Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 294590
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Μικαέλα μπορεί να είναι καινούργια στον χώρο των στούντιο αλλά όχι και σ'αυτόν του πληρωμένου έρωτα. Η μελαχρινή Ρουμάνα έγραψε πολλά χιλιόμετρα στο αλήστου μνήμης Amnezia, όπου ήταν ένα από τα τοπ ονόματα στο ρόστερ του πορνομέγαρου. Μ'έναν σπάνιο σωματότυπο (συνδυασμός αδύνατου, μοντελέ σώματος και απίστευτου φυσικού στήθους) και μια καλή φήμη για τις επιδόσεις της στο δωμάτιο, δεν ήταν δυνατόν να μ'αφήσει ασυγκίνητο. Ωστόσο η ψυχρότητα και η ξινίλα που έβγαζε μονίμως, με απέτρεψαν από το να επιδιώξω περεταίρω συναντήσεις μαζί της.

Αυτό άλλαξε πριν μερικές μέρες όταν την ξανασυνάντησα σε τσάρκα στο στούντιο όπου εργαζόταν πλέον. Εγκάρδια, διαχυτική και με πολύ επιθετικό σαλονάρισμα που περιλάμβανε θώπευση των απόκρυφων σημείων μου (ευτυχώς κράτησα χαρακτήρα και δεν την πάτησα όπως ο συναγωνιστής heellover με τη Μαρκέλα), δεν το σκέφτηκα πολύ προτού δώσω το 50άρι και περάσω στο δωμάτιο. Αρνητικό σημείο η έλλειψη ντουζιέρας, ευτυχώς δηλαδή που είχα κάνει μπάνιο προτού βγω.

Μετά από λίγο έρχεται και η Μικαέλα χαμογελαστή και κεφάτη, με λίγα λόγια καμία απολύτως σχέση με την κατσούφα που καθόταν μονίμως σ'ένα σκαμπό και "έκλαιγε το μακαρίτη" όπως την είχε περιγράψει συνάδελφος. Αρχίζουμε τα φιλιά και τα υπόλοιπα προκαταρκτικά μέχρι τη στιγμή που με ξαπλώνει. Εκεί ρε παιδιά αρχίζει ένα στοματικό, μα τι στοματικό. Η ΠΙΠΑ!!! Ακόμη και τώρα τι θυμάμαι και με γαργαλάνε τ'αρχίδια μου. Τι αλλαγές ρυθμού, τι βαθύ λαρύγγι, τι γλείψιμο αρχιδιών, τα πάντα όλα. Αφού δεν εγκατέλειψα τον μάταιο τούτο κόσμο εκείνη τη στιγμή, θα ζήσω 100 χρόνια. Μετά απ'αυτό ήρθε από πάνω μου όπου διέπρεψε ως cowgirl ενώ εγώ απολάμβανα το λαχταριστό της στήθος, όνειρο για κάθε βυζολάγνο. Ακολούθησαν ισπανικό, πισωκολλητό, για να έρθει το τέλος μιας από τις καλύτερες εμπειρίες μου με αυτήν πάλι από πάνω μου να κάνει ακροβατικές ασκήσεις.

Συμπερασματικά, η Μικαέλα μετά την οβιδιακή της μεταμόρφωση είναι μια από τις καλύτερες προτάσεις στην Αθήνα αυτή την εποχή. Όμορφη, άψογη επαγγελματίας και πολύ καλή σ'αυτό που κάνει, δεν θ'αφήσει παραπονεμένο ακόμη και τον πιο απαιτητικό στουντιάκια. Εύγε κούκλα μου και πάντα τέτοια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Μικαέλα
Υπηρεσίες
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουνίου, 2012
Δούλευε στο παρελθό στη Φυλής στα ξεπετομάγαζα;
Q
Quasimodo
05 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Απ'όσο γνωρίζω όχι. Μόνο στο μέγαρο.
P
px75
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2