Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 47 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επισκεψη εγεινε αρκετες μερες πριν αλλα βαριομουν να την γραψω, γενικα εχω πολλες μαζεμενες..

τεσπα εγω το γυρησα λιγο στα ποιο καλτ τελευταια οποτε εχω γινει στατικος πελατης της περιοχης, που ακομα συνεχιζω να την υποβαθμισω Χαμόγελο
Επειδη δεν ειχα χρονο να γυρησω ολα της περιοχης,γυρησα καποια στην αρχη ιασωνος και αυτα εδω στο περδικα το οποιο φερνει πιτσιρικακια κυριως οποτε γουσταρω. Ειδα το διπλα με τον μεγαλο διαδρομο τζιφος, μιλφακι ειχε, γυρναω εδω ,πεταγεται ενα κοριτσι γυρω στο 1.75 και 1.82-3 με της γοβες της, εκφυλο προσωπο ψιλοσχιστα ματια,κωλο βυζι καλο, και γενικα καλο πακετο για το 10ρι, α ειναι μελαχρινη επεισης . Προελευση νομιζω καζακσταν-ρωσια-καυκασια, κατι αναλογο αλλα για το πρωτο δεν κανει καθολου μπαμ.. ποιο πολυ για ρωσιδακι την κοβω, εκανε μονη της την προσφονηση του προγράμματος και γενικα εφυγα πισω , και ετσι με κοιταξε καπως παραξενα.

Μετα λεω γαματο, ας μπω 10-10 σιγα..Της εδωσα τα λεφτα και με κοιταξε παλι με αγριεμενο υφος, λες και της ειχα κανει κατι Χμμμ;
Μολις μπηκα στο δωματιο ειχε επιβαλει στον εαυτο μου οτι θα φαω την μεγαλυτερη ξυνιλα και φολα που εχω φαει. Γαμα το λεω, δεν εχασα και κανα μεγαλο ποσο.
Μετα απο λιγα λεπτα μπαινει εγω με τρομαγμενο υφος και λεει απλα ενα γεια τυπικο.
-Τι εχεις?
Μ.Τιποτα δεν εχω μια χαρα ειμαι
-Εγω πιστευω οτι κατι εχεις
Μ.Και να στο πω θα αλλαξει κατι?
-Ε οχι, απλα μηπως σου φτιαξω την διαθεση
Γελασε
Μ.Οχι τιποτα, απλα δεν παει καλα η δουλεια
Μετα απο αυτον τον συντομο διαλογο αρχησε την δουλεια, ομολογω ηξερε αρκετα πραγματα , καλη πιπα, πιεση αρχιδιων απο κατω για καλυτερη στυση και γενικα δεν εβαζε δοντακι.
Τελειωσαμε με αυτο και της ζητησα να ανεβει απο πανω, ε εκει μου τα χαλασε λιγακι διοτη λεει δεν εχω πολυ κρεμα και θα πονεσω, καλα λεω ας ανεβω εγω τοτε , το μεσα εξω διερκησε λιγα λεπτακια διοτη θα εχυνα και λιγο, απλα ηθελα να εξαντλησω λιγο τον χρονο μου μου ειχαν μηνει 3-4 λεπτα..
Μιας και ειμαι λατρης της χειρομαλαξης απο γυναικα της ζητησα να μου την παιξει , σταθηκε διπλα μου,ξαπλωνει και αρχηζα να παρατηρω τα ματια της,δεν ειχα ξαναδει κατι αναλογο, πρασινο φοσφοριζε, λες και αστραφταν αστερακια, οχι δεν ηταν φακοι επαθης..
Θυμασται εκεινη την πασιγνωστη φωτο της τσιγγανας για την unicef? Για τετοιο ματι μιλαμε, αλλα πρεπει να παρατηρησεις απο κοντα απο μακρια ειναι ενα απλο πρασινο ματι
Μ. Μην με κοιτας..
- Γιατι?
Μ. Ντρεπομαι
Ε.Ελα μωρε σιγα, αφου εχεις ωραια ματια τι ντρεπεσαι
Και μετα δεν ξερω πως ηρθε ολο αυτο αρχησμε να φιλιομαστε χωρις να της το ζητησω , βγηκε αφθορμητα, η χημεια που λεμε..
Ολη την ωρα την υπολοιπη αυτο εγεινε, φιλια μεχρι του θανατα,και εμενα μαρεσουν αυτα τα GFE , ειχα καυλωσει απιστευα,χαιδευα και τα ποδια της τα οποια και αυτα ειναι πολυ ομορφα,ωραια δαχτυλα και πατουσες, εγλειψα λιγο τα δαχτυλα της διοτη ηταν πεντακαθαρη γενικα και της αρεσε,,επειτα απο λιγο ηρθε το τελος με μεγαλη ηδονη και αυτη να με δαγκωνει στον λαιμο.. Συνεχισαμε τα φιλια αλλα δεν κρατησε ακομα διοτη φωναζε η τσατσα γιατι ειχε οντως αργησει, ειχε ξεπερασει κατα πολυ τον χρονο, 17 λεπτα εκατσε, με χεραιτησε με χαμογλεο και με ενα πεταχτο φιλακι. Αιφνιδιαστηκα παρα πολυ, γουσταρα αρκετα, αλλα η αποψη μου ειναι πως η κοπελα το ειχε ως απωθημενο μια τετοια φαση gfe ,διοτη που να τα κανει αυτα με αυτους που κυκλοφορουν στην περιοχη? Ενω με εμας που εχουμε και τα ωραια μας ηταν η ευκαιρεια της ΚουλΚουλ

Αυτα μαγκες,για να ειμαι ειλικρηνης ειναι μετρια σε υπηρεσιες απλα εμενα μου τα εκανε ολα αυτα για λογους που εξηγησα παραπανω,δεν θα σας οδηγησω καπου ωστε να χαλασετε τσαμπα λεφτα απλα ηθελα να μοιραστω την εμπειρια αυτη. Για πιπινολατρες ειναι απλα καλη, για οσους θελουν πολλα ισως δεν κανει.. αυτα Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού