Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 186 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Μαρίνα δεν έχει οποιαδήποτε σχέση με τον χωρο-χρόνο, όπως εξάλλου και η Βίκυ με τον πολυέλαιο.

Αυτό έλειπε!

Γλώσσα

Όμως,

όπως φαίνεται αναζητούμε (και βρίσκουμε) σχέσεις και αιτίες για να μπουρδελιάσουμε.

Παραδείγματα :

επειδή είμαστε στεναχωρημένοι
ας πιούμε ένα καφέ ...

επειδή είμαστε χαρούμενοι
ας πιούμε ένα καφέ ...

επειδή δεν ξέρουμε τι να κάνουμε
ας πιούμε ένα καφέ ...

επειδή δεν έχουμε τι να κάνουμε
ας πιούμε ένα καφέ ...

σημείωση : όπου καφές βάλε πορνο-επίσκεψη

ας έρθουμε όμως στα ζητούμενα

Η Μαρίνα έχει πρόσφατο παρελθόν και καστανά μακριά μαλλιά μέχρι τα κω(ο)λομάγουλα. Συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου, μέτρια στο ύψος, ενδιαφέρουσες σωματικές αναλογίες με στητά βυζιά (σιλικόνης) και τεντωμένο καλοσχηματισμένο κώ(ο)λο.

Απαιτείται να σημειώσουμε ότι (πάντα) είναι καθαρή. Οι υπηρεσίες της στο δωμάτιο εργασίας είναι αποδεκτές. Δεν πρόκειται όμως για value-for-money

Περιποίηση διαρκείας που θα συνέχιζε αν δεν την σταματούσα. Μάλλον επειδή ήμουν ο πρώτος πελάτης της ημέρας και λόγω μεγέθους υποθέτω ότι αποσκοπούσε σε ολοκλήρωση (μου) στη περιποίηση.

Αυτό επιβεβαιώθηκε στην στάση ιππασίας που ο κυρ-Νίκος δυσκολεύονταν να μπει στα ιδιαίτερα καμαρίνια της Μαρίνας.

Συνεργάσθηκε και δέχτηκε τις προτεινόμενες αλλαγές στάσεων.

Ο χρόνος όμως σε αυτό το μπουρδέλο δεν σημαίνει και δεν αντιστοιχεί σε ικανοποιητικό πακέτο υπηρεσιών στο πελάτη. Το κτύπημα της πόρτας και το συνθηματικό αναβο-σβήσιμο των φώτων δεν επιτρέπεται ειδικά σε τακτικούς πελάτες!

Λύπη

Όσοι θέλουν μια μετριοπαθή λύση στα όρια του μέσου όρου, σαφώς είναι μια ενδεδειγμένη επιλογή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 13, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
farkeli
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
101
Likes:
72
Πόντοι:
1.886
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουνίου, 2012
"όπως φαίνεται αναζητούμε (και βρίσκουμε) σχέσεις και αιτίες για να μπουρδελιάσουμε."

Εστέ βέβαιος τέκνον farkeli, ότι η διαπίστωσή σας, δίδει εις ημάς την καλήν ευκαιρίαν να διερμηνεύσωμεν, διά χάρτου και μέλανος, τα αγαθά αισθήματα και εκτίμησιν ημών προς το τίμιον πρόσωπον και ονομά σας, και να εκφράσωμεν τη υμετέρα Πορνότητι ολοκαρδίους ευχάς διά μακροημέρευσιν εν αμφιλαφεί υγιεία, διά καλλίκαρπόν πορνορεπορτάζ και διά παν καταθύμιον»
14 Ιουνίου, 2012
Φίλε farkeli. Η Μαρίνα από την περιγραφή σου δε φαίνεται να έχει τον απαραίτητο ''όγκο'' ώστε να καμπυλώσει τον χωροχρόνο τόσο όσο χρειάζεται για να (προσ)ελκύσει περισσότερους υποψήφιους πελάτες.
Πάντως σου δίνω τη θετική μου ψήφο (5 στις 7), διότι αυτά που γράφεις, έπειτα από τρείς συνευρέσεις-κριτικές, εμένα με βοηθάνε να βγάλω κάποια συμπεράσματα τόσο για την κοπέλα όσο και για την υπηρεσία στο συγκεκριμένο οίκο.
16 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μπα! Υπερβολές! Ντροπή

Πάντως σε ευχαριστώ για τα καλά σχόλια. Χαμόγελο
16 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πιθανόν να ευθύνομαι και εγώ που διατηρούσα υπέρμετρες προσδοκίες ...

Συμβαίνουν και αυτά.

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4