Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 24 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Θεωρώ τον εαυτό μου πολύ τυχερό που η πρώτη μου city tour εμπειρία ήταν με αυτό το θεϊκό μωράκι. Και μόνο που σε κοιτάει κατάματα με αυτά τα λατρεμένα της μάτια, ενώ σου κάνει στοματικό, χάνεις την μπάλα τελείως. Στις 2 ώρες που ήταν η συνάντησή μας, αυτο το πλασματάκι το λάτρεψα κυριολεκτικά, με όλη την σημασία της λέξης. Τουλάχιστον μισή ώρα από το δίωρο την αφιέρωσα στο να του τρώω το απίστευτο και υπέροχο μουνάκι του, κάτι που με καβλώνει απίστευτα να κάνω, όταν βρίσκω ένα τέτοιο υπέροχο γατάκι σαν το δικό της.



Συμπερασματικά, στις 2 ώρες μαζί της, τέλειωσα δύο φορές, και τις δύο μέσα της. Θα έλεγα ότι είμαι τυχερός που δεν τελειώνω στο στοματικό, όσο δυνατά και να μου το κάνει η κοπέλα, και έτσι μπόρεσα και απόλαυσα για όση ώρα ήθελα το υπέροχο στοματάκι και την γλωσσίτσα της Sandra να με περιποιείται.



Τώρα που θα είναι ξανά Αθήνα από 20 έως 29 Ιουνίου, όποιος δεν την έχει τιμήσει, να μην την χάσει για κανένα λόγο! Θα χάσει κάτι πολύ γλυκό και όμορφο, που θα το θυμάται με υπέροχη διάθεση για αρκετές μέρες μετά. :-)))

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 13, 2008
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
500
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού