Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367464
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Την Αλεξανδρα την ειχα συναντησει πριν ενα περιπου χρόνο ,χωρίς να εχω ξεκινήσει να γραφω κριτικές .Ηταν ενα μελαχρινο μινιον πιπινοκαβλετο ολο ναζι ,με φυσικό μινιον στηθος σκετο γλυφιτζουράκι που τα εδινε ολα στον αγώνα για να περάσεις καλα.Με το που την εβλεπες μες την τσαχπινιά ,φαντασίωνες διάφορες ακροβατικές στάσεις μαζί της που λογω μικρου σωματότυπου ηταν εφικτές.Για να πω την αληθεια τωρα μου φάνηκε (και ειναι )εντελώς διαφορετική.Στο σαλόνι εμφανίζεται ως μελαχρινός αγριομ.......ος,με ενισχυμένους τουρμποβύζους έτοιμους να εκραγουν μέσα απο το μικροσκοπικό σουτιεν που φοράει ,ρόγες στιλέτο,μακρύ σπαστό μαλλί μέχρι την μέση και στυλ ηρθες να με γ......σεις η να σε γ......ησω?Μια εντελώς PSE εμφάνιση καισυμπεριφορά βγαλμένη μέσα απο τσόντα υψηλών προδιαγραφών.Για να πω την αλήθεια δεν ημουν προετοιμασμένος για τέτοιο σκηνικό.Ομως μιας και δεν ειχα ορεξη για άλλες αναζητήσεις κατεβαλλα το πoρνοσημο των 50 για απλό και πέρασα στα ενδότερα.Το δωματιο μέσα (απεναντι απο την εισοδο)ειναι κατι σαν το δωμάτιο του big brother.Nομίζεις οτι ολοι σε ακουν (ελπιζω οχι και να σε βλέπουν) μιας και οι υποτυπωδεις μονώσεις επιτρέπουν να ακους τα παντα γυρω σου και φυσικά να σε ακούνε.Μην ανοιξει και καμμια πόρτα,νομίζεις τι θα γκρεμιστεί η μεσοτοιχία.Στα του αγώνα.Το μωρό ερχεται μεσα ευδιάθετο μεν αλλά χωρίς όρεξη να κάνει και πολλά δε.Τα απολύτως βασικά και απαραίτητα.Ελάχιστα προκαταρκτικά και πέρασμα σκουφου.Οκ απο εμφάνιση σκίζει αλλα δεν με φτιάχνει μόνο η εμφάνιση ,Ψαχνω και κατι παραπάνω που η Αλεξανδρα στην προκειμένη περίπτωση δεν το έβγαζε.Σιγουρα μου φαινόταν εντελώς διαφορετική και αυτό με ξένιζε.Επισης οτι έλεγε φαινόταν προσποιητο και ψευτικο.Γενικα η ολη της συμπεριφορά μου θυμιζε βαριεστημένη τσοντα Παρ ολα αυτα η θεα που απολάμβανα στα στησίματα της ηταν μοναδική.Γουσταρε πολυ κολοτρ......διασμα καθώς και παιχνίδι με το μ.......ακι της.Σε καποια φάση με πλάκωσε στο τσιμπόυκι σε σταση 69 (περίεργο γιατι ειχα επιλέξει απλό) και με δυσκολία αντιστάθηκα στο να κάνω το κομμάντο.Γενικά πολύ καθαρή και με φοβερή λεια επιδερμίδα.Παρ ολο που η αίσθηση μέσα της ειναι μοναδική το τέλος ηρθε με πολύ άγχος μιας και ο αγχοτικός ρυθμός της τσοντας (με διάρκεια βιντεοκλιπ) δεν με ανεβαζε πολύ.
Μηδενικο social time ,φιλί αποχωρισμού και έξοδος.Δεν εχει νοημα να κάνω συγκρίσεις με το παρελθον .Προφανώς κατι δεν ταιριαξε στην χημεία αλλα αυτο δεν σημαίνει τίποτα.Βεβαια θα ξαναπώ πως ακομα κι αν δεν υπάρχει χημεία ,υπάρχουν επαγγελματίες που προσπαθούν τουλάχιστον να σε κάνουν να περάσεις καλά η να ανακαλύψουν τι σου αρέσει.Αν κατι θα μου μείνει απο την συνευρεση αυτή ειναι η μοναδική θέα του πισω συστήματος καθως και η μοναδική αισθηση αυτου παρόλο που δεν το δοκίμασα κανονικά .Το μωρο προτείνεται για pse καταστάσεις ,69 χωρίς να ειμαι ειδήμων και γενικά σε οσους φτιάχνει στο μέγιστο η εμφάνιση.
Ο χωρος ψιλοαπαράδεκτος για studio.To δωματιο δεν ειχε ντους (μονο νιπτήρα και κρεμοσάπουνο),απουσίαζει η TV (δεν με απασχολούσε) ενω η ηχομόνωση ειναι τραγική. Ο τσατσος τυπικός, μάλλον για φυλακα επροκειτο που εκτελούσε χρέη τσάτσου.Παρκιγκ ακριβώς απέξω ,μαλλον πιο δυσκολο το πρωι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 20, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
toshmagic
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
69
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Απριλίου, 2012
Η κριτική σου με βρίσκει απόλυτα σύμφωνο. Αυτό το "στημένο" σκηνικό τσόντας είναι που με απωθεί να ξαναπεράσω και να χαλάσω την αρχική μου εικόνα όταν ήταν ένα μπιμπελό.
24 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ακριβώς όπως το είπες Το "στημένο" σκηνικό τσόντας είναι ο καλύτερος τίτλος.Εγώ δυστυχώς χάλασα την αρχική εικόνα που είχαΛύπη
25 Απριλίου, 2012
σκεφτόμουν να την τιμήσω λόγω παρουσιαστικού, αλλά ξενέρωσα με το στημένο σκηνικό που περιγράφεις...Μάλλον θα απέχω...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3