Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157418
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οταν πριν απο αρκετο καιρο πρωτοειδα την Χριστινα ,μου δημιουργηθηκε η εντυπωση οτι μια εμπειρια μαζι της δεν θα υπολειποταν σε τιποτα απο μια πολυ καλη ταινια με περιεχομενο ακαταλληλο για ανηλικους.Ποιος θα μπορουσε να σκεφτει κατι διαφορετικο βλεποντας αυτο το πλασμα με τις προκλητικες καμπυλες, τα πρασινα ματια και ξανθα μαλλια;
Eτσι αποφασισα να την γνωρισω απο κοντα για να διαπιστωσω αν δικαιως ειχα θεσει τοσο ψηλα τον πηχυ των προσδοκιων μου.Απο την ποικιλια των προγραμματων συγκρατησα το οτι ξεκιναει απο τα 30€ και οτι το πρωκτικο ηταν στα 80€ αλλα λογω των οικονομικων συνθηκων επεσε στα 70€ .Ειχα πανω απο δεκα μηνες να παρω προγραμμα με πρωκτικο και βλεποντας την Χριστινα με το μαυρο στριγκ και τις μαυρες δικτυωτες καλτσες δεν το σκεφτηκα καθολου και κατεθεσα τα 70€ στην αρκετα ευγενικη τσατσα που επισης μου ειπε οτι αν ηθελα μπορoυσα να κανω και ντους περιμενοντας την Χριστινα.
Μετα απο λιγο η Χριστινα μπηκε στο δωματιο , ξαπλωσε στο κρεβατι και χωρις να παρει απο πανω μου τα ματια της οσο ημουν στην ντουζιερα, εβγαλε αργα και αισθησιακα τα λιγα που φορουσε και αρχισε να γλειφει τις βυζαρες της και να παιζει με τις τρυπες της.Εγινα τουρμπο οσο ημουν ακομα με τις σαπουναδες,και αφου απαλλαχθηκα απο αυτες ξαπλωσα και εγω στο κρεβατι.Συστηθηκαμε,μου εβαλε το προφυλακτικο και με τσιμπουκωσε εφαρμοζοντας αυτο που η μυθικη Jenna Jameson ειχε ως σημα κατατεθεν:την χρηση αφθονου σαλιου κατα την διαρκεια του στοματικου .Μου εγλειψε και τα αρχιδια αλλα μου ειπε , ηρεμα και ευγενικα , οτι δεν γλειφει κωλο και οτι δεν γινοταν να της κανω στοματικο διοτι αυτο δεν περιλαμβανοταν στο προγραμμα που επελεξα.Περιοριστηκα να γλειψω τα μεγαλα βυζια της που ειναι εμφανες οτι εχουν χειρουργηθει αλλα ειναι μαλακα στην αφη σαν να μην υπαρχει σιλικονη μεσα τους οποτε ή τα εμφυτευματα ειναι αρκετα μαλακα ή η επεμβαση που εκανε ηταν για να τα μικρυνει .
Η συνεχεια δοθηκε με ιεραποστολικο οπου συμμετειχε εντονα, με βογγητα ποθου.Μετα την γυρισα στα τεσσερα για πρωκτικο οπου επιβεβαιωθηκε αυτο που ανεφερε ο συναγωνιστης halford οτι δηλαδη δεν εχει αντιρρηση ο,τι βγαινει απο τον κωλο της να μπαινει απευθειας στο μουνι!Ηταν μολις η δευτερη φορα που μου τυχαινε τετοιο σκηνικο και τοτε ηταν παλι με Ρουμανα .Αυτο επαναληφθηκε και στην επομενη σταση οπου της ζητησα να ξαπλωσει ανασκελα , να σηκωσει τα ποδια της και να τα βαλει αναμεσα απο τον λαιμο μου.Μετα μου εκανε a.t.m( ass to mouth) και αρχισα να νιωθω οτι εκτος απο τον ιδρωτα μου σε λιγο θα της εδινα και το πολυτιμο σπερμα μου.Δεν ηθελε να χυσω πανω της αλλα εγω δεν πτοηθηκα απο την αρνηση της . Ετσι, ενω η Χριστινα εμεινε ξαπλωμενη ανασκελα εγω γυρισα ωστε να βλεπει την πλατη μου και εβαλα τον πουτσο μου αναμεσα στις βυζαρες της ενω ταυτοχρονως εβαλα και απο ενα δαχτυλο σε καθε τρυπα της, κατι που παραδοξως το δεχτηκε...Το σπερμα μου γεμισε το προφυλακτικο και αφου μιλησαμε για λιγο με αποχαιρετησε με μια αγκαλια και ενα φιλι στο μαγουλο.
Ειναι καλη στη δουλεια της,μου φερθηκε καλα αλλα ενω με ειχε κανει να πιστευω οτι θα ηταν πολυ πιο παθιασμενη και εκδηλωτικη δεν μπορω να πω οτι αυτο συνεβη καθως δεν ειχαμε ουτε γλωσσοφιλα.Ηταν αυστηρα προσηλωμενη στο τι περιλαμβανε το προγραμμα και δεν μου προσφερε εξτρα παροχες ,κατι που οταν συμβαινει το εκτιμω ιδιαιτερα.Πντως ειναι μια εντυπωσιακη παρουσια και σε καμμια περιπτωση δεν μπορω να πω οτι δεν περασα καλα μαζι της ή οτι θεωρω τα λεφτα μου πεταμενα .Απλως περιμενα κατι παραπανω...Για να ειμαι δικαιος απεναντι της μελλοντικα θα επιλεξω προγραμμα με στοματικο.I 'll be back!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 27, 2012
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.713
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Απριλίου, 2012
+1 στον κουλουράκια argyrotoxo για τη καυλιάρικη περιγραφή του. Η Χριστίνα είναι πώς θα τη πετύχεις και πόσα θα σκάσεις. Σε πρόγραμμα που την είχα πάρει τζακούζι στο La Femme με είχε βγάλει καλά γούστα (κλαρίνο special), αλλά στα άλλα προγράμματα τηρεί τη πεπατημένη οδό. Πάντως είναι πολύ καυλιάρα...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1