Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 226 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πρωινη καταδρομη στην φυλης και η καυλα ειχε χτυπησει κοκκινο.Επιβαλοντας στον εαυτο μου πως δεν θα γαμησω σημερα θα κανω οικονομια, αλλα που παπαρια, δεν μπορω να ελεγξω της καυλες μου με τιποτα, αλλα αυτη η περιπτωση ηταν αδικιολογητη 20 ευρω τσαμπα εκ μερους μου
δεν ειναι το οτι η γυναικα ηταν κακη μεσα, αλλα δεν μου βγαζει ρε φιλε καυλα, σεξουαλικοτητα, δεν μου κανει κλικ πως το λενε?
Γιατι μπηκα διοτη ειπε ισπανικο χωρις καποτα, λεω για να δουμε.
Η μιλφ ειναι 40-45 ρωσιδο ουκρανιδα, κοκκινομαλα , ψηλη , ματια δεν θυμαμαι,αλλα καλο κορμι για την ηλικια της .
Εδωσα το 20ρικο οπως ο πρεζακιας που αναζητα απεγνωσμενα την δοση του για να ζησει, ετσι και εγω αισθανθηκα οτι για να ζησω πρεπει να ξεκαυλωσω.Η κυρα ειναι πολυ ομιλητικη στο σαλονι αλλα στο δωματιο λιγα πραγματα, οταν μπηκε, εβγαλε τα ρουχα της λες και την κυνηγουσε κανεις με μαστιγιο, χαλαρωσε της λεω εχουμε λιγο χρονο αλλα αρκετο, και γελασε.
Γενικα ρε φιλε αυτα τα ψευτοβογγητα εμενα δεν με εξηταρουν ρε φιλε,και αυτη γενικα εκανε καποια ψευτοβογγητα, μουφες παιχνιδια με την γλωσσα, αλλα τι πρωταρηδες ειμαστε να καυλωσουμε με αυτα?
Το καλο ηταν οτι εγλειφε λιγο αρχιδια οποτε κρατησαμε ενα θετικο.
Αλλαξαμε δυο στασεις ιεραποστολικη και στα 4, οπου ειδα λιγη συμμετοχη αλλα παλι παπαρια πολυ ψευτια.
Ειχα ξενερωσει και της ζητησα στοματικο για να τελειωσω,μετα απο ενα λεπτο βγαζει την καποτα και λεει παιξτην εσυ και εγω να σε γλειφω κατι, μαλιστα λεω, καλυτερα να χα παρει μια τσοντα με την ντουβλη, καλυτερη θα μου βγαινε,τελειωσα και αυτη δαγκωσε λιγο το δεξι μου αρχηδι ΘυμόςΘυμός με πονεσε κιολας.
Χεραιτηθηκαμε και εφυγε, μετρια εμπειρια,γενικα δεν μπορω να καταλαβω,υπαρχει πολυς κοσμος που εχει εθισμο με της μιλφ,αλλα ρε φιλε εγω ,αμα δεν θω ενα καυλε σωμα, ωραιο προσωπο, απαλο δερμα, ποδια και κωλο, δεν μπορω να λειτουργησω με τιποτα, σεβαστα ολα τα γουστα ολων, οπως εγω γουσταρω τα ποδια των γυναικων και μπορει να φανει παραξενο σε αρκετους, ετσι μου κανει εμενα εντυπωση τοσο νεα παιδια να αναζητουν γιαγιαδες Μεγάλο χαμόγελο , και μην πειτε για εμπειριες, γιατι εχω δει απειρα βιντεο με πιπινια να γαμιουνται σαν σκυλια,αφηστε αυτες της φυλης, αυτες ειναι ξεπεταγμενες.. τελοσπαντων, μια κακη εμπειρια, πεταμενο 20αρικο.. παμε παρακατω..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 12, 2012
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού