Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 42 10
Call-Girls 111356
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το λοιπον. Το τηλεφωνο το βρηκα μονος μου μεσω σελιδας γνωριμιων(της γνωστης).
Και οσοι ψαχνετε τηλεφωνα απο τυπισσες γενικα, καντε μια ψαχτικη απο μονοι σας σε σελιδες τετοιες. Αυτο για να μην παρακαλατε σαν μαλακες τον καθε περιεργο εδω μεσα που επειδη βρισκει μια τυπισσα μετα το παιζει βαρυ πεπονι και δεν απανταει σε pm και αν το κανει παιζει και να σας βρισει. Αντε με μερικους εδω μεσα. Λες και ολοι αυτοι δεν εχουν βοηθηθει διαβαζοντας κριτικες αλλων. Τελος παντων δεν το συνεχιζω γιατι......

Παμε παρακατω. Η συναντηση εγινε πριν απο καποιο διαστημα(η ημερομηνια που βλεπετε ειναι καθαρα ενδεικτικη) σε ξενοδοχειο στην Καλλιθεα. Το οποιο ξενοδοχειο πρεπει να δουλευει μονο σε τετοια φαση γιατι απ ολα τα δωματια του οροφου ακουγονταν βογγητα Κουλ
Στα του ξενοδοχειου. Γνωστο στον χωρο, πισω απο το Ωνασσειο. Η τιμη(22 ευρω η ημιδιαμονη) οκ αν και με βαση το δωματιο θα πρεπε να ναι ακομα πιο κατω. Το μπανιο εχει μια ντουζιερα 1χ1 η οποια δεν εχει κουρτινα γυρω γυρω. Ολο το νερο εξω. Θα σκοτωθει και κανενας αν γλιστρησει να πουμε. Τελος παντων. Parking υπογειο αν και δεν θα εχετε προβλημα και στα γυρω στενα. Πολυς χωρος.

Η Ελλη ειναι μια 40something τυπισσα. Ωραιο προσωπο, πολυ καλο σωμα υπο την εννοια οτι ειναι αρκετα φυσικο(ναι δεν ειναι αγαλμα. Εχει και ατελειες-ΓΟΥΣΤΑΡΩ). Στηθος εξαιρετικο τοσο στην οραση οσο και στην αφη. Πισω οψη οκ. Ερχεται(ειχα παει κανα 10λεπτο νωριτερα) και μετα την πρωτη γνωριμια μπαινει για μπανιο.
Ο πρωτος γυρος ξεκινησε με πιπα. Πολυ καλη, αρκετα παθιασμενη. Καπου εκει αποφασιζω να αναλαβω πρωτοβουλια. Την ξαπλωνω και την αρχιζω στο γλειφομουνι. Για το επομενο 15λεπτο δεν εκανα τιποτα αλλο. Τελειωσε 2 φορες και αν συνεχιζα θα μουν ακομα εκει. Η ευχαριστηση που θα προσφερεις σε μια κοπελα της δουλειας αυτης εχει ΠΑΝΤΑ αντικρυσμα. Αποδειξη η συνεχεια. Με ξαναρχιζει στην πιπα αυτη την φορα πολυ πιο παθιασμενα, πιο εντονα. Της ζηταω sex. Περασμα καποτας. Και ανεβαινει πανω μου. Το στηθος της ειναι απλα ευχαριστηση για τα χερια(περα απο τα ματια). Μετα απο λιγη ωρα της λεω να κατσει στα τεσσερα. Στηνεται στην ακρη του κρεβατιου και ξεκιναω. Επειδη ειχα καβλωσει παρα πολυ την πονεσα λιγο, πραγμα που καταλαβα οποτε της ειπα να στηθει καλυτερα ορθια στον καθρεφτη. Φοραει τις γοβες της και στηνεται. Καλα ενταξει...τα παντα ολα. Εδινα εγω απο πισω, την εβλεπα στον καθρεφτη(τεραστιος που πιανει ολο τον τοιχο), πιανω το στηθος για ...κρατημα και μετα απο λιγο..ημουν ετοιμος. Γονατιζει και εκει που απλα θα της τα εσκαγα στο προσωπο(ή το στηθος) με το που βγαινει η πρωτη...δοση τον παιρνει στο στομα απο μονη της. Αντε γεια. Αλληλουια.
Μπανιο. Με το που τελειωνουμε και οι δυο, τσιγαρακι και συζητηση. Πολυ ευγενικη, με αρκετο χιουμορ(ανθρωπος χωρις χιουμορ= για τον πουτσο ανθρωπος), πολυ καλα ελληνικα(ειναι Βουλγαρα).
Με αυτα και με αυτα ειχε ηδη περασει ενα 50λεπτο. Οποτε ρωταω αν ειχε αλλο ραντεβου μετα. Οχι. Παιρνω ενα εξτρα μισαωρο για τον 2ο γυρο. Γλώσσα
Ο οποιος 2ος γυρος ηταν 69. Και μονο(ετσι για να γουσταρουμε). Παλι πετρα ο δικος σου, παλι απιστευτη η τυπισσα. Περιττο να αναφερω οτι τελειωσα παλι στο στομα της. Μπανακι παλι, γελια και τελος μιας εξαιρετκης συναντησης.

Γενικα. Αν φερεστε σαν μαμουχαλοι(πληρωνω αρα θα συμπεριφερομαι οπως γουσταρω και λοιποι μογγολισμοι) μπορει και να ξυνισετε. Γιατι μπορει να μην γουσταρει να τα παρει στο στομα. Μπορει και να μην γουσταρει και αλλα. Με εμενα εκανε σχεδον τα παντα(πρωκτικο δεν ζητησα) χωρις να το ζητησω μονο και μονο επειδη ημουν κυριος(ετσι πιστευω δηλαδη). Επειδη δεν με ενοιαζε μονο να τελειωσω εγω, αλλα και αυτη. Επειδη μου αρεσε που λεγαμε μαλακιες και γελαγαμε χωρις κανεις μας να κοιταει ρολοι. Ναι πληρωνουμε για να γαμησουμε. Αν εχουμε λιγο μυαλο ομως, καταλαβαινουμε οτι προσφεροντας ικανοποιηση(μακαρι να μπορουσαμε παντα να ικανοποιουμε γυναικες σαν την ελλη), χαλαρωση(με χιουμορ, με οτιδηποτε κανει τον αλλο να νιωσει ανετα) αυτο που θα παρουμε σαν ανταλλαγμα θα ειναι εκπληκτικο.

Πληρωσα 120 ευρω για 1,5 ωρα και ειναι τα καλυτερα 120 ευρω που εχω ξοδεψει το τελευταιο διαστημα. Συν τα 22 ευρω για το δωματιο, βγαζουν το ποσο των 142 ευρω.
Η μια ωρα ειναι στα 80 εκτος αν ειστε φορτωμενοι οποτε παιρνετε 2 εκτονωσεις στα 100. Επιπλεον μιση ωρα στα 40.
Το πρωκτικο ειναι +20.
Ευχαριστω την ελλη. Θα την ξανασυναντησω σιγουρα.
Αυτα.

ΥΓ: Το συστημα δεν επιτρεπει μεγαλυτερη βαθμολογια. Αντι για 7 που αναγκαστηκα να βαλω, νομιζω οτι στην ελλη ενα 8,5 προς 9(επικοινωνια και αποδοση τιμης και υπηρεσιες σιγουρα) θα ηταν δικαιο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 15, 2012
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
kazabuburas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
645
Πόντοι:
376
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουνίου, 2012
http://www.freelist.gr/ad.php?adId=57269-6&cityId=2&subcatId=65

Εμενα μου εβγαλε 40something....αν κι εδω λεει οτι ειναι 29. Οπως και να χει, αυτο για να μην ψαχνετε αδικα τηλεφωνο Μεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1