Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 88 10
Sex Studio 126737
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
επισκεψη σημερα ξανα στην αννα στην χοτβιλλα της καρδιτσας για την εμφανιση εχω ξαναγραψει :μετριο αναστημα προς το ψηλη για γυναικα, ξανθο μακρυ μαλλι ,μεγαλα φυσικα βυζια,παχουλουλα γκομενα με πιασιματα ,κατηγορια μιλφ ,προμιλφ προσωπο ετσι κι ετσι......
-γυμνο τσιμπουκι κανει απο προγραμματα και 69
-τιμες 30 απλο,50 γυμνο και 69 και 70 ευρω φουλ προγραμμα με δυο εκτονωσεις αρκετα οικονομικη επιλογη
-ο χωρος καθαρος με νεροχυτη και σαπουνακι,τουαλετα και ντουζιερα ως γνωστον,τα σεντονια καθαρα ,χαμηλος φωτισμος, δεν ετριζαν τα κρεβατια ,ιδανικη θερμοκρασια
-πληρωσα 50 ευρω για πιπα ανευ καποτας και 69
-ο χρονος που διετεθηκε περιπου στο προγραμμα ηταν 20 λεπτα και βαλε....επαρκεστατος και χωρις καμια πιεση και αγχος για μενα
- η τσατσα εξηγησε επαρκως τα προγραμματα ,δεν χτυπησε πορτα και ήταν ευγενης
-δεκτικοτητα της κοπελας σε γλειψιμο και ρουφηγμα στα βυζια υπαρχει σε καλο βαθμο αλλα οχι και σε φιλια στο στομα δεχτηκε ομως φιλακια στα αυτακια και στον λαιμο και εντονο ρουφηγμα στα βυζια της....επισης μου εκανε και ισπανικο χωρις εξτρα χρεωση
-επαρκεστατα τα προκαταρκτικα με χαδια,φιλακια παντου,καλη παιχνιδιαρικη διαθεση
-γλωσσοφιλα δεν κανει με τιποτα οπως ηδη ειπα
-η καθαριοτητα και υγιεινη της κοπελας ειναι περα ως περα καλη και το μουνακι και η κωλοτρυπιδα πεντακαθαρη για φαγωμα
- πιπα αρκετα καλη,με βαθος δεν βαζει καθολου δοντι αλλα δεν εγλειψε παλι μπαλακια παροτι ημουν φρεσκομπανιαρισμενος..... δεχτηκε χαδια στο μουνι,παιξιμο της κλειτοριδας της και κωλοδαχτυλο σημερα οπως την ειχα και με πιπωνε
-ανεβαινει και απο πανω ,κουνιεται καλα αλλα οχι πολυ γρηγορα,την πηρα και σε ιεραποστολο με τα ποδια στους ωμους μου και με τελειωσε με χειρομαλαξη με δικη μου προτροπη αλλα δεν το κατεχει καλα το αθλημα
-γενικη εντυπωση απλα καλη και τυπικη καταθεση
-αν θα ξαναπηγαινα....;εξαρταται...δεν μου κανε και πολυ κλικ σημερα για να την ξανατιμησω .....δεν εβγαλε παθος αλλα μια μικρη βαριεστημαρα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού