Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 199 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 443692
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
μετα την ιβανκα και αφου ειχα κανει ντουσακι,ηρθε και η μαριαννα.ψηλη αδυνατη με ωραια επιδερμιδα και 2,5αρι ψιλο χαλαρο βυζακι.στο προσωπο κλασικα σκληρα χαρακτηριστικα αλβανιδας.(μου ειπε οτι ειναι απο την τσεχιαΧμμμ;).
αρχησε να μου τον παιζει με τα χερια ενω μου εφερε τα βυζια στο προσωπο.δυστηχως ομως ηταν πασαλειμενη ολη με μια κρεμα σωματος ακομα και στις ρωγεςΛύπη
αφου πετυχε μια ανορθωση γυρω στο 70% μου περασε σκουφακι και ξεκινησε μια πιπα που με πονουσε.ετσι την σταματησα και την γυρισα στα τεσσερα.τιποτα ιδιαιτερο απο θεα και ξεκινησα παλινδρομησεις πασχιζοντας να κρατηθω απο τα καπουλια της αφου γλιστραγε απο την κρεμα.σε ολη τη διαρκεια εβαζε χερι απο κατω για να τελειωσω γρηγοροτερα.της το τραβηξα και δεν το ξαναεκανε.δεν γινοταν και τιποτα συνταρακτικο και της ειπα να γονατισει και να μου τον παιξει για να τελειωσω στα βυζια της.και εκει ομως παρα τις φιλοτιμες προσπαθειες της δεν μπορουσα να τελειωσω.ετσι μου εκανε ενα 5λεπτο μασαζακι και την εδειωξα μιας και δεν υπηρχε λογος να την ταλαιπωρω.στα συν οτι προσφερθηκε και μετα το μασαζ να κανουμε αλλη μια προσπαθεια...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
1.629
Πόντοι:
2.197
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού