Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325930
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα και από εμένα. Χρόνια μέλος αλλά πρώτη φορά αποφάσισα να γράψω! Με καλοσορίζω Γλώσσα

Την Κυριακή που μας πέρασε κατηφόρισα προς το συγκεκριμένο studio. Ο στόχος ήταν μόνο ένας (άντε 2). Ήθελα Μάντυ ή Αντριάννα. Είχα αποφασίσει να μην πάω πουθενά αλλού. Οι τόσες καλές κριτικές για αυτά τα κορίτσια με έπεισαν.

Μεσημεράκι, και περνώ τις πύλες του εν λόγω μαγαζιού. 2 συναγωνιστές ήταν ήδη στο σαλόνι και απολάμβαναν το σαλονάρισμα και τα προγράμματα. Σηκώθηκαν και έφυγαν και εγώ με το στόμα ανοιχτό να κοιτάω την Ισπανίδα θεά. Η υπηρεσία μας σύστησε...."από εδώ η Αντριάννα μας....το κορίτσι μας". Σκούπισα τα σάλια μου, σταμάτησα τα διάφορα τικ που με είχαν πιάσει και είπα..."Χάρηκα".

Παίρνω το απλό των 40 και μπαίνω στο πρώτο δωμάτιο. Ολοκάθαρα και ολόφρεσκα με τσόντα στη τηλεόραση. Σε λιγότερο από 5 λεπτά έρχετε και το κορίτσι μας, όρο σκέρτσο και νάζι. Μπαίνει μέσα με ένα χαμόγελο και μια τρελλή διάθεση. "Γεια σου όμορφε μου λέει" και ορμάει.

Χαδια παντού, στα όρθια, πεταχτά φιλιά στο στόμα ενώ ήταν από πάνω μέχρι κάτω λαδωμένη!!! Τρελλάθηκα! Μοθ ήρθε στο μυαλό ο Παπαγιαννόπουλος με την ατάκα: Χούφτωσε, Χούφτωσε!!

Στο κρεββάτι, με πολλά χάδια και χούφτωμα. Στιγμιαία με καραμπαλίκοσε κίολας. Πέρασμα καπότας και μαεστρική πίπα. Τη σταμάτησα γιατί δεν ήθελα και πολύ για φωνάξω: Αααααααααααληλούλια!!!! Με καβαλάει, στάση cowgirl, μετά γυρνάει και αλλάζει σε reverse cowgirl. Τα είδα όλα! Σηκώνομαι και μου τον ξαναπαίρνει στο στόμα, και η θέα του κορμιού της σε μια απίστευτη στάση ήταν το κάτι άλλο αδέρφια. Τη γυρνάω στα 4 όπου η γυναίκα ξέρει να στήνεται και να χτυπιέται. Σφυροκόπημα με συμμετοχή αρκετή από την πλευρά της. Λίγο πριν το τέλος ξαπλώνω (βαριανασαίνοντας πια) και της λέω να μου τον παίξει ενώ έχει τι κεφαλάκι στο στόμα της. Και τέλιωσα έτσι (με προφυλακτικό εννοείται).

Μιλήσαμε λίγο, αγκαλιαστίκαμε και όταν της είπα ότι θα γραψω τα καλύτερα για αυτήν στο site, χαμογέλασε και μου έσκασε ένα ωραίο φιλί στο στόμα (χωρίς γλώσσα). Με χαιρέτησε με ένα μεγάλο χαμόγελο.

Συνάδελφοι, η κοπέλα αξίζει τα λεφτά της. Τα τιμάει και σίγουρα περνάς καλά. Α, και η υπηρεσία ευγενέστατη.

Θα την ξαναδώ σύντομα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 26, 2012
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
4 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού