Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161681
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η πρώτη γνωριμία μου με τη Λούση ήταν το καλοκαίρι του 2009, σχεδόν 3 χρόνια πριν. Θυμάμαι τότε ένα λιγομίλητο κοριτσάκι, που δεν ήξερε και καλά τη γλώσσα και απλά ερχόταν διαδικαστικά να κάνει τη δουλειά της. Όμως από τότε, μία φορά που είχα βρεθεί μαζί της, θυμόμουν ότι ήταν όμορφη και καλή στο sex και ήθελα να την ξανασυναντήσω αλλά δε μου δόθηκε ξανά η ευκαιρία, μιας και είχε χαθεί για μεγάλα διαστήματα αλλά και όταν είχε επιστρέψει κάποια στιγμή λόγω συγκυριών δεν μπόρεσα να την επισκεφτώ. Τις προάλλες προέκυψε η ευκαιρία στην πολύ σύντομη επίσκεψή της στην πόλη. Εμφανισιακά μπορώ να πω έγινε αγνώριστη, αν δεν ήταν το όνομα και η χαρακτηριστική ελιά πάνω από το στόμα μάλλον δε θα την είχα αναγνωρίσει. Τα κοριτσίστικα χαρακτηριστικά έδωσαν θέση στα γυναικεία και απέκτησε έναν άλλο αέρα, μεγαλύτερη σιγουριά και αυτοπεποίθηση. Για την εμφάνισή της νομίζω πως δε χρειάζεται να κάνω πιο αναλυτική περιγραφή καθώς έχουν ειπωθεί ήδη σε προηγούμενες κριτικές αλλά, το κυριότερο, υπάρχουν φωτογραφίες της στο θέμα του La Femme. Οι τιμές, 30 το απλό, 40 για περισσότερο χρόνο, το οποίο πλήρωσα εγώ. Από ότι μου είπε το γυμνό στοματικό το έκοψε για λόγους ασφάλειας.
Πέρασα στο μεσαίο δωμάτιο, σύντομα ήρθε και αυτή και αρχίσαμε να μιλάμε. Μιλήσαμε για διάφορα θέματα, χωρίς βιασύνη και σε πολύ καλό κλίμα, ενώ παράλληλα υπήρχαν και κάποια χάδια. Μετά από περίπου ένα 10λεπτο πιάσαμε δουλειά. Ήρεμα και αισθησιακά, με άφησε να απολαύσω το κορμί της, και ύστερα ανταπέδωσε με ένα πολύ καλό στοματικό. Συνεχίσαμε ιεραποστολικά, κάπου εκεί πιάσαμε το 15λεπτο με αποτέλεσμα να δυσανασχετήσει η κυρία στο σαλόνι και να ανεβάσει τη μουσική. Νομίζω πως αυτό είναι λάθος αφενός γιατί σε ξενερώνει και σε αγχώνει αφετέρου γιατί πρέπει να έχουν εμπιστοσύνη σε έμπειρα κορίτσια όπως η Λούση για τη διαχείριση του χρόνου. Προς τιμήν της, δεν έδειξε να επηρεάζεται ιδιαίτερα. Συνεχίσαμε χωρίς βιασύνες, σε πολύ αισθησιακό τέμπο θα μπορούσα να πω. Θα έλεγα πως είχα να νιώσω παρόμοια ατμόσφαιρα στο sex από την πρώην μου, και αυτό τα λέει όλα νομίζω...
Συνέβη και ένα αστείο σκηνικό: όταν τελείωσα η Λούση ήταν από πάνω και η αίσθηση που είχα ήταν ότι και αυτή περνούσε καλά... Και εκεί που είχαμε σταματήσει και οι δύο και απολαμβάναμε την ατμόσφαιρα ξαφνικά ακούγεται ένας δυνατός θόρυβος από πίσω μου. Δεν κατάλαβα, από το κεφαλάρι του κρεβατιού ήταν, από το διπλανό δωμάτιο, δεν είμαι σίγουρος Χμμμ; Εγώ δεν έδωσα σημασία, η Λούση όμως τρόμαξε και έβγαλε μια φωνή, και όταν ξεπέρασε την αρχική τρομάρα της και κατάλαβε τι έγινε άρχισε και αυτή να γελάει. Κρίμα γιατί χάλασε η πολύ ωραία ατμόσφαιρα της στιγμής, αλλά δεν πειράζει, έχουμε κάτι αστείο να θυμόμαστε (Jo, αν έχεις διάθεση επιβάλλεται σκιτσάκι! Γλώσσα)
Συνολικά πέρασα πάρα πολύ όμορφα και ελπίζω να μας επισκέπτεται που και που από την Έδεσσα για να τη βλέπουμε. Η Λούση είναι πολύ καλός χαρακτήρας και πολύ καλή στο sex και πιστεύω πως όποιος "δέσει" σε χημεία μαζί της θα περάσει πολύ όμορφα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 12, 2012
Όνομα κοπέλας
Λούση
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
2.347
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαΐου, 2012
αναμνηστική φωτογραφία: http://imgbox.com/aaiIFaDV
(c) jo145 Μεγάλο χαμόγελο
ευχαριστώ πολύ jo
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1