Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 92 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Εμμα ξαναγυρησε αδυνατησμενη αλλα οχι ανανεωμενη, για το δευτερο ισως δεν την προλαβα, εμφανησιακα εχασε καποια κιλα απο ολο το σωμα της, το προσωπο της εγινε ολιγο ποιο σκυλε, τα βυζακια της μικρενανε και κρεμασανε αλλα παραμενουν καυλιδερα, ο κωλαρακος της επιρεαστικε περισοτερο μιας και εχασε την αιγλη που ειχε, τα ποδαρακια της εγιναν πολυ ωραια αδυνατα την δεινουν καποιο υψος. Γενικα θα ελεγα οτι μου αρεσε περισοτερο παλαιοτερα αλλα και τωρα ειναι ποθητη στα ματια και για αυτο περασα μεσα στα ενδοτερα, η τσατσα κουραστικη, εγγυαται για το προιον της αλλα και πιεζει σε σημειο που να ειναι ενοχλητικο, ταζει επιστροφη χρηματων αν δεν περασεις καλα, θελω να την δω την μερα που καποιος θα ζητησει τα λεφτα του πισω τι θα κανει.??
Η Εμμα μου αφησε απλετο χρονο μεχρι να ερθει μεσα, και με το που ηρθε επεσε στο κρεβατι και εβγαλε τα μαυρα σεξυ εσορουχα που φορουσε ή μαγιο, εκει της την επεσα με ελαφρια χαδακια και φιλακια, εχοντας μια ελαφρια συζητηση για το που ηταν και ποτε ηρθε, μια κουραση και μια σπαριλα την εβγαζε αλλα οχι σε μεγαλο βαθμο ωστε να ειναι ενοχλητικο, η κουβεντα μαλλον λειτουργουσε θετικα στην ολη φαση, το κερασακι αν και τουρτα δεν υπηρχε ηταν η πιπα της και το εντονο αρχιδογλυψιμο, εκει εδειξε ενα παθος σαν να ψοφουσε να φαει την ψωλη, παρατεταμενα ντιπ σε σημειο να αισθανομαι τα δοντια της ακομα και στα μπαλακια πανω, περηποιηση στα αρχιδια φουλ, την αφησα και ασχοληθηκε αρχετα, μετα προσφερε ελαχιστα χαδακια και φιλακια στο σωμα μου και με καβαλησε νιωθοντας το απιστευτα στενο μουνι της να κλικαρει στον πουτσο μου, και σιγα σιγα και χαλαρα τον φορμαρισε μεσα της καθοντας ετσι ακινητη πανω στον πουτσο για μερικα δευτερα, προσπαθησε να μου δωσει μερικα φιλακια στο στομα τα οποια ηταν ελαχιστα και οχι εντονα οσο την ειχα συνηθησει, κουνηθηκε νωχελικα και αισθησιακα, τα βυζακια της γερνοντας πανω μου περνανε πολυ ωραιο σχημα, η ρωγα βγαζει ματι, εποιανα την κωλαρα της και καυλωνα, γρηγορη αλαγη απο μερους μου ιεραποστολικα και παλι να εκπλησομαι με την στενοτητα του μουνιου της στην οποια δεν μπορεσα να αντισταθω και με καυλωσε απιστευτα, τα εριξα ολα μεσα στην καποτα και συνεχισα να μπενωβγενω μιας και εδειχνε αν και δεν ξερω αν το καταλαβε οτι εχυσα, οτι γουσταρε ετσι πως την γαμουσα, οποτε μετα απο λιγο βγηκα απο μεσα της και εκατσα αναμεσα στα ποδια της παραμενοντας ξαπλομενη, με την μουναρα της φατσα καρτα να κανουμε συζητηση η οποια σηζητηση ειχε παρομοιο θεμα με την συζητηση που εκανε με τον extramask...
Συζηγικο γαμιση...εν διασταση, μου φανηκε η ολη φαση, δεν ηταν τοσο εξτριμ οσο την πρωτη φορα αλλα σαφως καλυτερη απο την 2η επισκεψη μου στην Εμμα, η κοπελα απλα εβγαζε μια κουραση μια καταθλιψη δεν ξερω πως να το περιγραψω, πιστευω να ξαναβρει τον καλο της εαυτο γιατι εχει πολα σημαδια βελτιωσης ακομα, για μενα θα ξαναυπαρξει και αλλη φορα αλλα οχι στο πρωσεχες μελλον...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 27, 2012
Όνομα κοπέλας
Έμμα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.137
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού