Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 23 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ειδα καλες κριτικες για το κοριτσι αυτο και ειπα να το δοκιμασω.5 το απογευμα σχολαγε σε λιγο.Η τσατσα Δεσποινα καλη,δωματιο καθαρο,και εγω ετοιμος για καταθεση.30 ευρω το απλο και περιμενω να δω τι περιλαμβανει.Η Αντζελα διμετρος μουναρος ξεκιναει το προγραμα με γλωσσοφιλο βαθυ και ασταματιτο,γλυψιμο στις ρωγες,και οταν εφτασε στους ορχεις εκει κολησε,5 λεπτα ασταματητα τα εγλειφε και τα ρουφαγε,φοβερο καραμπαλικινκ!Καποτικο στη συνεχεια και πιπα αλλα 5 λεπτα,βαθεια χωρις δοντι,πολυ ωραια!Μετα την πιπα ανεβαινει πανω στον βουκεφαλα και αρχηζει το ροντεο.Το κεφαλι της στη μαπα μου και τα χειλια μας κολημενα να παιζω με τη γλωσσα της οσο εκανα κεφι.Η καυλα στο απροχωρητο και δεν αντεξα τελειωσα μεσα στο νινι της ενω ρουφαγα την γλωσσαρα της.Καταπληκτικη μουναρα,χαμογελο,βογκητο,μου ειπε και για 69 τζαμπα.Τιμα το 30ευρω. και σιγουρα θα την ξαναδω!Αλλη μια καλη μεταγραφη για το 120 μετα την θεα Αμαλια που μεγαλουργει στη Θεσσαλονικη!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 24, 2012
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Μαΐου, 2012
με τον τιτλο σου μας μπερδεψες...πλεον ειναι στο γλαυκο δηλαδη και αν ναι σε ποιο απο τα 2 ???
26 Μαΐου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η Αντζελα ειναι στο Γλαυκο 120 οχι στο prosexeto 118 το πρωτο οπως κατεβαινεις http://www.bourdela.com/stountio/patra/glaukou-120/ περιμενω κριτικη καλα να περασεις φιλε μου!Σπασίκλας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2