Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Γιαννα λοιπον , Γιοβαννα για την ακριβεια γιατι στη Ρωσια απ οπου καταγεται ειναι διαφορετικα δυο ονοματα οπως μου ειπε .
Στο μαγαζι ειχα να παω πολυ καιρο , πανω απο χρονο , ωραιο σαν χωρος αν και οχι πολυ ευρηχωρο σαν τις ναυαρχιδες της πολης
καθαρο , μυρωδατο , φωτεινο , διακοσμημενο ωραια και γενικα ευχαριστο σαν ατμοσφαιρα , φωτογραφιες εχω βαλει στο θεμα του μαγαζιου
http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=106680.msg3736990#msg3736990
Η κοπελα δεν εχει καπου φωτογραφιες τα ματια μου ειδαν μια κοντουλα σχετικα γκομενιτσα ανεβασμενη πανω σε αστεια πουτανοπαπουτσα 15 cm
με ροζ φορεματακι , ξαθνια ? ημιξανθια ας πουμε με μισες τριχες κιτρινες και μισες ποιο καφετι , μαλλι κατω απ τους ομως, οχι πολυ μακρυ
πιρσινγ στο πανω χειλος σε σωστο σημειο που τονιζε το χαμογελο που μου σκασε στο σαλονι , ομορφουλα γενικα , ψηθηκα και μπηκα .
Απο στηθος στο σαλονι δε του εδωσα σημασια αλλα μεσα στο δωματιο ειδα ειναι ειναι πολυ μινιον , δε με χαλασε καθολου απλα το λεω ...
Ηλικιακα τωρα , δεν ειναι κανα πιπινι , εικοσιτερμα την εκοψα , πετιτ σαν συνολο ομως και μικροδειχνει ...

Απο 40 Γιουρια ξεκινανε λεει , στην ερωτηση αν μπορω να κανω ντουζ (χωρις επιβαρυνση ) πηρα θετικη απαντηση και ετσι εκρηθηκε το κονδιλιο
Το Αριστερο δωματιο με το στρογκυλο κρεβατι ηταν ελεθερο οπου και μπηκα με 50 γιουροζ για ποιο "χαΛΛΛαρα¨" (το επελεξα λογο πετρελαιοκινητου πεους )
την ρωτησα για τελειωμα σε κανα βυζι ηθελε 60 ... δε τα εδωσα , στο τελος η κοπελα μου ειπε οτι δε το κανει αυτο , αντε βγαλε ακρη τωρα ...
Αυτο ηταν το ενα φαουλ της θειτσας το οποιο το θεωρησα προσπαθεις υπεξερεσης 10ρικου , γιατα υπολοιπα προγραματα δεν εδειξα ενδιαφερων , και ουτε θυμαμαι αν τα ειπε
το αλλο της φαουλ ηταν το οτι δεν ειχε σεντονι το κρεβατι , ειχε μονο μια στρωματοθηκη , με εναν λεκε στην μεση μαλιστα
προφανος απ τον ιδρωωτα του προηγουμενου η την κοπελας , τον σκεπασα με την πετσετα που μου εδωσε και δε τον αφησα να μου χαλασει το κεφι ...

Αφου απολαυσα το ντουζακι μου την αραξα και περιμενα , και περιμενα , και περιμενα ... Ηταν και αλλος χωμενος μεσα τελικα
αφου εξερευνησα τον χωρο , τον φωτογραφισα αν ειχε σφουγκαριστρα θα σφουγκαριζα κιολας να περασει η ωρα , αν και ηταν καθαρα
τελικα ανοιξε η πορτα και εμφανιστηκε η δεσποινις , οχι με το ροζ φορεματακι που την περιμενα αλλα τυλιγμενη με μια πετσετα
κρατωντας γρασο τυπου DUO play και ενα μπουκαλι αφρολουτρο , αφου χαιρετιθηκαμε και προσγειωθηκε απ τις παπουτσαρες τις
κι αφου σχολιασε οτι ειναι ευκολο να ψηλωσουν οι γυνακιες , οι αντρες οχι και τοσο , μου ζητησε να περιμενω λιγο και χωθηκε στο ντουζ
σκευτικα να παω κι εγω αλλα τελικα καθησα στο κρεβατι χαιδευοντας τ @@ μου σαν τον Αλη πασα και κανωντας μπανιστηρι , χοχοχο
πηγα τις κρατησα την πετσενα μολις βγηκε , χωθηκε μεσα , και την αγγαλισα στο ετσι , ψιλοκουβεντα τυπικη , ονοματα χωρες , ζωα φυτα πραγματα κλτ ...
ενα μπιμ ακουστηκε και το καινουριο ψηφιακο στυσιομετρο ενεργοποιηθηκε και εδειχνε 50+
Στο κρεβατι - παραλια (αφου απλωσα τις πετσετες να σε ρολο σεντονιου ) μου ζητησε να ξαπλωσω και επεσε πανω μου για την πρωτη αναγωνριστηκη αγγαλια
φρεκοπλημενοι κι δυο , γυρνα σε παρακαλωωωω . γυρησε που λετε και κολλησε την κοιλια της στη κοιλια μου φερνοτας μου το αφρατο κωλαρακι της σε αποσταση βολης
πολυ συντομα ειχε δυο παλαμες να το ζουπανε , ενω η δεσπινις αρχησε να λικνιζει το μινιον σωμα της με μεγαλη μαεστρια και χαρη οφειλω να ομολογισω
σηκωθηκε σε ποιο ορια σταση , εκαστε πανω στη κοιλια μου στην οποια ετσιβε το αιδοιον της συνεχιζοντας τον σεχυ χωρο της και χαιδευοντας ποτε εμενα ποτε αυτην
την τραβηξα πισω ξαφνιαζοντας την και ξαπλωσε ολοκληρη πανω μου οπου θεχτηκε θωπειες σε διαφορα μερη του σωματος της
τις οποιες φανηκε να απολαμβανει , ετσι οπως τεντωσε πισω το κεφαλι της ελευθερωνοντας τον λαιμο της στην οποιο επεθεθην επισης με φιλακια
γυριζε πηρε το γρασο και εβαλε στο αιδοιο της μου φορεσε και την καποτα , ξαναηθρε πανω μου και ξεκινησε δευτερο γυρω χορου ,
τριβωντας το αιδοιο της στα μπαλακια μου στο κουκουλωμενο πουλακι μου , το οποιο εβαζε και λιγο μεσα , συνεχεια χορου ( μεχρι που βαρεθηκα )
οπου μου αποκαλυψε οτι χορευει απο τα 11 της , δεν εχει δουλεψει ομως σε στριπ . Ουτε εγω εχω παει σε στριπ αλλα δε χρειαζετε πια , δε θα ζησω κατι περισσοτερο εκει :p

Εναρξη πιπας , η οποια με το στησιομετρο στο 98% δε χρειαζοταν κιολας ... το παλεψε ομως καλα φυσα ρουφα τραβατονε τον χαιδευε κιολας με τα μικρα της δαχτυλα
πραγμα που μαρεσει οπτικα , σηκωθηκα και ορθιος γιατι μερεσει η ορθια πιπα απολαυσα και στο ετσι την φαση , οπτικα περρισοτερο
και της ειπα να ξαπλωσει σε καποια φαση οποιυ απορρησε ... πεσε καλε - ε πως ? πευτω απο πανω της , και εκει καταλαβε οτι θα της τον σφυριξω
αυτη νομιζε θα συνεχησουμε πιπα σε αλλη σταση , αμα την αφηνα δε ξερω ποτε θα σταματουσε , αν κρινω απο τον χορο θα το τραβουσε καμποσο
Καραμπαλικινγ δεν ειχαμε ομως Λύπη

Εισοδος .. καλη αισθηση , την περιμενα χειροτερη με το γρασο που ειδα και σαν τριτος σερι αλλα ηταν οκ
ιεραποστολικη εναρξη με ενεργο σημετοχη της νεαρας η ποια μου χαρηζε χαδια οπως και ηχητηκα εφε χαμηλων τωνων αληθοφανεσταστα εως αληθη
πολυ ωραια χαμογελαστο το ομορφο προσωπακι της συνηγορουσε με τα προηγουμενα και παρα την προταση της για αλλαγη συνεχησα καθοτι μαρεσε το θεαμα
πιαστηκα ομως και το γυρισαμε στο πισωκολητο που μετα απο λιγες σπρωξιες πηρε αυτη το τιμονι , κουνοντας με μεγαλη μαεστρια το αφρατο ποπουδακι της
το πηγαμε για λιγο ακομη ετσι και εριξα προταση για πιτσιλιμα η οποια απερηφθην ετσι το γυρισα στο μανουαλ γιατι ειχα κουραστει πια
και το πετρελαιοκινητο τσουτσουνι μου δεν ελεγε να τελειωσει , 50-50 η χειροτεχνια πρωτα εγω και τελος αυτη , με αρμεξε και φινιτο εντος του προφυλακτικου ...

Ξαναχωθηκε στο ντουζ η νεαρα , ακολουθησα και γω αυτη την φορα ομως χοχοχο την στριμωξα εκει μεσα μου τον επλυνε και σχεδων με ξαναεφτιαξε :p
Αλληπλυθηκαμε , χουφτωστη χουφτωστη κι ετσι χοχοχο , αποχαιρετηθηκαμε και εφυγε τυλιγμενη με την πετσετα οπως ηρθε ...

Πορτα με πορτα 25 λεπτα , σημαδι βιασυνης πουθενα , αισθηση χρονου πολυ χαλαρη
Προτυπη εμπειρια λογο του παρατεταμενου "χορού" της νεαρας , στα υπολοιπα απλα μια χαρα
Ικανοποιημενος εφυγα απο την επιλογη μου , και θα ξανααποτελεσει επιλογη και στο μελλον πιστευω
Η Ελειψη καραμπαλικινγκ και η αρνηση για πιτσιλιμα τα μονα αρνητικα της κοπελας για μενα ,
Η ελειψη σεντονιου το μονο αρνητικο του μαγαζιου ( ουτε την γνωστη καρτα πηρα τωρα που το θυμηθηκα αλλα σιγα... )
Αντε το πρωτο δε θες οκ ... το δευτερο γιατι βρε πουλακι μου , αφου το ντουζ διπλα ηταν , ουτε ενα λεπτο δε θα τα φιλοξενουσες
ασε που ειναι και ευεργετικα για το δερμα , εχει και Αλοε Βερα το δικο μου ... ρωτα και την Μαντυ.

Αναμνηστικη φωτογραφια
http://tinyurl.com/Jo-Jovana

Και το Τραγουδακι μας ... Ψιλοασχετο αλλα ο ρυθμος του ταιριαζει με τον αποηχο ... Χαμόγελο
http://www.youtube.com/watch?v=llyiQ4I-mcQ&ob=av3e


Jo (:

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 29, 2012
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
jo145
Τιμημένος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
69
Likes:
18
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού