Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 25 10
Μασατζίδικα 104458
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη στο κατάστημα της κυρα Λένης με κουπόνι. Μετά από τόσες κριτικές που είχα διαβάσει αποφάσισα να το επισκεπτώ και δεν το μετάνοιωσα. Εϊχα κλείσει ραντεβού 2 μέρες πριν και πήγα στην ώρα μου. Ευτυχώς πήγα με την μηχανή γιατί αν είχα το αυτοκίνητο θα έψαχνα ακόμα να παρκάρω! Με το που μπήκα το "μαγαζί" με υποδέχτηκαν οι κοπέλες. Ονόματα δεν ρώτησα. Έδωσα το κουπόνι και πέρασμα εντός με ένα κοντοπούτανο του οποίου το όνομα δεν θυμάμαι. Μάντω νομίζω. Αφού με έβαλε στο χαμαμ για κανένα 5λεπτο και πήγα να λυποθυμίσω από την ζέστη, πέρασα στο δωμάτιο της αμαρτίας. Μου είχε ήδη δώσει εσώρουχο μιας χρήσης το οποίο είχε γίνει string και με ενοχλούσε ήδη. Αφού έκανα το ντουζάκι μου άρχισε η λαδοκόρη να με τρίβει. Γενικά δεν ζήτησα τίποτα παραπάνω αφού ήμουν κουπονάτος. Για να πω την αμαρτία μου, για την επόμενη 1 ώρα πραγματικά απόλαυσα ένα πολύ καλό μασαζ το οποίο παρέπεμπε την μνήμη μου στα σπα των ξενοδοχείων 5 αστέρων. Χαλάρωσα απίστευτα και ούτε λόγος βέβαια για κάτι παραπάνω. Όταν τελείωσε η κοπέλα την αφού την ευχαρίστησα ντύθηκα και την έκανα ικανοποιημένος και απολύτος χαλαρός. Η αλήθεια είναι ότι για 25€ που μου κόστισε το κουπόνι, η επίσκεψη ήταν τέλεια. Πιθανότατα να το ξανακάνω.
Κόστος συνάντησης
25
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
heland13
Μέλος
Εγγραφή:
25 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
16
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού