Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 50 10
Γενική βαθμολογία
 
3.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Ρε μάγκες είπαμε.. γουστάρω χοντρές γυναίκες με βυζάρες - αλλά όχι και έτσι !! Με το που μπήκα στον οίκο και είδα την Τζούλια μου κόπηκαν τα γόνατα. Είχα μπροστά μου τον Λεβιάθαν το μυθικό τέρας των ωκεανών... Ελληνίδα milf με μέτριο πρόσωπο, κοντά ξανθά μαλλιά και τριπλοσάγονο. Πρέπει να ζυγίζει τουλάχιστον 140 κιλά αφού το πελώριο κορμί της ξεχειλίζει από παντού. Τα τερατώδη βυζιά της ήταν πεσμένα και ισάξια σε όγκο με μπαλόνια σκάφους ενώ ακουμπούσαν πάνω στη σαμπρέλα που έχει για κοιλιά. Μη με ρωτήσετε γιατί πέρασα.. Ίσως ήθελα να δοκιμάσω τα όρια της διαστροφής μου ή απλά φοβήθηκα πως αν έφευγα θα με έριχνε στο καζάνι με πατάτες και θα γινόμουν το δεκατιανό της.

Άργησε λίγο να μπει στο δωμάτιο - μάλλον θα τσίμπησε μια σκεπαστή με γύρο. Αφού συστηθήκαμε, φόρεσα το λάστιχο και πήρε το τσουτσούνι μου να θηλάσει. Ήταν σαν να μπαίνει μια μαρίδα στο στόμα της φάλαινας. Καλή πίπα και ελεύθερα πιασίματα για όποιον αντέχει. Της ζήτησα να στηθεί ιεραποστολικά. Εκτός του ότι το κορμί της έπιανε όλο το κρεβάτι, δεν χώραγα να μπω ανάμεσα στα μπούτια της (μπουκάλες προπανίου) με συνέπεια να εισχωρεί μόνο το 1/3 του πέους μου στον κόλπο. Καθώς την γάμαγα μου ερχόντουσαν στο μυαλό στιχάκια από ένα τραγούδι των Ημισκούμπρια: "Τρώει πάντα τζάμπα στις φοιτητικές τις λέσχες μη ζητήσει η εφορία της τροφής το πόθεν έσχες, Μα να τη καταφθάνει κι εσένανε κοιτάει. Θα θέλει να χορέψει - δε θέλει να σε φάει.." Η Τζούλια με κοίταξε με απορία και με ρώτησε γιατί γελάω .. Της είπα πως ήμουν χαρούμενος !! Το τεμάχιο δεν συμμετείχε σχεδόν καθόλου εκτός από μια στιγμή που σήκωσε το ένα μαστάρι και το έγλειψε. Κατάφερα να χύσω συλλογιζόμενος το πόσο ανώμαλος έχω γίνει που πληρώνω 20 ευρώ για να κάνω σεξ με ένα πλάσμα που δεν ανήκει καν στο ανθρώπινο είδος.

Συμπέρασμα: Παν μέτρον άριστον. Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 12, 2012
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Υπηρεσίες
Pontifikas
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
9
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, airfather, Masazonomaxos

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαΐου, 2012
Από τις καλύτερες κριτικές που έχω διαβάσει! Ακόμη γελάωωωωω ......... :-))))))

Υ.Γ. Τι πήγες και έκανες στον εαυτό σου ρε μπαγάσα... Πάλι καλά που ζεις... Γλώσσα

Μεγάλο χαμόγελο
12 Μαΐου, 2012
xaxaxaxaxa

http://www.youtube.com/watch?v=Ik6AZ8evVxI

13 Μαΐου, 2012
Εμένα θα έπρεπε να με πληρώσει αυτή 20 ευρώ και πάλι θα το σκεφτόμουν..Γλώσσα Πως τα κατάφερες και έχυσες πάντως..ακόμα απορία το έχω.Γλώσσα
14 Μαΐου, 2012
Χα-χα-χα-χα!!!!
Παραστατικώτατη περιγραφή!!!!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4