Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 206 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλησπέρα.. ειχα καιρο να γραψω καποια κριτικη και ηρθε καιρος να επανέλθω ξανα.
Μιας και τα οικονομικα περιθωρια στενευουν ειπα και εγω για ενα χρονικο διαστημα να καταθετω στην περιοχη που υποβαθμιζω καιρο τωρα, οχι οτι δεν ειναι υποβαθμιζμενη,αλλα ειπαμε ..
Εψαχνα για λιγη ωρα σε ολη την ιασωνος, εφτασα εδω περα, γενικα στο μεταξουργειο υσχιει το εξης, στα σπιτια που ειναι εντελως παρακμη πετυχαινεις καλα κομματια , και εδω ξαφνιαστικα λιγο , εχει ωραιο κωλο,μεγαλο και σκληρο,ωραιο σωμα , και μετρια φατσα, βλαχορουμάνας,η προφορα της δεν ξερω αν μου κανει για αλβανιδα αλλα θα το τσεκαρω αλλη φορα αν ξαναπαω μαζι της.
10 ευρω ολο το προγραμμα, εδωσα το εισητιριο στον τσατσο και μπηκα στο δωματιο περιμενοντας για αρκετη ωρα μιας και ηταν ωρα αιχμης εκεινη την στιγμή. Περίμενα καποια λεπτα ως που μπηκε μεσα, με χαιρετησε και μπηκαμε κατευθειαν στο ψητο.

Το κακο στην περιοχη ειναι οτι καμια κοπελα δεν κανει προκαταρκτιτα, δηλαδη λιγη μαλακινση και κατευθειαν πιπα με μικρη στυση, η μαλλον καθολου, ειναι η πιεσει της δουλειας και η πιεση του χρόνου? Η οτι δεν ξερουν οτι για να προελθει στυση πρεπει να προυπαρξει ερεθισμος πριν?

Τεσπα, εκανε καλη πιπα και δεν με αργησε να με καυλωσει,αλλαξαμε τρεις στασεις, doggy, ιεροποστιλικη, και αυτη απο πανω αλλα με πλατη για να θαυμαζω την υπέροχη κωλαρα της, που ηταν το ομορφοτερο σημειο πανο της, διοτη ειχε μικρο βυζι,στην κοιλια της γυρω γυρω ειχε ραγάδες οποτε μαλλον πριν καποιο καιρο πρεπει να ηταν χοντρουλα.
Τελείωσα οταν ηταν υp of me, και γενικα καλα ηταν, την ειχα παρει και δυο αλλες φορες ποιο παλια, VFM ειναι, 10 ευρω, μια χαρα ειναι, δεν ζητησα και κατι παραπανω με 10 ευρω, ουτε κανα σουπερ σεξ, αλλα ειχε φιλότιμο και γενικα προσπαθουσε, παντως κατι πρεπει να γινει με αυτο το φράγμα των 10 λεπτων εκει περα, ολες ειναι με το ρολοι, επεσε η τιμη, αλλα φυσικα επεσε και η ποιοτητα, μην τα θελουμε και ολα...

Αυτα.. δεν χαλιεμαι που σπρωχνω σε αυτην την περιοχη για αυτον τον καιρο, αλλα δεν μπορω να πω οτι γουσταρω τρελα παντως... Οποιος γουσταρει, βουρ στον πατσα για περιοχή ειναι VFM

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 17, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρία
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Απριλίου, 2012
χαίρομαι που πέρασες καλά φιλέ μου...απλά εγώ είμαι της άποψης ότι όταν κάτι αντιτίθεται στα προσωπικά μου στάνταρντ και στον τρόπο σκέψης μου για να περάσω εγώ καλά, προτιμώ να τηρώ στάση αναμονής μέχρι να ξαναείμαι σε κατάσταση να απολαύσω ότι θέλω όπως το θέλω... άποψη μου πάντα έτσι?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1