Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325915
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αντριαννα,Ισπανιδα,30+ η ηλικια,ξανθια μακρυ μαλλι μπουκλε,πολυ αδυνατη με μεγαλα πλαστικα βυζια και μαλλον μετρια φατσα με πολυ σοβατισμα πανω.Υπαρχουν φωτο της στο αλλο σαϊτ.Μοιαζει πολυ με την Πετρουλα σε ολα.Πολυ θετικη αυρα απο το σαλονι και παντα χαμογελαστη.Την ειχα παρει πριν 2 χρονια οταν πρωτοηρθε υπο κακες συνθηκες τοτε αν και δεν εφταιγε αυτη οποτε επρεπε να επανορθωσω μιας και ειναι γνωστο οτι ειναι απο τις δυνατες περιπτωσεις.
40ε για απλο προγραμμα αλλα πηρα και τα δωρα μου οποτε δεν παραπονιεμαιΓλώσσαΓλώσσα

Ειμαι στο δωματιο και την παιζω βλεποντας τσοντα οποτε ανοιγει η πορτα και ξεπροβαλλει το κεφαλι της και μου λεει 'γεια σου ομορφε'.Περναει μεσα φορωντας μαυρο σετακι κιλοτακι με κορσε οπου συμπιεζε τα βυζια της.Βγαζει πρωτα το βρακι και μου το πεταει,το αρπαζω και το μυριζω καλα καλα...Πεφτει στο κρεβατι διπλα μου και κατεβαζει το φερμουαρ του κορσε μεσ'τα μουτρα μου ωστε να εχω πρωτη θεα τις βυζαρες της.Κανουμε τα πρωτα μπαλαμουτια με ρουφηγμα στα βυζια,στο λαιμο της και καποια πεταχτα φιλακια στα χειλη.Πιανει τ'αρχιδια μου κατευθειαν,της λεω οτι τα ξυρισα σημερα ειδικα γι'αυτην για να τη χτυπησω στο ευαισθητο σημειο και αμεσως πεφτει με τα μουτρα στη δουλεια.Γαργαλιστικο αρχιδογλειψιμο με ωραιες περιστροφες της γλωσσας και ταυτοχρονο παιξιμο στις ρωγες μου και στον πουτσο.

Ειμαι σχεδον στο 100% οποτε τη γυρναω μπρουμυτα και ξαπλωνω πανω της τριβοντας τον πουτσο στα κωλομερια και συγχρονως της πιανω τα βυζια και τη φιλαω στο λαιμο.Δειχνει να της αρεσει οποτε γυρναει και ανασκελα για μερικες αγκαλιτσες και απο μπροστα.Κραταει σφραγιστα τα ποδια της αλλα εγω σαν καλο παιδι χωνω τη γλωσσα μου οσο μπορω ωστε να ακουμπησω πανω πανω μουνακι.Με ξαπλωνει ξανα,2ος γυρος αρχιδογλειψιματος και καπου εκει εχοντας 100% στυση ριχνει κατι φτυσιματα στο πουτσοκεφαλο και δειλα δειλα ακουμπαει την ακρη της γλωσσας της.Το επεξαργαζεται,το εγκρινει και τελικα το καταπινει ολοκληρο με συνεχομενα μπουκωματα κανοντας μου μια απο τις καλυτερες πιπες με ταυτοχρονο τεντωμα προς τα κατω της βασης του πεους ωστε να μου ειναι εντελως καγκελο.

Περασμα καποτας,ακομα λιγη πιπα με το απολυτο deep throating και πρωτη σταση αυτη απο πανω.Δε μας βολεψε ομως οποτε γυρναει στα 4 οπου μου πεταει στη μουρη μια πανεμορφη σουφρα και δε χανω ευκαιρια να βουτηξω να τη γλειψω λιγο.Βεβαια η θεα της στα 4 δεν ειναι και τοσο ωραια μιας και ειναι πολυ αδυνατη πλεον και ειναι σα να μην εχει καθολου κωλο.Παλιοτερα ειχε καλυτερες λαβες νομιζω.
Τελοσπαντων τη χωνω απο πισω και αρχιζει αυτη να κουνιεται σε γρηγορο τεμπο.Πεταει και πολλες τσοντοατακες που εμενα προσωπικα δε μ'αρεσουν αλλα δεν ηθελα να της το χαλασω μιας και εδειχνε να γουσταρει πραγματικα.

Τη γυριζω και απο κατω οπου τον βαζω ολο μεσα και με παροτρυνει να τη γαμησω πολυ δυνατα πραγμα το οποιο επισης δε μ'αρεσει.Τελοσπαντων προσαρμοζεται στο ρυθμο μου,ειναι και καπως στενο και ζορικο το μουνι της οποτε τον θελω το χρονο μου,κανει την υπομονη της τσιμπωντας μου τις ρωγες και τελικα της ριχνω ενα πολυ δυνατο χυσιμο με δυνατες κραυγες.Λιγο πριν μου ειχε πει να τη χυσω στα βυζια αν ηθελα αλλα προτιμησα μεσα της.
Μερικες αγκαλιτσες πριν φυγει,πεταχτο φιλακι στα χειλη και θερμος αποχαιρετισμος.

Συμπερασμα...Πολυ δυνατη η Αντριαννα.Αισθησιακη,τρυφερη,χαδιαρα,μαστορισσα σε ολα της,γουσταρει πραγματικα να γαμιεται και να σε ικανοποιησει.Θηλυκο υψηλων προδιαγραφων.Την κατατασσω πλεον στα κορυφαια πατωματα της μπουρδελοκαταστασης και νομιζω θα την επισκεφτω ξανα πολυ συντομα και το ιδιο να κανετε οσοι δε την ξερετε ακομα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 02, 2012
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.306
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαΐου, 2012
ο al στη villa...τι άλλο θα δούμε Χμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1