Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μια μικρη πορνοεκδρομουλα στην Βεροια ειχε το προγραμμα με κυριο στοχο την εξερευνηση των εκει οικων
και κρυφο ποθο την συνευρεση με σκουροχρωμη κοντομαλουσσα κορασιδα την με την οποια ειχε συνευρεθει προσφατος ο συνοδοιπορος..
Δεν εντοπισθει ομως :/ ... Περισσοτερα σχετικα με την εκδρομουλα καθως και ενα μικρο φωτοαφιερωμα - ρεπορταζ
στο θεμα τηνς πολης στο φορουμ http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=3514.msg3779137#msg3779137

Η Ελληνιδα κοπελα στο σπιτακι με το ονομα "3ο χλμ. Βέροιας-Κοζάνης (παράδρομος)" στον χαρτη του bou
καθως και η Ρωσιδα συναδελφος της στο διπλανο οικο ηταν οι επιλογες μου , επελξα την συμπατριωτησσα
γιαυτον ακριβως τον λογο , μιας και δεν ειναι συχνο φαινομενο Ελληνις ιεροδουλη και μαλιστα βλαχα !
Ναι βλαχα δηλωσε εκ θεσσαλιας , αλλωστε η προφορα μερικων λεξεων ηταν χαρακτηριστικη ,
αλλος ενα λογος ηταν το οτι μερικα χαρακτηριστικα της μου θυμησαν την συμφορουμιτισσα την Παλιοκατερινα την 69
( που μου εχει λειψει )πραμα που με εκανε να νοιωσω μια μεγαλυτερη οικειοτητα , στο ηδη οικειο περιβαλλον
ενω ελειψη τσατσας και η μικρη συνομιλια με την φιλοξενη Ευα επαιξαν κι αυτα τον ρολο τους ...
Η Ευα τωρα ειναι μια μελαχρινη κοπελα με το μαλλι κατω απ τους ομους και κομμενη φραντζα σε σχημα Π
Ηλικιακα , αν δεν την υποδεχτηκε ηδη , συντομα θα υποδεχτει την 4η δεκαετια της ζωης της
προσωπο μετριο σε καμια περιπτωση ασχημη , μια καθημερηνη σεξυ κοπελα με ωραιο σωμα και ακομη καλυτερο ποπο
Στηθος μικρομεσαιο , διαθεση καλη . Το σπιτι , σαν σπιτι ( οχι σαν μαγαζι) "ζεστο" φιλοξενο και καθαρο .

Αφου την πρωτη φορα εφυγα ,πηγα για καφε χαζεψα τις Βεροιωτισσες και επεστρεψα αποφασισμενος ετσι μπηκα στο δωματιο
Βαρδαροκατασταση απο αποψη τετραγωνικων , σαφων καθαροτερα ομως , με την κουρτινα που ανεμισε απο το μισανοιχτο παραθρο να δινει εναν ποιο "σπιτικο τονο τονο στην ολη ατμοσφαιρα , σαν να πηδουσα την γειτονισσα στο χωριο ενα πραγμα :p
Ηρθε λοιπον και η "γειτονισσα" και ανεβηκε γονατιστη στο κρεβατι , πηγα να την περικυκλωσω ομως μου ζητησε να παω ορθιος μπροστα της οπως και επραξα , φορεσε την καποτα στην σταφιδα και αρχησε πιπα . :S Προκαταρκτικα υπο του μηδενος .
ξεπερνωντας γρηγορα το "σοκ" προσπαθησα να απολαυσω την πιπα , εχοντας θεα τον αχλαδωτο ποπο τοσο απο πανω οσο και απο τον καθρεφτη , καλης η πιπα δε λεω , αλλα ... Απο σταφιδα στο 100% δε παει και τοσο ευκολα . Στο 85% με ρωτησε πως θελω και επελεξα ιεροποστολικη σταση , μπας και με βοηθησει κι ο Θεος χαχα.
Νταξυ βοηθησε δε λεω το πηγαμε ετσι για λιγο αλλα δεν υπηρχε παθος βρε παιδι, ετσι συντομα το στησιομετρο εδειχνε πορτοκαλι προηδοποιητικες ενδειξεις και προτεινα να πιτσιλησω κοιλιτσα να τελειωνουμε .
Μαλλον σαν υβρεις ακουστηκαν τα λογια μου στην Ελληνορθοδοξη κοπελια η οποια αντεδρασε κοστολογοντας αυτο που ζητησα με
100 γιουροζ ( ως παραδειγμα το εφερε ) . Ελαβε ανοιχτη παλαμη και μου προτεινε να μου τον παιξει και ετσι εγινε , ξαπλωσα
και αρχησε χειροτεχνια , ηρθε σε σταση 69 μαλιστα επιτρεποντας μου θωπειες στα καπουλια και καπως ετσι σε σταση "Μαλακια-69 " κυλισαν τα επομενα λεπτα Δυσκολη πουτσα μου ειπε οτι εχω η οποια λιγο αργοτερα εκσπερματισε ζεστο φρεσκο σπερμα με μεγαλη πιεση
κανοντας χαλια το φρεσκοστρωμενο σεντονι ...
Νταξυ "φωτια" στα σεντονια δε βαλαμε ομως τα λερωσαμε ... Χαλαλι τα 30 γιουρα που εδωσα , μερος των οποιων θα παει σε εξοδα πλυσης.

Ακολουθησαν εργασιες καθαριοτητας , τοσο εμου οσο και του δωματιου , ξεστρωσα το σεντονι βοηθησα λιγο στο στρωσιμο του επομενου
ενω ακονη δεν ειχα ντυθει πληρως , κουβεντα γενικης φυσεως και αποχωρηση ...
Ενα συζηγικο θα μπορουσα πηδημα το ποιο με λιγη περισοτερη προσοχη θα μπορουσε να ειναι πολυ καλυτερο...
Η μπυρα που με συνοδευσε στο γραψιμο εφτασε στο τελος , πινωντας τις τελευταιαες γουλιες ευχομαι,
Εις υγειαν , εις το επανηδειν , και γιατι οχι και εις το επεναπηδην ...

Τραγουδακια σημερα εχουμε δυο , οπως και στους μεικτους γαμους
Ενα Μακεδονιτικο σαν αυτο που ακουσα απο παρακειμενη μουσικοταβερνα οπου επαιζε ορχηστρα με χαλκινα
http://www.youtube.com/watch?v=SSt3r7cZr_U
Και ενα Βλαχικο , προς τιμην της κοπελιας ...
http://www.youtube.com/watch?v=nOZQjdC-Kp8


=======================================================================
♥ Jo ♥ tsoutsoulis@hotmail.gr ♥ http://www.facebook.com/jo145 ♥
=======================================================================


Υγ 1 Οι βαθμολογιες δεν εχουν σημασια γιαυτο τα εβαλα ολα στο 8
Υγ2 Εθνικολογικες παρατηρησεις - Αστεϊσμόι - Η ωρα του παιδιου .
(Ασχετα με την κοπελια και φυσικα χωρις να ειναι απολυτα )
Εχοντας συνευρεθει με ιεροδουλες διαφορων εθνικοτητων τα τελευταια 2 ετη
2 εκ των οποιων ηταν ελληνικης προελευσεως , νομιζω πως υστερουμε ως χωρα σε αυτον τον τομεα ...
Ναταασα , Ρεβεκκα και Γιαννα , εκ ρωσιας μοιαζουν με στρατιωτικα φορτηγα τυπου URAL που δε σταματανε ευκολα
Εφη και Καντυ ακομη και Μαντελαιν εκ Πωλονιας επισης ως TATRA τραβανε στην ανηφορα
Καποια Γερμανικα μοντελα ισως λιγο δυσχρηστα , αν τα μαθεις ομως ... Σπας τα Στρουφομετργα
Εμεις λιγο δυσκολο να τους φτασουμε με τα μεχρι σημερα δεδμενα.... Καριτσικα καντε κατι , Χρεωκοπουμε !
" Πτωχή η Ελληνικην αυτοκινητοβιαμηχανίαν" , οπως θα ελεγε και ο φιλος μας ο bakalhs , μετα τονων και δασειων ...

Αναμνηστικη φωτογραφια ...
http://tinyurl.com/veroia-freza

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 13, 2012
Όνομα κοπέλας
Εύα
jo145
Τιμημένος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
69
Likes:
18
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαΐου, 2012
Προχειρότης καὶ ἀπαρέσκεια ἐργασίας. Ἡ ζήτησις ἐπι πλέον χρημάτων μεσούσης τῆς πράξεως ἐνθυμίζει τὰς ἡμεδαπὰς πόρνας.
B
bakalhs
28 Μαΐου, 2012
Είναι αλήθεια και είναι γεγονός, οι Ελληνίδες Ιερόδουλες των οίκων ανοχής αποτελούν πλέον είδος προς εξαφάνιση, υπήρχαν μόνο πριν από την πτώση του τοίχους του Βερολίνου, με πάρα πολύ πτωχές επιδόσεις όμως, και διαβάζοντας την κριτική σου μου ήρθαν θύμισες από εκείνη την εποχή στα πρώτα μου βήματα στη Φυλής και στο Μεταξουργείο όπου εθήτευσα ως νεαρός μπουρδελιάρης.

Μου το θύμισε η περιγραφή σου για τον οίκο καθώς και η περιγραφή σου για την κοπέλα με όλα τα τεκταινόμενα που περιγράφεις.

Εγώ ιδίαν αντίληψη για τον χώρο μιας που τον έχω επισκεφθεί χωρίς όμως να περάσω στα ενδότερα του καθώς επίσης και την οπτική εικόνα της κοπέλας.

Η κριτική αποκτά αξία για τους νεώτερους σε ηλικία παίκτες και για όποιον θα ήθελε να δοκιμάσει πως ήταν ο αγοραίος έρωτας στους οίκους ανοχής 30 χρόνια πριν.

Συναθλητή bakalhs η κοπέλα δεν ενθυμίζει τας ημεδαπάς πόρνας……….. είναι ημεδαπή.
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
28 Μαΐου, 2012
Χααχαχα...ωραια εκδρομουλα!!
Στο προτεινα ιδωτικα, το προτεινω και δημοσια!
Να οργανωσουμε τωρα που καλοκαιριαζει tour σε ολη την επαρχια για να ανακαλυψουμε τις "ομορφιες" της!
Πως οι αλλοι κανουν τον ποδηλατικο γυρω της Ελλαδας? Εμεις τον "μπουρδελικο"
Αλεξανδρουπολη - Πατρα! Boss εισαι χορηγος? Μεγάλο χαμόγελο
Θα μας περιμενουν με ανοιχτα ποδια!!!! Μεγάλο χαμόγελο
28 Μαΐου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Με παρα πολυ πτωχες επιδοσεις οπως ειπες...
Μου εχει τυχει. Καταρα στο λαδεμπορα!
28 Μαΐου, 2012
ρε μαν θα σου κανει αναφορα η μαρνη για πνευματικα δικαιωματα....μπερντμαν
G
gl
29 Μαΐου, 2012
bakalhs
Μη ἐχοντας εμπειρια στας ἡμεδαπὰς πόρνας ῆτω κὰτι νεο δια εμε Χαμόγελο
οι ἐχουσι εμπειρια ας λαβουσι τα μετρα των , οι μη ἐχουσι ας μην απτραπουν
η νεαρὰ δεν ῆτω δυστροπη , απλα αν ῆτω οχημα θα διἐθετε εξαερωτῆρ ( carburetter ) Σπασίκλας


GAMEOVER
Την εικονα της κορασιδος θα ηθελα να την εχει ο bakalhs για να μου επειβεβαιωνε
τις ομοιοτητες χαρακτηριστικων της με τα τις φιλτατης Αικατερινης εξηκοντα εννεα
Οσο για την ρετρο εικονα του ολου σκηνικου , ευχαριστω για την ιστορικη αναδρομη ,
πραγματι ηταν κατι "διαφορετικο" για μενα , σαν να εβλεπα τον εαυτο μου σε Ελληνικη ταινια χαχαχα
Πρωταγωνισται : Τζο Μπουρδελοπουλος , Ευα Καραπουτανιδου ,
Μουσικη Βεροια fm ,φωτογραφια Τζο φωτοπουλος
φιλικη συμμετοχη Τζακ Συνοδοιπορης
Παραγωγη μουρδελοΚομ .αε

hagem
Μεσα ρε , χαχα , πολυ ωραιο προτζεκτ " 1η πανελληνια μπουρδελοδρομια "
Δυδιμοτειχο - Ιωαννινα - Ηρακλειο - Νησοι Αιγαιου
Αυτοκολητο γλομπαιος στη πορτα και δοστου χαχαχαχα

vaglis
Γεια σου Χαμόγελο


gl
Πες της κυριας να παει σε καναν οικο κι αυτη ..
την χαλβαδιαζουν που την χαλβαδιαζουν οι παπουδες ανα την επικρατεια ...
Θα κανει καλα "νουμερα" χαχαχα


ἐυχαριστώ ολους διἀ τἀς παρατηρῆσεις Κουλ
29 Μαΐου, 2012
''...ξεστρωσα το σεντονι βοηθησα λιγο στο στρωσιμο του επομενου...''

Θετική ψήφος από εμένα φίλε jo (4 στις 6)
Μόνο και μόνο επειδή είσαι νοικοκυρόπαιδο...
29 Μαΐου, 2012
Άμα βαριέται η κυρά, αυτή θα είναι η ροή γεγονότων...... Ακόμη κι' αν είναι ιερόδουλος.

"Ενα συζηγικο θα μπορουσα πηδημα το ποιο με λιγη περισοτερη προσοχη θα μπορουσε να ειναι πολυ καλυτερο..."
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8