Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 186 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η μαρινα είναι μια μελαγχροινη γυναικα με μαυρα μακρια μαλλια,σιλικονατους σκληρους βυζους και σεξι σωμα που δουλευε για πολύ μεγαλο χρονικο διαστημα σ αυτό το σπιτι,ομως εδώ και ένα με δυο χρονια ισως, ειχε σταματησει τη δουλεια.Σημερα και σε μια αναγνωριστικη επιθεωρηση στη φυλης και αφου προηγουμενως ειχα καταθεσει στη νταιανα τη βουλγαρα την πετυχα στη φωκαιας μαζι με μια άλλη γλυκια κοπελα την αννα.Ετσι δεν εχασα την ευκαιρια και ξαναμπηκα για δευτερη καταθεση αν και εμαθα αργοτερα ότι θα δουλευει σ αυτό το σπιτι για αρκετο καιρο ακομα.Στ αγωνιστικα αφου ειχαμε καποιο συντομο χαμουρεμα στα ορθια κατοπιν ξαπλωσα και μου πηρε μια πολύ ωραια πιπα με σεξι αναστεναγμους για να συνεχισουμε κατοπιν με πισωκολλητο σε δυνατους ρυθμους.Κατοπιν και ενώ ευκολα θα μπορουσα να τελιειωσω εκει αλλαξαμε σταση,ιεραποστολικα για αρκετα λεπτα και κατοπιν πλαγιαστα που ηταν και η τελευταια σταση.Η ολη συνευρεση εγινε σε απολυτα δυνατους και εντονους ρυθμους καθως λογω της πριοηγουμενης καταθεσης μου δεν ηθελα να χαλαρωσω πολύ και να χασω τον ρυθμο μου αλλα η ενταση και ο δυναμικος ρυθμος να είναι συνεχης και αμειωτος.Σε ολη τη διαρκεια η μαρινα ηταν συνεργασιμη με καποια μικρη δυσκολια όταν η ενταση ηταν πολύ δυνατη τοσο στιο ιεραποστολικο οσο και στο πλαγιαστο.Δεν μιλω για το πισωκολλητο γιατι εκει το χει.Παρολο που είναι για pse καταστασεις οποτε της ειχα ζητησει να ειμαστε πιο χαλαροι και τρυφεροι σε προηγουμενες συνατησεις ,η κοπελα το ειχε,γι αυτό και αν της ζητησετε αυτό που θελετε στο σεξ η κοπελα ευκολα νομιζω μπορει ν ανταποκριθει.Μοναδικο μειονεκτημα της ισως η κοιλιτσα που φαινεται να εχει κανει αν και παραμενει αρκετα σεξι το κορμι της,και μοναδικο μειονεκτημα προσωπικο για μενα τα ότι δεν μπορεσα να γευτω ακριβως όπως ηθελα την καβλα της συνευρεσης μας ,λογω της προηγουμενης καταθεσης.Αλλωστε αυτό ηταν εν γνωσει μου καθως είναι αρχη μου να μη καταθετω πια συνεχομενη δευτερη φορα σε μπουρδελο, αλλα αν η επιθυμια εξακολουθει να παραμενει να πηγαινω σε στουντιο οπου τοσο οι κοπελες οσο και οι συνθηκες είναι σαφως καλυτερες,κανοντας το μπανιο μου,πιο χαλαρα, και εχοντας περισσοτερη ωρα στη διαθεση σου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 06, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουνίου, 2012
Την ψάχνω εδώ κ μήνες κ ίσως αποτελέσει την αφορμή να βολτάρω για 1η φορά στην καριέρα μου στην πρωινή βάρδια...

Αν την ξαναδείς ρώτα την αν θα δουλεύει κ άλλες βάρδιες πέρα της πρωινής...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...
08 Ιουνίου, 2012
θα τσεκαριστεί αυριο.
14 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν δουλεύει (πλέον) σε βραδινή βάρδια ...

Και να φανταστείς πριν απο τρία-τέσσερα χρόνια δούλευε σε μετα-μεσονύκτια βάρδια και μάλιστα στο Μεταξουργείο (Ιάσωνος 20 όροφος)
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3