Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
1η Ενότητα : PREGAME
Ήθελα εδώ και καιρό να κάνω ένα πολύ πρωινό πήδημα και κάνοντας προ ημερών την σχετική έρευνα, και έχοντας πολύ ανεβασμένη ψυχική διάθεση που προερχόταν κυρίως από την προηγούμενη μέρα, καθώς και άριστη σωματική κατάσταση έχοντας κάνει ένα υπέροχο ύπνο, αποφάσισα σήμερα να πραγματοποιήσω την επιθυμία μου. Στοχευμένα επέλεξα την Ουκρανή Τίνα μια κοπέλα που την είχα επισκεφτεί πριν από ενάμιση περίπου μήνα σε μια μέτρια συνεύρεση, και κατέληξα σε αυτήν αναγκαστικά δεδομένου των ελαχίστων επιλογών την ώρα αυτή.

2η Ενότητα : GAME
Πέρασα στο δωμάτιο με το απλό των 30 ευρώ, ήμουν ο πρώτος πελάτης της βάρδιας και το δωμάτιο πέρα από πεντακάθαρο είχε και φρεσκοστρωμένα σεντόνια. Η κοπέλα ήρθε σε λίγο μπήκε με πλατύ χαμόγελο και ήμουν μία έκπληξη για αυτήν μιας που πέρασα στο δωμάτιο χωρίς να την δω στο σαλόνι. Ήταν πολύ αισθησιακή, οι κινήσεις της ήταν αργές, την έφερα στην αγκαλιά μου και την χάιδεψα απαλά σε όλο της το κορμί ανταποκρινόμενη και η ίδια πάρα πολύ και δέχθηκε τα φιλιά μου σε στήθος λαιμό και μάγουλα. Με όλη αυτή την κατάσταση και έχοντας καυλώσει πάρα πολύ έφτασα πολύ γρήγορα στο 100% και ξαπλώσαμε παρέα, και πιάνοντας το σηκωμένο μου πέος με δέος πέρασε το προφυλακτικό σαν κάλτσα και όρμησε κατευθείαν πάνω του ξεκινώντας μια αργή και πάρα πολύ καυλωτική πίπα. Η στάση του σώματος της ήταν τέτοια που μπορούσα να φτάσω σχεδόν σε όλο της το κορμί, όχι όμως και στις τρυπούλες της κρατώντας τα δάχτυλα μου σε μία πολύ μικρή απόσταση ασφαλείας την οποία δεν προσπάθησα να παραβιάσω.
Φάνηκε να απολαμβάνει και αυτή την όλη φάση και αφού με έφτιαξε για τα καλά ανέβηκε από πάνω μου και κάρφωσε με δύναμη τον πούτσο μου μέσα της και όσο πιο βαθιά μπορούσε, και συμμετείχε πολύ δυνατά με δυνατές κραυγές καύλας που έβγαιναν μέσα από τα σωθικά της. Ακολούθησα και εγώ τον δικό της ρυθμό και τη κάρφωνα πολύ δυνατά πιάνοντας την από τα ζουμερά της καπούλια και χαϊδεύοντας τα στήθη της με τις πολύ εξογκωμένες πλέον θηλές της.

3η Ενότητα : GAMEOVER
Το στήσιμο στα 4 έγινε με το δικό της στυλ, όπως και την προηγούμενη φορά με ενωμένα τα πόδια της, αυτή τη φορά όμως δεν με πείραξε, ο κώλος της που είναι εξάλλου και το υπερόπλο της άπλωσε ωραία, και μεταδίδοντας την τη φλόγα μου και το πάθος που είχα για αυτήν, την γάμησα πολύ δυνατά με πάρα πολύ έντονο μακρύ σφυροκόπημα το οποίο το άντεξε μέχρι τέλους, και φάνηκε να το ευχαριστήθηκε και αυτή πάρα πολύ. Έχυσα πάρα πολύ δυνατά μέσα σε δυνατές κραυγές βάζοντας τον επίλογο σε μία από τις καλύτερες συνευρέσεις που είχα μέσα στη χρονιά.


4η Ενότητα : ΣΧΟΛΙΑΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Εμφάνιση κοπέλας: 8. Η παρουσία της είναι πολύ θυληκή και παρόλο που πλησιάζει τα 30 όπως εκτιμώ, διατηρεί το σώμα της σε πολύ καλή κατάσταση, έχοντας ένα μάλλον μικρό αλλά ζουμερό και ωραίο στήθος και μία υπέροχη γεμάτη κωλάρα που μπορεί να σε κολάσει.
Συμμετοχή/ διάθεση/ υπηρεσίες κοπέλας: 10. Η συμμετοχή της ήταν πολύπλευρη και πάρα πολύ ουσιαστική, με βοήθησε να βγάλω από μέσα μου όλο μου το πάθος για γαμήσι, να της το μεταδώσω ανταποκρινόμενη και αυτή στο καλύτερο δυνατόν.
Χώρος / καθαριότητα χώρου: 9. Αν δεν είχε κακό προηγούμενο ο χώρος ίσως να έβαζα και 10 , μιας που μοσχομύριζε καθαριότητα, είχε πεντακάθαρα σεντόνια και πολύ καθαρό πάτωμα. Θέλω να επισημάνω όμως ότι όπου βρίσκω αυτή την μαντάμ που ήταν υπηρεσία ποτέ μου δεν είχα κανένα παράπονο από τον χώρο.
Συμπεριφορά τσατσάς / τσάτσου:10. Και δεν θα μπορούσε να ήταν διαφορετικά μιας που πέρα πολύ ευχάριστη, εξυπηρετική, ευγενική κρατά πάντοτε το χώρο της σε αξιοζήλευτα καθαρά επίπεδα δείχνοντας έναν τέλειο επαγγελματισμό. Από τις καλύτερες στον χώρο που δυστυχώς όμως είναι ελάχιστες.
Πρόσβαση / Parking: 8. Την ώρα που πήγα δεν υπήρχε παρκάρισμα στην οδό Ταντάλου πάρκαρα όμως σχετικά εύκολα στο μεγάλο γωνιακό ελεύθερο parking.
Σχέση απόδοσης / τιμής: 10. Τα 30 ευρώ τα δούλεψε με το παραπάνω η κοπέλα αν και εκτιμώ ότι το ευχαριστήθηκε και αυτή λιγάκι αυτό το τριφασικό γαμήσι, όπως και να είναι όμως για μένα ήταν ότι καλύτερο μπορούσα να περιμένω.

5η Ενότητα : ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ
Η κατάθεση ήταν κάτι παραπάνω από επιτυχημένη και αν δεν το ζούσα ίσως να μην το πίστευα ποτέ ότι θα είχα ποτέ μου μια τέτοια συνάντηση με την συγκεκριμένη κοπέλα. Για μένα ήταν μία υπέρβαση αυτή η συνάντηση μετά την χθεσινή διπλή μου κατάθεση, και σίγουρα στο κοντινό παρελθόν δεν θυμάμαι να έχω κάνει κάτι ανάλογο έως τώρα.
Από τις δύο συναντήσεις που είχα έως τώρα εγώ κρατάω την σημερινή, ίσως γιατί αυτή με συμφέρει καλύτερα, σίγουρα οι συγκυρίες καλές ή κακές επηρεάζουν τη ζωή μας πάρα πολύ, μετά όμως την σημερινή συνεύρεση βγήκα σοφότερος. Για να καταλάβετε καλά τι εννοώ ακριβώς έχει αξία να διαβάσετε και την προηγούμενη κριτική που έχω γράψει για την κοπέλα.
Σίγουρα θα υπάρξει και επόμενη φορά που θα προσπαθήσω να είναι όσο γίνεται πιο μακρινή κρατώντας μέχρι τότε αυτές τις υπέροχες αναμνήσεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 29, 2012
Όνομα κοπέλας
Τίνα
GAMEOVER
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
223
Likes:
500
Πόντοι:
3.250
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού