακρια μαλλια,ομορφο προσωπο,χαμογελο πολλα υποσχομενο,μικρο στηθος,κωλαρα σκετη κολαση

Τσατσα,αυτη η συγκεκριμενη κυρια ειναι η αγαπημενη μου τσατσα,απο εποχες που παρουσιαζε την Αντρε τη Ρουμανα στο πρασινο,ευγενεστατη,συννενοησημη και παντα χαμογελαστη.Μου ειπε τα προγραμματα και στο γυμνο που επελεξα μου εκανε και καλυτερη τιμη απο την τιμη που ειχε αναφερει,απο 50 το εκανε 40 με δικια μου προτροπη βεβαιως.Μεγάλο χαμόγελο

Δωματιο,κλασσικο μικρο δωματιο με χαμηλο φωτισμο,το βρηκα σε αριστη κατασταση,πεντακαθαρο,μεχρι και η σακουλα στον καδο ηταν αλλαγμενη,σεντονια καθαρα και καλοστρωμενα,πετσετουλα και πλυσιμο στον καθαρο νυπτηρα.Χαμόγελο

Στα του αγωνα,η Νασια μπηκε στο δωματιο με πολλη ορεξη και παθος,χαμουρεμα στα ορθια Ντροπή,χαμουρεμα στο κρεβατι Ντροπή,ανεβηκε απο πανω μου και ετριβε το μουνι της στον γυμνο πουτσο μου με το στρινγκακι της,γλωσσοφιλα,χαμος,πιπα βαθεια υγρη,τρομερη,χωρις χερια παρακαλω,χαιδεμα στα αρχιδια,στασεις απο πανω,πισωκολλητο και ιεραποστολικο,υγρο μουνι,κραυγες ηδονης.Φιλι στο στομα αποχαιρετισμος λεγοντας με οτι θα ηθελε να με ξαναδει (εννοειται) και τελος.Ειχα να παω με τη Νασια πανω απο 3 μηνες και δεν το μετανιωσα.Την ειχα δοκιμασει και οταν πρωτοηρθε στο 26ης οκτωβριου 35Α και ειχα μεινει ικανοποιημενος και τοτε οπως και τωρα.Νομιζω οτι γουσταρει αυτο που κανει και το κανει καλα.Με την εμφανιση που εχει αδικειται να δουλευει για 25 ευρω οταν καποιες αλλες πατσαβουρες-κομοδινα εσκορτς παιρνουν εκατονταδες ευρω για μια συνευρεση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 14, 2012
Όνομα κοπέλας
Νάσια
Al Kavlone
Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
3
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού