Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 59 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Ντενίζα εδώ και ενα μηνα περίπου επέστρεψε επιτέλους στα ντέλα των Αθηνων.
Μας είχε λειψει, μιας και είναι ενα σιγουρο στανταράκι απο πλευρας υπηρεσιων και συμπεριφορας.
Δεν εχει αλλαξει καθόλου, μονο έχει χασει 2-3 κιλάκια.
Θα την περιγράψω για όσους τυχων δεν την ξέρετε.
Τσέχα, σχετικά κοντούλα, ηλικιας περίπου 30-35.Καλό αδύνατο σωματάκι, φατσούλα όχο ομορφη αλλα γλυκια, ξανθια, με 3αρια σιλικονατα στηθη, καλό κολαράκι και με υπερμεγεθη μουνοχειλα, για την ακρίβεια τα μεγαλύτερα μουνοχειλα της πιατσας!Γλώσσα
Το σπιτακι είναι καθαρό και περιποιημενο, η δε Ρωσιδα νταρντανα τσατσα, αν και 50+ ετων είναι ακομα μουναρα και αδυναμια μου. Άνετα άλλαζα στο δωματιο την Ντενιζα με 10 λεπτά ηδονής απο την τσατσα , αλλα δυστυχως η άτομη δεν μου κανει το χατίρι!Ντροπή
Το δωματιο διαθετει και τηλεοραση που παιζει τσοντα..και νυπτηρα.
Στο δωματιο τωρα η Ντενιζα είναι αψογη επαγγελματιας, δινει φιλια σε ολο το σωμα και στο στομα για οσους θελουν. Ειναι ζεστη, κανει προκαταρκτικά, δεν βιαζεται και η συμμετοχη της είναι πάντα πολύ έντονη. Είναι απο τις κοπέλες που πολύ δυσκολα θα κλαψεις τα λεφτά σου. Πλεον μιλά και καλά ελληνικα και είναι και πολύ ομηλιτικη και επικοινωνιακη στο δωματιο. Γενικα είναι μια γυναικα πάντα χαμογελαστη, με θετική διαθεση που ξέρει να την μεταδίδει και στον πελάτη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2012
Όνομα κοπέλας
Ντενίζα
Υπηρεσίες
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.483
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, aselgeia και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαΐου, 2012
την επισκεφτηκα κ γω τωρα που ημουν Αθηνα,παιζει να ειναι μια απο τις καλυτερες κοπελες κ σε θεμα χαρακτηρα...
31 Μαΐου, 2012
οσον αφορα την τσατσα: της το ζήτησες να την πάρεις με πληρωμή,φίλε;; την έχω σταμπάρει κι εγώ και είναι απίστευτη μουνάρα, αλλά δεν ξέρω πως να της το ζητησω να την πηδήξω...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2