Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 151 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πριν αρκετές μέρες έκανα επιτέλους την επίσκεψη που ήθελα να κάνω εδώ και καιρό στη Νατάσσα, γνωστή στο site και ως τσαρίνα, όπως την έχει ονομάσει ο Jo. Πήγα κυρίως ορμώμενος από τις καλές κριτικές στο site.
Η Νατάσσα είναι πολύ αδύνατη, ύψος κάτι λιγότερο από 1,70, με ίσιο μαλλί, καστανό αν θυμάμαι καλά. Έδωσα 40 € για περισσότερο χρόνο (30 απλό, 50 μασάζ αν θυμάμαι καλά, τα υπόλοιπα δεν τα άκουσα καν). Ήρθε στο δωμάτιο και κατευθείαν ξεντύθηκε και αναδείχτηκε το στήθος της, σφιχτό και σε πολύ καλό μέγεθος σε σχέση με το αδύνατο κορμί της όπως επίσης και το σφιχτό κωλαράκι της. Αφού συστηθήκαμε περάσαμε στα προκαταρκτικά, αρκετής διάρκειας χωρίς διάθεση βιασύνης. Έπειτα ξεκίνησε την πίπα, παρότι ήταν με προφυλακτικό ήταν πολύ απολαυστική. Deepthroat, καλαμπαlicking και δεκτική σε facefuck. Όπως ήμουν ξαπλωμένος ανέβηκε από πάνω, στάση κατάλληλη για να περιποιηθώ τις βυζάρες τις. Σύντομα όμως σταμάτησε, μου έδωσε της εντύπωση πως τελείωσε αλλά η ίδια το αρνήθηκε και μου πρότεινε να αλλάξουμε. Μάλλον είχε κουραστεί, από τους προηγούμενους ίσως. Έτσι, αλλάξαμε σε ιεραποστολικό όπου συμμετείχε με κραυγές σχεδόν αληθινές. Πέρασα το χέρι μου κάτω από το σώμα της και έβαλα το δάχτυλό μου στην κωλοτρυπίδα της κάνοντας μια άτυπη dp. Μάλιστα, κάποια στιγμή, όπως κουνήθηκε, μετακινήθηκε το χέρι μου και σχεδόν βγήκε το δάχτυλό μου από εκεί, οπότε αυτή κατευθείαν πίεσε το χέρι μου για να το ξαναβάλει στη θέση του. Αυτό ενίσχυσε την υποψία μου ότι όχι απλά δεν είχε πρόβλημα, αλλά της άρεσε κιόλας το κωλοδάχτυλο. Αφού ήμουν στα όρια, θέλησα να προλάβω να δοκιμάσω και το πισωκολλητό. Εκεί γύρισε και έκανε πολύ καλό στήσιμο που επέτρεπε πλήρη διείσδυση, ενώ παράλληλα το δάχτυλό μου συνέχιζε να παραβιάζει την πίσω πόρτα. Κάπως έτσι, το ματς έλαβε τέλος με πολύ ικανοποιητικές εντυπώσεις.
Στο τέλος μιλήσαμε και λίγο, τις είπα και για τις καλές κριτικές που έχει στο site, αν και έδειχνε να μην της αρέσει ιδιαίτερα το προσωνύμιο τσαρίνα (μήπως είναι μπολσεβίκα; Γλώσσα)
Με ευχαρίστησε και με αποχαιρέτησε με ένα φιλί στα χείλη. Πιστεύω πως είναι μια από τις καλές επιλογές στην πόλη, αρκεί να κρατήσει την απόδοσή της σε αυτά τα επίπεδα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 30, 2012
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
3.285
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού