Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 120 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παρασκευή πρωί, μέσα στην ανοιξιάτικη καύλα, το μυαλό πρασπαθούσε να βρεί διεξόδους, τι να κάνω? τι να κάνω?
Απο το μακρινό παρελθόν ένα όνομα ήρθε, λίντα, η γνωστή "τσαρίνα".
δεν το σκέφτηκα και πολύ και βούρ για το γνωστό σούπερ στούντιο.στο δρόμο οδηγώντας έβαζα στοίχημα για το τι χρώμα μαλλιά θα είχε σήμερα.φτάνοντας στο στούντιο συνάντησα τη γνωστή κυρία, πήρα το απλό πρόγραμμα, ντουσάκι και περίμενα την τσαρίνα.
μετά από 20 λεπτά τακα-τάκα τα πεταλακια στο τσιμέντο στα πλακάκια, ανοίγει η πόρτα και εμφανίζεται η τσαρίνα λίντα. "που χαθηκες εσύ;" μου είπε, "τα σέβη μου τσαρίνα", της λέω. και σε μηδέν χρόνο αρχίζουν κάτι σφιχτές αγκαλιές
και κάτι μπαλαμούτια αφού είπα ότι θα σκάσουμε. φιλιά στο λαιμό της, το δακτυλάκι να δουλεύει και στις δυο τρύπες (με προφυλακτικό εννοείται) και μου χώνει τα φουσκομένα της μαστάρια στα μούτρα. "πάρτα", μου λέει, "στις διαταγές σας τσαρίνα". πιπίλισμα το στήθος της για πολύ ώρα, θα μπορούσα να το κάνω για μέρες.
εγω΄μου λέει βλέπω ότι με περιμένει κάποιος κύριος. απότομη κίνηση, κι αρχίζει ένα σολο κλαρίνο σε φά ματζόρε αλά ρούσσα.
το πως κρατήθηκα ένας θεός το ξέρει. ήμουν σίγουρος ότι στο σεξ είχα μόνο μια στάση να επιλέξω, αυτή ήταν στα 4, με θέα τον πάτο της τσαρίνας.ποποπο ποπός.....δυνατό σφυροκόπημα, σφαλιαρίτσες στα μάγουλα, φωνούλες από τη τσαρίνα, και τελείωμα μέσα της με όλη τη δύναμη μου.
έφυγε η ανοιξιάτικη καύλα που βασάνιζε το μυαλό μου, να είσαι πάντα καλά τσαρίνα.
φεύγοντας σκέφτηκα ότι ούτε καν πρόσεξα τι χρώμα είχαν τα μαλλιά της. Άλλωστε, ποιός νοιάζεται για τρίχες τέτοιες ώρες;;;;;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 25, 2012
Όνομα κοπέλας
Λίντα
Μέλος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαΐου, 2012
Πηρες "απλο ποργραμμα" οπως γραφεις και οι παρεχομενες υπηρεσιες ηταν : Πρωκτικό σεξ • Ελεύθερο στοματικό • Στάση 69 Χμμμ;
30 Μαΐου, 2012
φίλε μου πήρα απλό πρόγραμμα, αλλά στην κριτική έγραψα τι είδους υπηρεσίες προσφέρει η κοπέλα.οκ?
18 Ιουλίου, 2012
"...το δακτυλάκι να δουλεύει και στις δυο τρύπες (με προφυλακτικό εννοείται)..."

Τι εννοει ο ποιητης? Χμμμ;

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3