Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 26 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Γαβριέλα ειναι ενα γλυκό κορίτσι απο την Λετονία πού προσφερει το κορμάκι της με χαρά και πολλή διάθεση. Αδύνατη (όχι κοκκαλιάρα) , με μικρό φυσικό στήθος , μακρυά πόδια και ένα αρωματισμένο πεντακάθαρο νινάκι πού μπορέις να ασχοληθείς μαζί του όλη την ώρα. Η διάθεση φάνηκε με το πού μπήκε μέσα στο δωμάτιο. Αγκαλιά, φιλί βαθύ και μόλις την έγδυσα μού ζήτησε να ξανακάνει ένα ντους για να δροσιστεί. Χωρίς να φαει χρόνο ήρθε στπ κρεβάτι , με έβαλε ανάσκελα και άρχισε να φιλάει όλο μου το κορμί. Σταμάτησε αρκετά στο στήθος και κατέβηκε παρακάτω αρχίζοντας ένα τρελλό καραμέλωμα. Την έστριψα λίγο και αρχίσαμε ένα άγριο 69. Υγράνθηκε γρήγορα και της ζήτησα να φορέσω το λαστιχάκι για την συνέχεια. Σε όλες τις στάσεις έπαιρνε πρωτοβουλίες , βόγγαγε μέχρι πού την έβαλα στα τέσσερα για μια γλυκιά εκτόνωση. Κάναμε ένα ντους να ξειδρώσουμε και πιάσαμε λίγη κουβέντα ενω το χέρι της με χαίδευε. Μόλις είδε ότι εγέρθητο ξεκίνησε μια πίπα άν και της είπα ότι λόγω ηλικίας μου θα δυσκολευτούμε. Αυτή όμως με κατάφερε και σε δέκα λεπτά σπαρτάραγα μέσα στο στόμα της. Πήγε στο μπάνιο να πλυθεί κλπ. και γυρνώντας με κοίταζε με ύφος ''σιγά πού θα μου γλύτωνες''. Τότε κοίταξε το ρολόι (είχε υπερβεί η μια ώρα) και μου λέει '' με συγχωρείς αλλά πρέπει να ετοιμαστώ''. Με περίμενε να ντυθώ αλλά κατέβηκε μόνη της ίσως να με δεί κανείς μαζί της. Μπράβο Γαβριέλα αξίζεις !

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 27, 2012
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
12
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαΐου, 2012
Η Γαβριελα τα παιρνει στο στομα τωρα? Βελτιωσεις βλεπω....μαλλον αξιζει και 2η επισκεψη
28 Μαΐου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλαρακο, μην εισαι και τοσο σιγουρος οτι τα παιρνει στο στομα. Αν το φερει η φαση και γουσταρει μπορει και να τα παρει. Το θεμα ειναι και πρεπει να το καταλαβουμε, οτι υπαρχει και χημεια. Μερικες φορες μπορει να "κατσει" και κατι εκτος προγραμματος σα δωρακι δηλαδη...αλλα δεν ειναι δεδομενο.
Παντως για μενα που προσωπικα την εχω τιμησει ουκ ολιγες φορες, απο σερβις ειναι μια χαρα. 100% αξιοπιστη.
29 Μαΐου, 2012
Τα περι χημειας κλπ ειναι γνωστα.Η κοπελα κατα δηλωση της το cim το φυλαγε για τον αγαπητικο της,αν το αλλαξε και εγινε χημεια δεν το ξερω.Και δεν ειμαι "φιλαρακος"...
30 Μαΐου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μου δεν ξέρω αν είναι θέμα χημείας ή φυσικής. Γράφω ότι λόγω ηλικίας δεν περίμενα πολλά πράγματα στον 2ο γύρο και μπορέι η Γαβριέλα να ήθελε νσ σποδείξει κάτι σε εμένα. Τώρα αν αντί 90 έδωσα 100 Ευρώ γιατί έτσι ήθελα εσύ πες το δώρο , αντίδωρο ότι θέλεις.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4