Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Γιαννα την ειχα δει αλλες δυο τρεις φορες και μου ειχε κανει το κλικ το σωμα της,
αλλα εβγαινε παντα λιγο βαριεστημενη, και δεν ειχα μπει.
Ειναι ξανθια, σχετικα κοντουλα, οχι πολυ, με λαχταριστο καμπυλωτο κορμακι απ΄την μεση και κατω.
Στηθος πολυ μικρο, αλλα δεν μπορουμε τα τα εχουμε κι ολα σ΄αυτη τη ζωη Money Mouth

Η τσατσα ευγενεστατη και γνωστη μου απο παλια, μια που εχει διατελεσει αυλικη της Τσαρινας!!

Η Γιαννα ηρθε στο δωματιο γρηγορα, πεταξε τα πραγματα που κουβαλουσε, και ριχτηκε
στην αγκαλια μου. Μυριζε υπεροχα! Φιλακια στο λαιμο εκατερωθεν, με τα χερια μου να ψαχνουν
το βελουδινης αισθησης κορμι της! Εκανε μεταβολη, στηριχτηκε με τα χερια στο κρεβατι και μου
προσφερε το κωλαρακι της για εξερευνηση! Το τιμησα δεοντος! Μεγάλο χαμόγελο
Ενω ολα ειχαν ξεκινησει λοιπον ιδανικα, της προτεινα να ξαπλωσει, για να παιξω κι αλλο με το κορμι της,
αλλα αρνηθηκε και μου ζητησε να ξαπλωσω εγω για να παιξει αυτη! Δεν μ΄αρεσε η ιδεα, γιατι προτιμω να εχω
τον πρωτο ρολο, αλλα αποδειχθηκε οτι εκανα λαθος!
Ξαπλωσε πανω μου κι αρχισε εναν υπεροχο αισθησιακο χορο που ομοιο του λιγες φορες μου εχουν ξανακανει!!
Περιττο να αναφερω οτι χτυπουσα ηδη κατοσταρες!

Καποια στιγμη της ζητησα να περασουμε στο παρασυνθημα. Μου φορεσε το σκουφακι, κι αρχισε μια αργη
αλλα πολυ αισθησιακη πιπα. Πρωτα εξωτερικα περιποιηθηκε τον κορμο και μετα τον πηρε ολον στο στομα
της, ασκωντας την ιδανικη πιεση με τα χειλη της.
Εν΄το μεταξυ, ειχε απλωσει τα ποδια της προς το προσωπο μου κι εσφιγγε μ΄αυτα το ατακτο χερι μου, που
ειχε χωθει αναμεσα τους, ψαχνωντας το σκοτεινο αντικειμενο του ποθου!

Μ΄αυτα και μ΄αυτα, ηρθε το αδοξο τελος Money Mouth

Αν ρωτατε για στασεις, μπροστα, πισω πανω, κατω, δυστυχως, δεν εχω εμπειρικα δεδομενα Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Ειχε να μου συμβει, απ΄την πρωτη συναντηση μου με την Σιμονα, τρια χρονια σχεδον πριν!
Ακολουθησε χαλαρη κουβεντουλα για την Μοσχα και την Πετρουπολη, στην οποια με προετρεψε να παω.

Παρα το αδοξο τελος, δεν το μετανιωσα. Χαρηκα απροσμενα την συναντηση με την Γιαννα.
Σιγουρα θα ξαναπαω.
Γιαννα, αν μας διαβαζεις, κατι σου χρωσταω. Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 25, 2012
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
hagem
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
12
Πόντοι:
1.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαΐου, 2012
ΧαμόγελοΓλώσσαΝτροπή
26 Μαΐου, 2012
Φιλε μια χαρα σε βρισκω. Στην τελικη παμε για την δικια μας καβλα. Αφου εχυσες και το ευχαριστηθικες ολα τ'αλλα δεν εχουν αξια.
27 Μαΐου, 2012
Αχ αυτοι οι teenagers , μες στην καυλα ειναι !

Με τον χορο της κι εμενα καγκελο μου τον ειχε κανει , ( βλεπε απο κατω κριτικη )
ειχα σκευτει να της ζητησω να μου τον παιξει , strip style , κι ετσι

Αν πετυχει η μαλακια ( και η πιπα ) τυφλα να χει το γαμισι ....
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3