Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Παλια καραβανα στην πολη μας η Καρμεν, αλλα με μονο κακες κριτικες.
Εμφανησιακα, σιγουρα ειναι πολυ ομορφη!! Πολυ ωραιο στηθος, φυσικο, μεγαλο σε μεγεθος, αλλα καθολου κρεμασμενο!!
Το νεαρο της ηλικιας της γαρ! Λαχταριστο κωλαρακι - το τσιμπας η δεν το τσιμπας?
Απ την τελευταια φορα που την ειχα δει παντως εχει βαλει 4-5 κιλα που κατα την γνωμη μου δεν της πανε.

Δυστυχως μεσα στο δωματιο παραμενει απογοητευτικη.
Μπηκε γρηγορα, καθησε αμεσως στο κρεβατι αφου μ΄απεφυγε μ΄εναν ελιγμο Μεγάλο χαμόγελο φορεσε το προφυλακτικο στη σταφιδα.
Αρχισε αμεσως την πιπα, με ενταση και βαθος, αλλα καθολου αισθησιασμο.
Γενικα σ΄ολη την διαρκεια ελλειπε ο αισθησιασμος. Κριμα γιατι με το κορμι που εχει θα μπορουσε να κανει θραυση!
Ολη την ωρα ελεγε "γαμα με" και "ξαναγαμα με" μ΄ενα υφος που εχουν περασει χρονια δυστυχως που δεν με φτιαχνει Money Mouth
Ισως να φτιαχνει βεβαια τους πιτσιρικαδες πελατες της και το υιοθετησε.

Με το ζορι καταφερα να την ξαπλωσω για να "ψαξω" λιγο το πολυ θυληκο κορμι της.
Μ΄αυτες τις συνθηκες, την θερμοκρασια να ξεπερναει τους τριαντα το κρεβατι να τριζει αλυπητα
κι αυτην να παριστανει την καυλωμενη, με το ζορι "ανταπεξηλθα των υποχρεωσεων μου"

Περιστατικο που αξιζει να σημειωθει: Η τσατσα ειπε 40 για γλυψιμο η γυμνο στοματικο. Παρ΄οτι δεν
ειχα σκοπο να κανω τιποτα απ΄τα δυο μεσα σ΄αυτο το χωρο, τα εδωσα με σκοπο μεσα στο δωματιο να τα ανταλλαξω με περισσοτερο χρονο. Απ΄οτι αποδειχθηκε η τσατσα, παρ΄οτι γνωστη και καλη επαγγελματιας, δεν της το ειπε.
Ενω ειχαμε τελειωσει και πλενομουν, ανοιγει η πορτα και ξαναμπαινει η Καραμελα κρατωντας στο χερι ενα δεκαευρω.
Φορωντας το πιο γλυκο χαμογελο του κοσμου μου λεει "μωρο μου, δεν με εγλυψες, δεν ηξερα, παρτο ειναι δικο σου"
ενω μου εφτιαχνε τα μαλια και μου σκουπιζε τον ιδρωτα.
Συμπεριφορα που σε κανενα σημειο δεν ειχε δειξει πιο πριν, αλλα που σιγουρα την τιμα, και γι αυτο το αναφερω!
Μακαρι να ηταν τοσο γλυκεια και πριν!
Ξαφνιαστηκα και το πηρα, αλλα αν την εβρισκα εξω οταν βγηκα θα της το ξαναεδινα. Ειχε ομως ηδη αναλαβει αλλον.

Φυσικα δεν εχει δευτερη ευκαιρια. Και μαλλον δεν εχει ξανα Βαρδαρη, τουλαχιστον με τετοια ζεστη.
Καλομαθα στα καινουρια studio στο μυλο.
Μακαρι κανα δυο διαμαντια που ειναι ακομα στο Βαρδαρη, συντομα να τα δουμε αλλου!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Κάρμεν
hagem
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
12
Πόντοι:
1.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιουνίου, 2012
Είναι απρόβλεπτο κορίτσι η Κάρμεν-Καραμέλα, έχει μια γλυκιά τρέλα πάνω της, είναι κομοδίνο, αλλά ρε παιδάκι μου είναι από τα κομοδίνα που λες χαλάλι τα 30, έχει και βυζάρα και είναι τίμια, εμένα που μου την είχε σπάσει στη μία και μοναδική φορά που πήγα μαζί της, για να με αποζημιώσει έκατσε και την έχυσα στην κοιλιά της, σε απλό πρόγραμμα των 30 ευρώ.
Για τα κιλά συμφωνώ δεν της πήγαν, όπως και το μαλλί που το κούρεψε έτσι.
Λύπη
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1