Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επισκευψη λοιπον στη Βικτωρια μετα απο τις θετικες κριτικες που διαβασα για να δω εαν οντως αυτα που γραφονται αληθευουν.Με το που μπαινω μεσω στο 16Γ με υποδεχετε η τσατσα λεγοντας μου τις υπηρεσιες τις κοπελας.Με το που τελειωνει το σχετικο breafing βγαινει η Βικτωρια ολο νάζι και με ρωταει εαν ηθελα να περασω.Δεν αργησα πολυ για να καυλωσω και περασα μεσα στο δωματιο.Δινω το 20αρικο στην τσατσα και με το που αρχιζω να ξεντυνομαι ημουνα ειδη ορθιος και σκληρος σαν ατσαλι.Μπαινει μεσα στο δωματιο η Βικτωρια και με το που βλεπει οτι ειμαι ειδη ετοιμος χαμογελασε ολο καυλα και μου ειπε "ελα ποιο κοντα στο κρεβατι".Με ρωταει εαν θελω να μου βαλει καποτα για να μου παρει τσιμπουκι και της λεω ρουφα το οπως ειναι γυμνο!!!Μου αρχιζει μια πιπα ολο τρελλα με κοιταγματα στα ματια και γενικα μια πιπα τρελλα οπως βλεπουμε στις καλες τσοντες!!!!Δεν αντεξα για πολυ ωρα.Την βαζω στα τεσσερα,περασμα καποτας και ακολουθει αγριο πηδημα.Αλλαξαμε μερικες στασεις αλλα στο 10 λετο και λιγο παραπανω μου ειπε με πολυ καυλιαρικο τροπο να τη χυσω στο στομα.Ηθελα να γαμησω λιγη ωρα παραπανω αλλα οταν δεν εισαι σε ξενοδοχειο ο χρονος ειναι περιορισμενος.Ο τροπος με τον οποιο μου ειπε η Βικτωρια να τη χυσω ηταν αρκετος για να εκτιναχθει η καυλα σε ακομα μεγαλυτερα επιπεδα.Την βαζω ανασκελα με το κεφαλι λιγο πισω για να βλεπω την καυλοφατσα της και βγαζοντας την καποτα αρχισα να παιζω τον πουτσο μου στο ανοιχτο της στομα.Ανα διαστηματα μου τον ρουφαγε ωσπου με μια κινηση τριπλα αλλα ροναλντινιο,τραβιεμαι μακρια απο το στομα της και της τα ριχνω στη μαπα,στα χειλια και στη γλωσσα.Εδειξε να το γουσταρει και αρχισε να ρουφαει με τρελλα και την τελευταια μου σταγονα κοιταζοντας με που και που στα ματια.Τετοια καυλα λιγες φορες εχω νοιωσει.Το γκομενακι ειναι σουπερ!!!Και τωρα που εγραψα ολα αυτα,εχω καυλωσει και θα φυγω κατευθειαν για την σουπερ καυλα Βικτωρια.Τελος.Η γυναικα ειναι τσοντα!!!!.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 23, 2012
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
xistis848
Μέλος
Εγγραφή:
14 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
48
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαΐου, 2012
Ναι σου λεω αδερφε μου!!!
Η κοπελιτσα ειναι σταθερη αξια!!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1