Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 26 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπερα συναγωνιστες,
Λογω της γνωστης οικονομικης κ.λ.π κρισης ο δρομος μ εφερε προς τα εδω. Εχοντας διαβασει και για το μιλφ που παιζει εφω ειπα να ανεβω. Οπερ και εγενετω. Η πορτα ανοιξε μονη της μα λλον με ειδαν να ανεβαινω. Βγηκε ενας τυπος και μου ειπε τι κανει η κοπελα κια οτι θα μ' αρεσει κ.λ.π. κ.λ.π. Βγανει λοιπον η μαριανα στην πορτα και αφου πληρωνω μπαινω και περιμενω. Ερχεται η μιλφιδα κι αφου χαμογελαει και το τυπικο: τι κανεις πως σε λενε. Αρχιζει φιλακια στο στηθος, το λαιμο, τα χερια και καταληγει να σταματαει στο προσωπο, κοιταει και αρχιζει τα γλοσωωφιλα. Σταματαει λιγο και ρωταει για ακα γλειψιμο 'η οχι. Λεω ακα και αφου ξαναφιλαει κατεβαινει κι αρχιζει ενα ζεστο, αργο (οχι ντιπ) γλυψιμο. Εγω συνεχιζο το ψαχουλεμα και χαιδεμα. Το ενα χερι στα βυζια και το αλλο αναμεσα στα μπουτια να παιζουν συνεχεια. Ρωγες ψιλοσκηρηναν γρηγορα, το μουνι της καθαρο απο αλοιφες και μαλακιες ακι η κωλοτρυπιδα σφικτη. Δαχτυλα δεν ηθελε αλλα χαιδεμα κι αλλο! Της λεω για 69 και με διαθεση και χαμογελο με καβαλησε. Εκει ξεκινησε να γλυφει και πιο κατω απο αρχιδια!! Χωρις καμμια παροτρυνση! Απλα μου ανοιξε τα ποδια για να εχει προσβαση. Εγω εγλυφα, χαιδευα κι αυτη το ιδιο. Που και που σταματαγε να βογγηξει λιγο και ξανα με τα μουτρα στο πουτσο και το γλυψιμο. Καποια στιγμη ειπα να την χυσω ετσι αλλα ειπα να δω μεχρι που θα παει. Οποτε της λεω ελα για να μην χυσω να σε γαμησω και λιγο. Σηκωθηκε φορεσε καποτα και αφου την ξαπλωσα ηρθε (γι αυτην ) η αλλη εκπληξη. Την ξαναπλακωσα στο γλυψιμο. Αφου χαλασα καμποση ωρα στις βυζαρες της ... κοντεψα να βγαλω γαλα! Κατεβηκα κατω και συνεχισα το γλυψιμο με τα μπουτια της να κλεινουν συνεχεια και να βογγαει ... οχιι οχιι ,,, φτανει κι αλλα τετοια. Καποια στιγμη κουφαθηκα! Ειχε κλεισει τα μπουτια και το κεφαλι μου σε κορμοψαλιδα. Με τραβηξε πανω της και αρχισα να γαμαμω, με τα ποδια της στους ωμους μου. Κανα πενταλεπτο γεωτρυπανιαζα εκει, οποτε αφου ετοιμαζομουν να βρω πετρελαιο της λεω να χυσω εδω? Δειχνοντας τις βυζαρες της. Ναι μου λεει αυτο ηταν ... τραβιεμαι βγαζω καποτα και με δθο παοξιματα αδειασα πανω στις μαλακες βυσαρες της! Κνα δυπ φλοκια πρεπει να βρηκαν σαγονι. Αφου αδειασα τελειως σηλωθηκε και με χαμογελο λεει: Πω πω μωρο μου ζαλιστηκα, καλο γλυψιμο και πολλα χυσια! πω πω!! και με κατεβασμενο το κομπινεζον εφυγε!
Για τους λατρεις των νταρντανο-μιλφ ειναι μια πολυ καλη και τιμια προταση!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 12, 2020
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
dionisiakos
Μέγας
Εγγραφή:
5 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
731
Πόντοι:
4.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού