Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 46 10
Μασατζίδικα 114433
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κατ αρχην δεν ξερω πως λενε την τυπισα που εχει το μαγαζι. Αυτην που με υποδεχτηκε.
Τρελο milf. Οσοι θυμουνται την...stiffler's mom απ το American Pie μπορουν να σχηματισουν μια αντιστοιχη εικονα. Κριμα που η ιδια δεν κανει την δουλεια. Μονο και μονο απο αυτην θα χε στεναξει πολυς κοσμος Χαμόγελο
Το μερος μια χαρα, πολυ καθαρο, πολυ προσεγμενο. Το δωματιο μου εκανε εντυπωση λογω της μη συνηθισμενης διακοσμησης.
Πρωτη φορα σε μασαζ, δεν ηξερα πως θα κατεληγε το σκηνικο. Διαλεξα την Αννα μια ψηλη Ουκρανιδα ξανθια γυρω στα 30. Τις αλλες δεν τις θυμαμαι καν(πηγα πριν αρκετο καιρο, η ημερομηνια που βλεπετε ειναι καθαρα ενδεικτικη). Νταρντανα, ωριμη τυπισα. Πολυ καλα ελληνικα, πολυ καλο χιουμορ. Αφου εκανα ντουζ, ξαπλαρα στο κρεβατι και αρχισε το μασαζ. Για το επομενο 20λεπτο ξεφυγα τελειως. Μασαζ παντου ειδικα στα ακρα. Απολυτη χαλαρωση. Μετα γυρισα ανασκελα. Εβγαλε την ...ιατρικη ρομπα και φανηκε αυτο που εγραψα πιο πανω. Ψηλη γκομενα, με ποδαρες και σιλικονατο βυζι(2,5αρι). Σκληρο στην αφη(το μονο μειονεκτημα). Στο κυριως πιατο μετα την εξαιρετικη πιπα που με εκανε πυραυλο, ανεβηκε πανω μου. Δεν χρειαστηκε αλλη σταση. Τρομερη κινηση. Το κατεχει το αθλημα στα δακτυλα. Τελειωσα και συνεχισε την ιππασια για λιγο ακομα. Μιλαμε οτι στραγγισα τελειως. Καθως γελουσε με την εκφραση που ειχα παρει(απολυτη ευτυχιαΝτροπή) και ενω εξακολουθουσε να μην εχει βγει(ανοιγοκλεινε την μητρα της, απιθανη αισθηση) μου ελεγε διαφορα αστεια που ειλικρινα μου δημιουργησαν τις καλυτερες εντυπωσεις. Πολυ καλοδιαθετη, παρα πολυ καλη επικοινωνια, εξαιρετικη στις υπηρεσιες. Τι αλλο να θελω?
Παραπανω στασεις θα πει καποιος. Την επομενη φορα Γλώσσα

Θα ξαναπαω σιγουρα σε μασαζ. Με μονο 60 ευρω κανεις οτι θα εκανες σε studio για την διπλασια ωρα. Ασε και το μασαζ....
Ενα 60ευρο ειναι πλεον δυο μεροκαματα. Αν ειναι να το δωσω θελω να αξιζει.

ΥΓ: Ρε πως θα γινει να δουλεψει η τυπισα που ειναι στην υποδοχη? Ζημια λεμε Μεγάλο χαμόγελο
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 13, 2012
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Άννα
kazabuburas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
645
Πόντοι:
376
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού