Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 32 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το πάθος μου για πούτσα με οδήγισε στην φωλιά της Αθηνάς στην Πανόρμου που είναι πολλυ κοντά στο μετρό.
Από το τηλεφώνημα που της έκανα μου έκανε εντίπωση η γυναικία φωνή της. Περίμενα να ακούσω αντρική φωνή ή περίπου αντρική φωνή. Καλό σημάδι σκέφτηκα και προχώρησα σε συνενόηση για το πρόγραμα των 150 το ενεργοπαθητικό καθότι ήθελα να με γαμήσει.
Μου άνοιξε η ίδια. Μοιάζει με τις τελευταίες φωτογραφίες της που έχω δει στο σάιτ.
Το δωμάτιο είναι ομως σκοτεινό και για να πώ με σιγουριά θα ήθελα πιο πολύ φως για να την δω καλά. Δεν είπα όμως τίποτα. Υπάρχει και το κομπιούτερ που λέει και ο τύπος κάτι μαστίγια κάτι πνίχτες για σκύλους κατι βίτσες μέχρι και ε΄να συντριβάνι μπλε έχει στο δωμάτιο.
Επίσης δεν έχει κρεβάτι αλλά ένα στρώμα.
Την πλήρωσα γιατί θα έμενα και μιλήσαμε αρκετή ώρα. Πω πω λογοδιάρια!
Αλλά εγώ γάτος την ρώτησα στην αρχή εάν ο χρόνος τρέχει και μου είπε όχι μωρό μου μην αγχώνεσαι. Ξέρω εγώ; Πάντως καλά έκανα και τη ρώτησα για να είμαι ήσυχος.
Μου είπε τι θέλω να πιω΄( το γαμίσι με τα 150 εχει και ποτάκι)και εγώ της είπα νερό γιατί το στόμα μου είχε γίνη παπούτσι.
με έστειλε για μπάνιο και όταν γύρισα με ξάπλωσε στο κρεββάτι και ήρθε δίπλα μου
Εβγαλε το καβλί της και έπαθα πλάκα, είναι είκοσι πόντους και χοντρό και ξυρισμένο το πήρα στο στόμα χωρίς καπότα αλλά ήταν καθαρό. Εγλυφα και τα αρχίδια που είναι κρεμαστά και μαλακά.
Είχε βάλει και ένα άρωμα πάνω και μύριζε κωλόνια.
Οσο της έπερνα πίπα αυτή μου΄ εβαζε δάχτηλο και έπεζε το καβλλάκι μου που δεν έχει καμία σχέση με την ψωλάρα της.
Μου τον εχωνε βαθιά στο λαρύγγι και με έπνειγε η καργιόλα αλλά μου άρεσε και δεν έλεγα τίποτα.
Δεν εχω ρουφίξη αντρική πουτσα παρά μονάχα στράπ ον. Είναι ΄΄αλλη εσθιση πάντως. Μαλακή ζεστή σκληρή. Αλλα μόνο σε τράν μαλάκες ποτέ με κανονικό αντρα!
Μετά με γύρισε 69 μου έβαλε καπότα και με πίπωσε αλλά δεν κρατήθηκα και έχυσα μετά από λίγο ο μαλάκας. Μου είπε ότι για αφτό βάζει την καπότα στους πελάτες για να μη την χυσουνε στην μάπα.
Μετά με γύρισε ανάσκελα και αφου μου σήκωσε τα πόδια ψηλά μου είπε να πάρω αναπνοές και μου τον έχωσε. Πρεπει να με γάμησε αρκετά στη στάση αυτή. Εγώ βογγούσα και της έλεγα να με γαμήση και αλλο. Τέτια κάβλα είχα ο πούσης.
Η κααργιόλα με ξέσκιζε χωρίς ΄'ελεος και όλο μου έλεγε να πέζω την ψολύ μου. Πολύ γαμίσι μου έκανε η πουτάνα.
Εγ ω πονούσα και τραβιώμουνα και αυτή μου έλεγε ότι ακόμα δεν άρχισε να γαμάει.
Με΄έστεισε και στα τέσσερα και μου ξέσκισε τον κόλο σαν να ήμουν η τελετέα πουτάνα στη φυλισ. Μου έριχνε και σκαμπίλια δυνατά και ταυτόχρωνα με γαμούσε δυνατά.
Πάντως η γκόμενα ξέρει να γαμάει. Ολο οδηγείες μου έδεινε. Στήσου έτσι, ρου΄φα την ψωλή μου , και άλλα τέτοια.
Με γαμούσε τόσο δυνατά που δεν άντεξα και σταμάτησα στην μισή ώρα ενώ είχα και άλλο ένα χυσιμο στο πρόγραμα. Ο κόλος μου όμως πονούσε και στο μπάνιο είδα οτι είταν κατακοκινος.
Της είπα αραξε δεν αντέχω άλλο αδερφούλα. Λίγο ακόμα και θα μου έδεινε το κολάντερο στο χέρι. Είχε αντοχές η καργιόλα. Τον κόλο μου τον ρώτησε;
Πάντως καλά πέρασα. Βέβαια την άλλη φορά θα πάρω για μισή ώρα με 100 γιατί δεν με βλέπω να αντέχω περισοτερο. Οταν θα με ανίξει καλά και θα σηνιθίσω την ψο΄λαρα της θα πάω στην μία ώρα.
Πάντως ρε παιδιά απορώ. Με τετιο καβλί πήγε και έγινε τρανς;
Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 12, 2012
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Puta
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

36 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαΐου, 2012
Το μόνο που μπορώ να πω.......: Τα ΄θελε ο κώλος σου!Σπασίκλας
13 Μαΐου, 2012
"Δεν εχω ρουφίξη αντρική πουτσα παρά μονάχα στράπ ον. Είναι ΄΄αλλη εσθιση πάντως. Μαλακή ζεστή σκληρή. Αλλα μόνο σε τράν μαλάκες ποτέ με κανονικό αντρα!"Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο ..ετσι τυπε καλα κανεις κ τα διευκρινιζεις αυτα!!!..μη σε περασουν κ για φουστη!!!Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΓλώσσα
13 Μαΐου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν σε τσιμπούνονε και σένα οπως εμένα το χαμόγελο που έχεις στην μαργκαρίιτα θα το είχες στην μάπα σου
13 Μαΐου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ενοήται ρε φιλαράκι
13 Μαΐου, 2012
αμα ο ανθρωπος ειναι ξεκωλιαρης τι να του κανουν οι γιατροι.Σπασίκλας
13 Μαΐου, 2012
Στον έβαζε όλο μέχρι μέσα η μόνο το χοντρό καβλί της?
Πως σε ξεκώλιασε τελικά?ΛύπηΣπασίκλας
13 Μαΐου, 2012
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=G9DtotXyZJU
14 Μαΐου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

AXAXAXAXAXAXAXAAAAAA!!!
14 Μαΐου, 2012
Χμμμ;
14 Μαΐου, 2012
Τι ειναι αυτα ρρε μλακες Money Mouth
Y
Ypsolon
36 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3 4