Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325788
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αντριανα, σχεδον μετα απο εναν χρονο που την επισκευτηκα σημερα ειχαμε επαναληπτικο αγωνα, την απεφευγα μιας και δεν ειμαι λατρης των σιλικονατων βυζιων, αλλα σημερα θα εμπενα μεσα 100%, και το ποσοστο κλειδωσε οταν την ειδα στο σαλονακι να ερχετε και να μου συστηνετε, φορωντας ενα μαυρο σετ απο σεξι εσωρουχα που τονιζαν ιδιετερα το πισω συστημα της, ξανθα μαλια ισια πλεον, σωματακι αδυνατο και φατσουλα μεσα στο χαμογελο...προγραμμα.?? ισπανικο...50€
Αφου μου αφησε τον απαιτουμενο χωρο ακουσα τα βηματα της στο σαλονι να ερχετε προς τα εμενα μιας και ημουν ο μοναδικος πελατης της εκεινη την ωρα, μπηκε μεσα ανταλαξαμε ονοματα και φιλακια στα μαγουλα και αρχισε το παιχνιδι στα ορθια με τα χερια της να καθοδηγουν τα δικα μου να χαιδεψω καθε πηγμη του σωματος της, επιδερμιδα και ποιο πολυ στηθος λαδωμενα με μπειμπ οιλ να ανεβαζει την λιμπιντο, μου γυρησε πλατη και χουφτωσα απο πισω τα βυζια της κουμπωνοντας τον πουτσο μου στα θεσπεσια στενα κολωμερια της, τα οποια τα βρηκα χαλαρα και με ταση εμφανησης για ψωμακια στα πλαγια....ψιλα γραμματα, η στυση ηταν παρουσα, με πηρε απο το χερι και με εσυρε στο κρεβατι οπου εκει συνεχηστικαν τα προκαταρτικα, ημουνα γαλα που εβραζε, ετοιμο να ξεχυληση απο την κατσαρολα, καβαλησε το ενα ποδι μου και εκατσε πανω σε αυτο με το μουνι της, το οποιο ξεχασα να το επεξεργαστω ή εστω να το ριξω μια ματια, πηρε ενα τζελ που ειχε, εριξε αναμεσα απο τα βυζια της και εβαλε τον γυμνο πουτσο μου αναμεσα απο αυτα, η αισθηση ηταν περα για περα αποτελειωτικη, την σταματησα εγκαιρως πριν εχουμε προωρες δοιαροες.!! η ευγενεια και το χαμογελο της με σκλαβωνε σε καθε λεπτο που περνουσε, εσκισε και περασε το σκουφακι και πριν τον παρει στο στομα της εγλυψε τα αρχιδακια με την ακρη της γλωσσα της, σε σημειο που να ανατριχιαζω ολοκληρος απο αυτην την μοναδικη αισθηση που μου δημιουργουσε.!!, η πιπα της καλη χωρις χρηση δοντιου αργη και αισθησιακη και ξανα 2ο γυρο γλυψιμο τα αρχιδια με τον ιδιο αισθισιακο τροπο, δεν αντεχα αλλο και την παροτρυνα να με καβαλησει γιατι θα γεμιζα την καποτα με σπερματικο υγρο, η κινησεις της πληρως επαγκελματικες, εποιασε το προσκεφαλο του κρεβατιου και με νωχελικες αισθησιακες κινησεις φερνοντας τις λαδωμενες σιλικονατες βυζαρες της κοντα μου δεν αντεξα και πολυ στο ακουσμα της να μου λεει θελεις να με γαμισεις στα 4αρα.??? εκει την κοντραρα απο κατω και εκτοξευσα τα σπερματοζωαρια μου μεσα στην καποτα, αν και της ειπα οτι εχυσα δεν βυαστηκε να τον βγαλει απο μεσα της και ευγενεστατα με ρωτησε αν μου αρεσε η ολη κατασταση, δεν ντυθηκε πηρε τα βρακια της (οπως λεει και ο jo) και αποχωρησε με ενα φιλακι στο μαγουλο...
Τι της απαντησα οταν με ρωτησε αν μου αρεσε αυτο που καναμε...δεν θυμαμαι, δεν ξερω, γιατι πετουσα στον 7ο ουρανο, ηταν περα για περα ενα απο τα καλυτερα γαμισια, αν και συντομο, που εχω ριξει μεσα στο ΄12, ξεπερασε περα για περα ολες τις προσδοκιες μου που ειχα για την Αντριαννα και σιγουρα θα την ξαναεπισκευτω στο πρωσεχες μελλον, η Αντριαννα απεδηξε για αλλη μια φορα τι εστι επαγκελμα Ιεροδουλος, ενα επαγκελμα που πρεπει να προσφερεις, στην περιπτωση της Αντριαννας ηταν...λητουργημα.!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 27, 2012
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.137
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού