Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη σημερα στο δρομο του μεταξιου . Αν και ειμαι θαμωνας στην κεραμεικου λογω της πρωινης ωρας ( 9:00 το πρωι ) σχεδον ολα τα μαγαζια εκει ηταν κλειστα ή ειχαν αδιαφορες κοπελες . Ετσι μπηκα στο συγκεκριμενο ιδρυμα καθοτι στο απεναντι ειδα να μπαινει μια ωραια κοπελια αλλα θα αργουσε γιατι μολις ειχε παει . Ανεβηκα την στενη σκαλα η οποια δεν ειχε και την καλυτερη μυρωδια . Μολις εφτασα επανω απο το πορτακι η υποδοχη μου φωναξε οτι δεχονται μονο ελληνες και αφου της ειπα οτι ειμαι και με ειδε πιο καλα με εβαλε μεσα . Εκει μου ειπε οτι δεν δεχεται πια πακια γιατι ειχαν προβληματα . Βγηκαν οι 2 κοπελιες και ημουν ετοιμος να την κανω καθοτι αν και γλυκουλες ειχαν μικρα για τα μετρα μου βυζακια . Εκει ομως η τσατσα με επεισε και επειδη ψιλοβαριομουνα να γυρναω ειπα να μπω . Μου προτεινε δε να παρω και τις δυο αλλα ειχα μονο 20€ μαζι μου οποτε δε με επαιρνε . Μετα απο μικρη αναμονη ηρθε η Γκαμπριελα στο δωματιο με το στριγκακι μονο . Αφου το εβγαλε καθισε διπλα μου και μου αφαιρεσε τοσο το μποξερακι οσο και τη μπλουζα . Εβαλε το ποδι μου αναμεσα στα δικα της και αρχισε να με φιλαει στο λαιμο να μου δινει φιλια στο στομα (χωρις γλωσσα ) και να με γλυφει σχεδον ως το εργαλειο . Ομολογω οτι ηταν η πρωτη φορα που ειχα πληρη εγερση πριν το κλαρινο . Ολη η φαση συνοδευοταναπο βαριες ανασες αρκετα αληθοφανεις . Στη συνεχεια περσε σκουφακι και αρχισε το στοματικο . Μικρο σε διαρκεια και οχι ιδιαιτερα βαθυ . Στη συνεχεια ανεβηκε απο πανω και ξεκινησε αργο ανεβοκατεβασμα το οποιο στη συνεχεια εγινε σφυροκοπημα . Τη γυρισα σε ιεραποστολικο και εκει με μαζεμενα ποδια παλι επεσε σφυροκοπημα .Μετα τη γυρισα στα 4 οπου ειχα θεα στον τελειο κωλαρακο της και ταυτοχρονα της χουφτωνα ποτε τον κωλο και ποτα τα μικρα αλλα ωραια βυζακια . Μετα απο 4 -5 λεπτα σφυροκοπημα στα 4 ( κοντα στα 10-11 συνολο ) και λογω μικρης αντοχης μου τραβηχτηκα και με τελειωσε με το χερι ενω ανταλλασαμε φιλια και την χαιδευα και τη φιλουσα στο ανωτερο μερος του σωματος της . Μετα το τελειωμα με αγκαλιασε με φιλισε και αφου με ρωτησε αν μου αρεσε εφυγε ευγενικα . Βγαινοντας απο το δωματιο η αλλη κοπελλα ηρθε μου εδωσε ενα φιλι και μου ειπε την αλλη φορα να παρω εκεινη για να μην νοιωθει αδικημενη . Της ειπα οτι την επομενη φορα θα παρω και τις δυο . Η κυρια με ρωτησε αν περασα καλα και της ειπα οτι θα ξαναπαω λιαν συντομως .
Εν κατακλειδι θα ελεγα οτι ενω η Γκαμπριελα δεν ειναι η σουπερ γκομενα ουτε σε εμφανιση ουτε σε επιδοσεις εμενα μου εδωσε ενα πακετο που με εφτιαξε απιστευτα και το ευχαριστηθηκα πιο πολυ απο αλλες πιο σουπερ κοπελλες σε στουντιο των 50 € αλλα και σε προγραμματα των 70€ ή και των 100€ . Υπαρχει παντα βεβαια και το θεμα της χημειας το οποιο κουμπωσε σε μενα καλα . Μαζευω λεφτα απο τωρα για το ντουετο με τις δυο κορασιδες . Στα συν και το οτι δεν δεχεται πακιδες αν ειναι αληθες .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 30, 2012
Όνομα κοπέλας
Γκαμπριέλα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
12 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
14
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού