Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Χθες το βράδυ είχα κανονίσει ποτάκι, αλλά ως γνωστόν πριν το ποτάκι ταιριάζει μπουρδελάκι. Έφοδος επομένως στους ρομαντικούς πορνόδρομους του Μεταξιού. Δεν είχα πολύ χρόνο για ψώνια, οπότε πήγα καρφωτός για το αγαπημένο μου μπουρδελοχόστελ το οποίο με την αρχιτεκτονική του πάντα με εμπνέει. Προς μεγάλη μου απογοήτευση το βρήκα κλειστό, οπότε κατέβηκα στο γειτονικό του υπόγειο. Εκεί μου αυτοπαρουσιάστηκε η Γιασμίν, ένα τσουπωτό κοντοπούτανο από τη Ρουμανία, η οποία με το χαμόγελο της με έπεισε να καταβάλλω το πορνικό αντίτιμο.

Εμφάνιση της Γιασμίν: μελαχρινή, κοντούλα μεν με τα πιασιματάκια της δε, μέτριο προς μεγάλο βυζί για το σωματότυπό της και ατσούμπαλο κώλο. Η φωνή της έχει μια περίεργη χροιά, σαν κελαηδιστή, ενώ έχει όμορφα χαρακτηριστικά προσώπου γενικότερα και ωραίο χαμόγελο ειδικότερα. Όσον αφορά την ηλικία της μου είπε πως είναι 21 ετών.

Αν και δεν είχε άλλον πελάτη πριν από μένα άργησε να έρθει στο δωμάτιο. Με το που ήρθε ξάπλωσε δίπλα μου, χαϊδεύοντας απαλά το στήθος μου (αυτά εγώ δεν τα λέω προκαταρκτικά), και μετά κατέβηκε κατευθείαν στα πιο χαμηλά για πέρασμα καπότας και πίπα. Κατά τη διάρκεια της πίπας, η οποία ήταν πολύ μέτρια και με αρκετό δόντι, εγώ χάιδευα το κορμί της (το σώμα της έχει ωραία υφή) και περιεργαζόμουν το μουνάκι της. Σταμάτησε την πίπα με δική της πρωτοβουλία και μου πρότεινε να ξεκινήσουμε το γαμήσι. Μου άρεσε πολύ το προσωπάκι της, οπότε για πρώτη στάση επέλεξα το ιεραποστολικό. Στην αρχή πήγε να βάλει το χέρι της μπροστά, αλλά με το που της ζήτησα να το πάρει υπάκουσε χωρίς γκρίνιες. Λόγω κρέμας η αίσθηση της διείσδυσης ήταν δυστυχώς απειροελάχιστη, αλλά παρολαυτά εγώ την είχα καταβρεί μιας και μου άρεσε πολύ το πρόσωπό της. Βέβαια όσο και να μου αρέσε το θέαμα της φάτσας της για να γαμήσω είχα πάει εκεί και όχι για να γράψω ωδή στον έρωτα, οπότε από ένα σημείο και μετά, και μιας και η συμμετοχή της ήταν μηδενική, βαρέθηκα, οπότε και της ζήτησα να στηθεί στα τέσσερα. Εκεί σταμάτησα να γαμάω σαν αγαπούλης αλλά άρχισα να δίνω περισσότερο πόνο, με αποτέλεσμα να ξυπνήσει λίγο και η Γιασμίν και να αρχίσει να βγάζει κάποια βογγητά. Μετά από κάμποσα σπρωξίματα, και εν μέσω ραπισμάτων στον κωλαρίκο της δεσποινίδος, σκόρπισα τα παιδιά μου στο λαστιχένιο τάφο τους.

Με λίγα λόγια, πρόκειται για μια μέτρια σε εμφάνιση πιτσιρίκα, ευγενική και καλοσυνάτη (ναι ξέρω όλοι καλοί είμαστε, οι κακοί είναι στη φυλακή). Είναι όμως πολύ απαθής στο γαμήσι και φαίνεται ότι δε γουστάρει καθόλου αυτό που κάνει. Θα μου πεις τι να γουστάρει όταν τη γαμάει ο κάθε ένας για ένα ποσό λιγότερο και από τη αξία 5 κομματιών της ΕΤΕ? Σωστό, αλλά ας προσποιηθεί λίγο ρε αδερφέ...

Χρόνος παραμονής της Γιασμίν στο δωμάτιο 10 λεπτά.

Τιμή 10 ευρώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 05, 2012
Όνομα κοπέλας
Γιασμίν
duskolieggrafi
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
203
Likes:
5.126
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, anoixtiri, xenitemenipsixi

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού