Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 34 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Σονια ειναι μια ψιλη κοπελα, 1.70+, μικρο αλλα ομορφο και στητο στηθος,
μεγαλο κωλαρακι - εχει λιγα κιλα παραπανω - αλλα κυριως ενα υπεροχο baby face προσωπακι!!!
Τα μακρια σγουρα της μαλια δενουν πολυ ωραια με το προσωπο της, φτιαχνοντας μια εικονα
που ακομα δεν εχει φυγει απ΄το μυαλο μου.
Μιλαει αψογα Ελληνικα, μια που μεγαλωσε στην Ελλαδα απ΄οτι μου ειπε.
Ποιος ξερει ποιοι δρομοι εφεραν τους γονεις της στην Αθηνα, κι αυτην εδω?
Ηλικια γυρω στα 25 και ενα μηνα στη δουλεια.

Μολις ειπα το "ναι" στο σαλονι, περιμενε στο διαδρομο, χαμογελαστη μεχρι να μπω στο δωματιο
και δεν ετρεξε να κρυφτει στην κουζινα μετα το σαλοναρισμα. Απλο προγραμμα.

Ηρθε γρηγορα στο δωματιο, επεσε στην αγκαλια μου,ορθια, κι αρχισε να με φιλαει στο λαιμο.
Τα χερια της και τα χερια μου, ακολουθησαν τους δικους τους δρομους, ψαχνωντας ο ενας τον
αλλο, οπου η φυση προσταζει!
Με δυσκολια βρηκα κι εγω τον δικο της λαιμο, μια που τα μαλια της ειναι πολλα, ο οποιος μυριζε υπεροχα!
Χουφτωνα το κωλαρακι της, μετα το τσιμπουσα κι αυτη γελουσε γαργαρα.
Την ξαπλωσα στο κρεβατι. Αρχικα προσπαθησε να κρατησει καποια αποσταση, αλλα σε λιγο, μολις βρηκα τα
κουμπια της, χαλαρωσε και ξαπλωσε ελευθερα, με μενα πανω της. Η αισθηση του κορμιου της ηταν υπεροχη!

Η πιπα ηταν καλη. Σ' ολη την διαρκεια της ειχε φερει την κωλαρα της πολη κοντα στο προσωπο μου
και μ΄αφησε να παιζω ανενοχλητος. Οχι ομως δαχτυλα, οπου πολυ ευγενικα αρνηθηκε.

Πρωτη σταση απο πανω. Η αισθηση της τρυπουλας της καλη και η θεα στον διπλανο καθρεφτη ακομα καλυτερη!!
Ολα τα λεφτα ομως ειναι στα τεσσερα. Θεα, αισθηση...την σκεφτομαι και θελω να ξαναπαω!!Μεγάλο χαμόγελο
Δυστυχως ολα αυτα συντελεσαν, στο να τελειωσω πολυ νωρις.
Φιλακι στην πλατη απο μενα, φιλακια στα μαγουλα απ΄αυτην με χαμογελα ευχαριστησης και απ΄τους δυο.

Στη Σονια μπηκα για την εμφανιση της που μ΄αρεσε πολυ. Οι πρωτοβουλιες της στο κρεβατι
δεν θα βαλουν φωτια, αλλα η συνεργασια της οταν χαλαρωσε, ηταν πολυ καλη.
Δεν θυμιζει το στυλ της πορνη.
Μαλλον ειναι αρκετα ερωτευσιμη, και αντεδυκνειται για αγαπουληδες.

Οταν εφευγα, με περιμενε στο διαδρομο για να μου χαιδεψει την πλατη και να
δωσουμε υποσχεση νεας συνατησης.
Η τσατσα, μονιμη σ΄αυτο το σπιτι εδω και πολλα χρονια, μαλλον η πιο ευγενικη της Θεσσαλονικης.
Ο χωρος, φυσικα αθλιος Money Mouth
Πολυ θα ηθελα να την ξανασυναντησω σε αλλον χωρο για πιο πολυ ωρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 20, 2012
Όνομα κοπέλας
Σόνια
hagem
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
12
Πόντοι:
1.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού