Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 95 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση μετά από αρκετούς μήνες με τη Βικτώρια από την Πολωνία που την είχα τιμήσει αρκετές φορές παλιότερα. Είδα τυχαία που δούλευε στην Ηλιούπολη (αλλαγή) αντί για Ιπποκρατους 144 και ξεκίνησα. Το στούντιο θέλει κάποια ανακαίνιση. Πρόγραμμα απλό (50). Η υπηρεσία μού είπε και τα υπόλοιπα αλλά κάνω οικονομία. Νομίζω ότι είναι ακριβά τα προγραμματα τους (βηματικά μασάζ +10, 69 +10, ακα +10 νομίζω!, και εάν πρόσεξα καλά το φουλ με όλα μέσα 100). Δεν πολυπρόσεξα τις τιμές, τώρα μέ την κρίση δεν υπάρχουν περιθώρια.... Εγώ δεν τα καταφέρνω στα παζάρια και πήρα το απλό με συνοπτικές διαδικασίες.

Πήγα στο αριστερό δωμάτιο (χωρίς σαλονάρισμα μιά που την ήξερα), ενώ έχω τιμήσει και μιά φορά το δεξί. Ιδια λίγο ως πολύ. Το κρεβάτι κάθεται πάνω σε υαλότουβλα και βγαίνει φως από μέσα. Εντυπωσιακό, αλλά ο χώρος θέλει την ανακαίνιση του. Έχει και αυτό το δωμάτιο ψιλοχτιστή ντουζιέρα, νιπτήρα, μηχανη χαρτιού για τα χέρια, σαπούνια, κλειστή πετσέτα (θα την ήθελα μεγαλύτερη, δυστυχώς έτσι είναι στα περισσότερα στουντιο) και κλειστές παντόφλες. Βetadine ή οινοπνευμα δεν είδα. Ούτε τηλεόραση. Μεγάλος καθρέπτης στα πόδια του κρεβατιού παρεμβάλλεται όμως ο διάδρομος του δωματίου.

Έρχεται η Βικτώρια με το στραπλες δαντελλωτό μαυρο κορμάκι της, μόλις είχα τελειώσει με τα πλυσίματα. Εγκάρδιος χαιρετισμός, τί γίνεσαι κτλ. Με βρήκε σε πολύ καλή κατάσταση. Εκείνη είναι πάντα από τις ομορφότερες στουντιογυναίκες (άποψη μου). Μακριά ξανθά μαλλιά, ίσια (σαφώς πιο κάτω από τους ώμους), γαλανομάτα, έχει λεπτύνει, γυμνάζεται, (εγώ την προτιμούσα όπως ήταν μέχρι το περασμένο καλοκαίρι), ωραίο στηθος (μάλλον αδυνάτισε κι αυτό λιγάκι, ...κλαψ-κλαψ). Γδυθηκε γρήγορα, μαζί στο κρεβάτι, χάδια, και φιλιά (όχι στοματογλωσσόφιλα), gfe καταστάσεις, και τρυφερότητες, βογγητά. Επεδόθην σε βύζαγμα και ζύμωμα, φιλιόμασταν στο λαιμό, χουφτώματα κτλ.. Περάσαμε λίγα λεπτά έτσι, δεν βιάστηκε για το λάστιχο και καλά έκανε. Μετά από τις περιπτυξεις μού φόρεσε λάστιχο, και στοματικό αργό για αρκετή ώρα, βαθύ, πάνω κάτω. Εγω τη χάιδευα. Νομίζω έκανε πολύ καλή δουλειά (κι ας αγνόησε τις μπάλες). Της είπα να ξαπλώσει και (αφού μού έβαλε ζελ) ξεκινήσαμε με ιεραποστολικό σε διάφορες παραλλαγές με εναλασσόμενο ρυθμό και δύναμη. Σωματική και οπτική επαφή. Η Βικτώρια έχει από τα ωραιότερα κάτω συστήματα (άποψη μου) και, επιπλέον, πρέπει να παρατηρήσω ότι εχει και πολύ καλή αίσθηση. Μετά γύρισμα με εκείνη από πάνω, σε δύο παραλλαγές, με εκείνη να ελέγχει το ρυθμό πότε γρήγορα και πότε αργά, εγώ να χαζεύω τη θέα/θεά και να χουφτώνω, και να με τελειώνει έτσι. Ζεστάθηκε και αύξησε την ψύξη στο A/C, έβαλε το φορμάκι της και με χαιρετησε με ένα φιλί πριν φύγει. Η γυναίκα αν μη τι άλλο ήταν σε καλή μέρα. Δεν έχει το δυναμικό στυλ που έχουν άλλες. Αλλά η συνάντηση δεν ήταν κακή κι ας μην είχε ...δωρα. Βικτώρια σ’ευχαριστώ πολύ και να είσαι πάντα καλά. Ντουζ και αποχώρηση. Παρκάρισμα εύκολο στα στενάκια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 13, 2012
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.164
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού