Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 42 10
Call-Girls 111532
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η ηλικία σίγουρα κοντά στα 40. Κοντή με σώμα σχετικά αδύνατο, πολυ καλό σε σχέση πάντα με την ηλικία της. Κρατιέται καλά αλλά δεν θα την συνιστούσα σε πιπινολάτρες...
Ήρθε στην ώρα της σε δικό μου χώρο, ήταν χαμογελαστή και είχε όρεξη για κουβέντα κτλ.

Αφού έκανε ένα γρήγορο μπανάκι ξεκινήσαμε τον αγώνα με εμένα να περιποιούμε το μουνάκι της, που όπως γράφουν και οι προλαλήσαντες, το έχει πεντακάθαρο. Αφήνει δακτύλιασμα και στις 2 τρυπούλες, οι οποίες είναι πολύ σφηκτές, και γενικά δείχνει να απολαμβάνει την όλη κατάσταση.

Συνέχεια με αρκετά καλό τσιμπούκι άνευ προφυλακτικού και συνέχεια με σεξ σε διάφορες στάσεις. Τελείωμα στο στόμα όπου δεν τα κατάπιε αλλά τα άφησε να τρέξουν....

Μισή ώρα είχε περάσει στο τελείωμμα του 1ου γύρου. Ντουζάκι και οι 2, τσιγαράκι και η κυρία ξεκίνησε να περιεργάζεται και να χαϊδεύει ξανά το εργαλείο. Την γύρισα σε 69 και μετά απο λίγη ώρα ήμουν έτοιμος για να ανοίξω την πίσω πόρτα.... 20 λεπτά σφυροκόπημα απο πίσω και η Έλλη δεν δυσανασχέτησε καθόλου. Απεναντίας έδειχνε να γουστάρει και αυτό εμένα με φτιάχνει πολύ. Τελείωμα στον κώλο της και ξανά για ντουζάκι.

Είχαν μείνει 5-10 λεπτά ακόμα μέχρι να κλείσει η ώρα και δεν έδειξε καμία βιασύνη. Έκατσε χαλαρά και κάναμε ένα ακόμα τσιγαράκι και συζητήσαμε για Bansko, Βουλγαρία διακοπές κτλ.

Σε γενικές γραμμές η κοπέλα προσπαθεί να το δουλέψει το 120άρι που ζητάει για 2 εκτονώσεις και κουλούρι, άν και θα μπορούσε να είναι φθηνότερη. Δεν λέω, προσπαθεί και με το παραπάνω αλλά δεν φτάνει μόνο αυτό. Προσωπικά δύσκολα να ξαναπάρω....όχι γιατί η κοπέλα δεν έκανε κάτι σωστά, απλά προτιμώ να πληρώσω για κάτι πιο νέο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 07, 2012
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
501
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουνίου, 2012
Ξέρεις πόσα είναι 120€ στη Βουλγαρία μεγάλε;Ενας μισθός!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1