Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 56 10
Μασατζίδικα 98263
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κοπέλες: Ελένη, Αναστασία, Ντίνα, Λίζα, Κωνσταντίνα, Τζένη, Νίνα (από την Ασία). Αποφάσισα να συνεχίσω τις πρωτιές μου και ζήτησα Τζένη. Κουβέντα νωρίτερα με την πάντα περιποιητική Νατάσσα που φροντίζει ανθρώπους, χώρο κτλ. Ντουζ και έρχεται η Τζένη. Η Τζένη είναι Ελληνίδα, μαλλιά ίσια μαυρα, πιο κάτω από τους ώμους, προσωπο συνηθισμένο, σώμα καλό, ~1,70+ μ., μαυρισμένη. Ευγενής, πολιτισμένη και καθαρή.

Στο μασαζ έκανε καλή δουλειά επιμένοντας σε πλάτη και αυχένα (προβληματικοί), και λιγότερο σε πόδια χέρια που δεν είχαν ανάγκη. Την ίδρωσε τη φανέλα για τα καλά. Κουβέντα για διάφορα εν τω μεταξύ. Καλή και στο καλαμάκι και τη μπριζόλα όπου εφαρμόσαμε διάφορες τεχνικές μέχρι να λήξει η συνεδρία. Ντούζ, μετά κουβέντα χαλαρή και σύντομη με Τζένη και Νατάσσα και αναχώρηση. Τζένη σ’ευχαριστώ πολύ και να είσαι πάντα καλά!

Ο χώρος νοικοκυρεμένος, με κερασανε πορτοκαλάδα, ζελεδάκια και επιμένανε να με ξαναματακεράσουν (όπως κάθε φορά).

Τιμή 30, καθότι ήταν η 4η φορά με την κάρτα (3 φορές από 60, η 4η από 30).

Διαρκεια 30 ή 45’ (ενδεικτικά το συμπληρώνω). Σορυ παιδες δεν κοιτάω ρολοι, άλλωστε από πότε να μετρήσω? Τότε που πρωτομπαίνω στο δωμάτιο με τη Νατάσσα?, πριν την πασαρέλα?, όταν έρχεται η κοπέλα μέσα? Δεν έχει έννοια δηλ., όταν περνάς καλά, δεν τεμπελιάζει η εργαζόμενη, δεν κυτάζει να σε ξαποστειλει, όταν δεν σε διώχνουν (τα έχω ξαναγράψει). Δεν μπορώ να συγκεντρωθώ δηλ. άμα μετράω λεπτά. Πρόβλημα θα υπήρχε για μένα, εάν μού έλεγαν α! μας κράτησες πολύ και θα μας δώσεις 80 αντί 60 κτλ. Αφού δεν έχω τέτοιο άγχος στο παρόν μαγαζί αφήνω τα πράγματα να τσουλάνε φυσιολογικά και μόνα τους.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 11, 2012
Κόστος συνάντησης
30
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
Όνομα κοπέλας
Τζένη
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.165
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαΐου, 2012
πολύ καλό το Τζενάκι , κοιτάζεται ακόμα όλη την ώρα στον καθρέφτη????
12 Μαΐου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

n.smirni76 δεν κατάλαβα κάτι τέτοιο. Για να είμαι ειλικρινής δεν νομίζω ότι υπάρχει καθρέπτης στο δωμάτιο, αλλά δεν είμαι και σίγουρος 100%.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2